Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Partnert keresek fogyókúrához és/vagy sporthoz Tatabányán vagy környékén fórum

Partnert keresek fogyókúrához és/vagy sporthoz Tatabányán vagy környékén (beszélgetős fórum)


2013. jún. 6. 10:19
Már eléggé régi a fórum, de azért hátha... Én szívesen járnék aerobicra, lenne kedve valakinek? 29 vagyok, hétfőn délután tudnék járni, ha valakinek van kedve csatlakozni, örülnék neki.
2012. júl. 3. 02:06
jó régi hozzászólások:)
2009. nov. 8. 21:29

Szió!


Én mindenképpen fogyókúra céljából szeretnék sportolni valamit, elég pufifánk vagyok:D Ha van MSN-ed szívesen felveszlek ha megírod privibe aztán egyeztetünk:D

2009. nov. 7. 18:42

Szia!vagyis sziasztok!

Csak most vettem észre, hogy 2-en is írtatok.:)

Én benne vagyok bármilyen sportba, pont arra gondoltam múltkor, hogy kéne mennem valahova, mondjuk úszni,vagy futni,vagy esetleg aerobik órára.

Nem tudom te(ti) mire gondoltál(tatok), nekem végülis teljesen mindegy. Egyébként csak hobbiból szeretnél sportolni,vagy esetleg fogyókúra céljából?

Jaj, azt majdnem elfelejtettem,hogy nekem sajnos most vizsgaidőszak van,és december első vagy második hetében államvizsgázok(elvileg),szóval addig nem nagyon érek rá,utána viszont bármikor.

Úgyhogy írjatok,hogy ti mire gondoltatok,tök jó lenne összehozni valamit:)

2009. nov. 6. 21:22

Szia jehru!


Én szivesen sportolnék Veled, már régóta elakarok kezdeni valamit de sosem jön velem senki... egyedül meg nem szeretek lenni:) Én is tatabányai vagyok...habár az adatlapomon mást írtam... ha gondolod írj! Szia!

2009. okt. 14. 22:35
Szia, sajnos csak most ttam, a kiírásod, nekem lenne kedvem mindkettőhöz... remélem még elolvasod :-)
2009. jún. 12. 21:47

Látom senki nem ír:(

Pedig jó lenne....

2009. jún. 10. 20:57
Sziasztok!Már rég óta fogyókúrázok,mellette rendszeresen sportolok és úgy gondoltam sikeresebben menne mindkettő,ha nem egyedül csinálnám.Keresek bárkit,akit érdekel ez a két téma,legyen az akárki,akármennyi plusz kilóval.Sportban sincs konkrét kikötésem,sok mindent szeretek(futás,kerékpár,úszás,tollas stb.)Jó lenne egymást támogatni,ösztönözni,motiválni,szerintem ez nagyon fontos,úgyhogy ha bárki kedvet kapott hozzá,nyugodtan írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook