Partner (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 12. 20:36

Igen de az a baj hogy bulis dolog nem működik mert még a tetejében rendellenességem is van odalent(ha érdekel, megnézheted a profilomban, két témában írtam csak eddig, az egyik erről szól)


:s

2010. aug. 12. 20:34
Mondjuk ez azért durva, hogy tudod kb. mennyi van hátra, ezt hogyan, hogyan..... Nem tudom felfogni, hogy dolgozod fel?
4. Re87
2010. aug. 12. 20:34
Ezt hányszor olvastam már különböző helyeken....
2010. aug. 12. 20:33
Miért nem mész el buliba? Csomó hely van a belvárosban, ahol szebbnél szebb lányok vannak és pont az ilyen kapcsolatokat keresik.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Hhhh3333)
2010. aug. 12. 20:32
szerintem nem jó helyre írtál, rengeteg szexpartner kereső oldal vn, azokkal többre mennél.
2010. aug. 12. 20:30

Sziasztok! 18 éves fiú vagyok pécsről. 2-3 hónapon belül meghalok(hogy miért, az mindegy, nem szeretném részletezni, és ez nem is csa kvalami hülye önsajnáltatós duma csajok felszedésére, mint haogy azt már sajnos megkaptam más helyen...)

Szóval még mielőtt.... szeretném egyszer kipróbálni lánnyal, tartós kapcsolat nálam a fenti okok miatt kilőve, maradt ez.. sztem érthető vágy ez. Szóval ha van itt olyan lány vagy ismer olyad délnyugatmagyarországon aki alkalmi kapcsolatban benne lenne, légyszi írjon...


Kösz hogy végigolvastad.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook