Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párunk visszavonzása a Titokkal fórum

Párunk visszavonzása a Titokkal (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 18. 05:54
Olvashatsz sokat titkot programozhatst vizet programozhatod vissza a társat ha nincs benne a sorsodban hogy gazdag legyél vagy hogy te azzal az emberrel eld le az életedet akkor bachatod
2019. ápr. 17. 12:12
Ekkora hulyeseget
28. B.A. (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2019. ápr. 16. 23:24
Szia!Amikor vizet programoztál,akkor azt minden este csináltad?
27. snoopycica (válaszként erre: 26. - Kartakata)
2015. nov. 14. 19:25

Elméleti síkon foglalkoztat a dolog.... Sokat olvastam a Titkot és más hasonló könyveket!

Ez a párunk visszavonzása dolog több helyen, fórumon is foglalkoznak vele, hogy működik-e, ez keltette fel az érdeklődésem, ezért tettem fel a kérdést, hogy kíváncsiságom kielégítsem! Egyes könyvek és fórumok azt mondják nem lehet, mások, hogy igen... Szóval ez tűnik a legvitatottabb dolognak... Ezért érdekel, hogy kinek sikerült, és ha igen hogyan....

26. kartakata (válaszként erre: 1. - Snoopycica)
2015. nov. 14. 11:50
azért gondold meg... nem hiába mondják, hogy vigyázz, hogy mit kérsz, mert megkapod... nekem anno sikerült, vissza is jött, de minek... és már ő volt a szerelmesebb, összeköltöztünk, és kiderült, hogy nem bírom elviselni a hülyeségeit. Végül szakítottam vele, és utána nagyon bántam, hogy visszavonzottam, mert így neki okoztam felesleges fájdalmat, magamnak meg pár rossz évet. Szerintem nem véletlen, ha egyszer szétment egy kapcsolat.
25. dory0421 (válaszként erre: 19. - Snoopycica)
2015. nov. 7. 11:40
Köszönöm. Én is leírom azokat amikre nekem is szükségem lehet :)
24. dory0421 (válaszként erre: 13. - B4d40997c0)
2015. nov. 7. 11:39
Most azt csinálom.. hogy "elemzem" a Titok .. azzal hogy leírom a fontos dolgokat.. Az is nehéz hogy folyamatosan jól érezzem magam .. mert amikor kapok egy negatív dolgot .. akkor hogy érezzem jól magam ? pl. a rokonom kórházba került egy elég súlyos dolog miatt... próbálok arra gondolni hogy jó lesz minden, rendbe jön.. a nagyján túl is van, jól sikerült a műtét, de aztán mondták hogy ez még nem minden és lehet hogy el kell távolítani a veséjét.. na most akkor ? hogy legyek boldog ?
23. 3b097083af (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2015. nov. 4. 17:36
Na, erre mondhatni, hogy a butanak is megeri!
22. 3b097083af (válaszként erre: 17. - B4d40997c0)
2015. nov. 4. 17:34
Ennyire nem vagy tisztaban a meghatarozasokkal??
21. Tuksika (válaszként erre: 9. - 342402de6d)
2015. nov. 3. 15:54
Így van!
20. b4d40997c0 (válaszként erre: 18. - 1e4f9c93d2)
2015. nov. 3. 12:00
Kár, hogy egyik korba sem esik bele :D
19. snoopycica (válaszként erre: 12. - Dory0421)
2015. nov. 3. 11:29

Egy kis segítség a negatív dolgok kizárására... :) Ma találtam! Talán segít neked is. Én kigyűjtöttem belőle azokat, amik nap mint nap jól jöhetnek!


[link]

18. 1e4f9c93d2 (válaszként erre: 17. - B4d40997c0)
2015. nov. 3. 11:07
Csigalom Nyugavér! a 17 éves fiatalkorú, a 13 éves kiskorú.
17. b4d40997c0 (válaszként erre: 16. - 3b097083af)
2015. nov. 3. 10:40
Persze... fiatalkorút :D Rögtön 13 évessé avanzsált, mi? :D Szánalmasak vagytok :)
16. 3b097083af (válaszként erre: 5. - B4d40997c0)
2015. nov. 3. 10:38
Es bevonzottad azt a fiatalkorut??
15. 1e4f9c93d2 (válaszként erre: 1. - Snoopycica)
2015. nov. 3. 10:22

Titokkal?

Nem lehet értelmes felnőtt emberek módjára rendezni? Ha nem működik, ha már nem szeret, akkor miért üljön melletted, hogy nap nap után arra emlékeztessen, hogy nem szeret??? Ha meg csak egy rázós korszakba léptetek bőven elég ha őszintén beszéltek és mikor szükséges teret adsz a másiknak. Aki menni akar, azt a kerítés sem állítja meg, aki meg maradna, arra póráz sem kell!!!

14. Nikice (válaszként erre: 4. - Snoopycica)
2015. nov. 3. 06:45

Hosszú évekig, évtizedekig nem foglalkoztunk a gondolatainkkal, a szüleink sem az övéikkel, főként, ami esetleg el is hagyta a szájukat... idő, mire szokásoddá válik nem beszélni róluk. Majd apránként szokásoddá válik nem is gondolni rá.

Én azt vettem észre, hogy időnként kényszeresen osztanék meg dolgokat másokkal, mert számomra hír értéke van.. a negatív dolgoktól elveszem ezt a hír értéket, nem mondom, és nem gondolok rájuk. Persze, néha bevillannak, akkor jön a "jolly". Kiragadok egy olyan meghatározó, nagyon jó, nagyon könnyen visszahozható élményt, amit azonnal beemelek a negatív helyére. Mindegy, ha "nem témába vágó". Nekem egy római vakáció és az ottani egyik pillanat az, amit bármikor TUDATOSAN be tudok rántani, és kibillent a negatív gondolatok közül. Tudom, miről írsz, mikor kattogsz, és egyik után visszajön a másik. Jó kis küzdelem, folyamatos gondolatcsere, míg végül szokásoddá válik jó dolgokról gondolkodni. Ezen felül a hálaadás. Míg hálát adsz, nem gondolsz rossz dolgokra. Adj hálát (pl ezen a kapcsolaton belül is) azért, ami már megvan.

13. b4d40997c0 (válaszként erre: 12. - Dory0421)
2015. nov. 3. 06:13

Ez egy hosszú folyamat, egyszer csak eljön az, amikor kattan valami, és könnyebb lesz.


Amíg ki nem szakadtam abból a mérgező légkörből, az előző kapcsolatomból, nekem sem ment, sőt, utána sem sokáig. Próbáltam hinni, de a negatív gondolatok felőröltek, nem tudtam szabadulni tőlük.


Szintén hiába olvastam róla, vagy koncentráltam, úgy éreztem minden ellenkezőleg alakul, mint ahogy én akarom. Aztán egyszer csak elegem lett... elkezdtem leszarni, (valójában ott már az életem is elengedtem), és csak éltem.


Szétköltöztünk az exemmel, hazajöttem, és ami munka épp elém került elvállaltam. Szóval sodródtam, közben eleinte még próbáltam visszavonzani az exem, majd egy óriási vita után nem beszélt velem 4 hónapig. Az a 4 hónap volt a sorsfordító. Bár miután újra visszatért még mindig szenvedtem miatta, és vissza akartam kapni, de már kisebb intenzitással. Akkor jött az előbb leírt villanás. Onnantól nem volt megállás. Hirtelen láttam, hogy mindez a sok szenvedés azért volt, hogy most ott legyek, ahol vagyok, és ilyen életre vágytam. Már csak egy aprócska részlet hiányzik, de tudom hogy az is meglesz, amint eljön az ideje. Addig pedig haladok a célom felé.

2015. nov. 2. 22:05
Sziasztok.. Ez a titok dolog engem is érdekelne.. Én már megnéztem 2x. De gyanús hogy velem is az van hogy a negatív dolgokat nem tudom kizárni pedig tisztába vagyok vele hogy azt kellene.. Én is próbálom alkalmazni a kapcsolatomba, de mivel makacs vagyok és a páromon nem látok semmi változást akkor kész végem és jönnek a rossz gondolatok... Tudnatok tanácsot adni? Ti hogy kezdtetek az egészet?
11. snoopycica (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2015. nov. 2. 20:07

A vízprogramozást még nem is hallottam! Nem ismertem!


Nekem az a legnehezebb az egész Titokban, hogy a negatív gondolatokat kizárjam! Ezzel nagyon megkínlódok!

10. b4d40997c0 (válaszként erre: 7. - Snoopycica)
2015. nov. 2. 19:04

Hát... vizet programoztam, leírtam egy papírra, hogy mit szeretnék, részletesen, és egy pohár víz alá tettem. Majd reggel megittam, miközben újra átgondoltam amit a papírra írtam és kértem. Végül hálát adtam.


Volt olyan is, hogy gyertyát gyújtottam, és kértem az univerzumot, hogy legyen újra mellettem, érezze azt irántam, amit én iránta, miközben magam elé tartottam a képét.


Végül pedig az alábbi videó alapján próbáltam bevonzani.

[link]



De ezek mind csak mellettem tartották, viszont boldogságot nem adtak. Mint Stephen King regényében, mikor visszatérnek ugyan a halottak, de már nem azok, akik régen voltak. Jól gondoljátok át, hogy megéri-e az egész.

2015. nov. 2. 18:59
Nem visszavonzani,hanem ELENGEDNI kell,aki nincs veled,melletted az nem a Párod.
8. 31bc25d879 (válaszként erre: 7. - Snoopycica)
2015. nov. 2. 18:48
Ez engem is érdekel.
7. snoopycica (válaszként erre: 5. - B4d40997c0)
2015. nov. 2. 18:47
Azért a kíváncsiság kedvéért áruld el, hogy vonzottad vissza? 😊
6. snoopycica (válaszként erre: 5. - B4d40997c0)
2015. nov. 2. 18:43
De jó! Gratulálok 😄
2015. nov. 2. 15:53
Én is próbáltam egy embert visszavonzani, vissza is jött, de csak szenvedés volt az egész. Később már arra koncentráltam, hogy olyan embert találjak, aki boldoggá tesz. Még épp a másik miatt keseregtem, mikor bevillant, hogy áprilisban befut az igazi. És valóban, alig váltott áprilisra a dátum, össze is jöttem a jelenlegi párommal, aki mindenben egyezik az általam ideálisnak képzelt férfival :)
4. snoopycica (válaszként erre: 2. - Nikice)
2015. nov. 2. 15:31

Az a baj, hogy néha nem tudom kizárni a negatív gondolatokat, és a félelmet...

Ezt te hogy kivitelezed?

3. Andi1128 (válaszként erre: 1. - Snoopycica)
2015. nov. 2. 15:27
Alkalmazd csak szorgalmasan a Titkot és a vàrt eredmény nem marad el. Én is az egész életemre hasznàlom nem csak a pàrkapcsolat terén 😀
2015. nov. 2. 15:16
Számos tapasztalatom van, csak egyik sem a párkapcsolatban, mert úgy érzem, az rendben van. Illetve a "titokkal" tudom szerintem így szinten tartani. Menni fog, ha ez mindkettőtök javát szolgálja. Sok sikert!
2015. nov. 2. 14:57
Tapasztalatokra, sikersztorikra lennék kiváncsi, hogy valakinek sikerült-e a Titok és a tudatos teremtő gondolkodással visszavonzani szerelmét?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook