Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párotok, akart valaha saját magánéletet? fórum

Párotok, akart valaha saját magánéletet? (beszélgetős fórum)


14. MissFree80 (válaszként erre: 13. - Amanda58)
2014. febr. 13. 11:56
Ugye lapátra teszed?
2014. febr. 12. 14:26
Sok mindent eltitkol, és titkolt is, amik kiderültek. Viszont igazatok van.
2014. febr. 12. 14:02

Az ember a magánéletét a párjával éli. Ha titkolózik, az már régen rossz...

Persze ez nem azt jelenti, hogy az életünk minden pillanatáról be kellene számolnunk a párunknak! Nyilván mindenkinek van egy magánszférája, amit még a hozzá legközelebb álló személlyel sem oszt meg.

A fórumindítónak azonban tényleg nem ezen kellene gondolkodni, hanem azon, hogy minél előbb szabaduljon az érzelmi "pokolból"!

2014. febr. 12. 13:21
Ez ugyanaz, mint a januárban kiírt témádban, aki már vagy 50szer megvert? Ha igen, akkor ne ezt a kérdést tedd fel magadnak, hanem azt, hogy miért is vagy vele még.
10. nbandus (válaszként erre: 4. - Amanda58)
2014. febr. 12. 11:18
Magából indul ki. Azt hiszi, amiért neki sunbyi titkai vannak, biztos neked is... Az ilyen ember beteg és alkalmatlan egészséges párkapcsolatra. Minden vele töltött perced időpocsékolás! :(
2014. febr. 12. 09:59

Meglehetősen fiatal vagy még ahhoz,hogy úgy élj"az asszony verve jó"!!

Nem köteles beszámolni mindenről és neked sem kell elmondania minden gondolatát..

Arról is beszámolsz,hogy hányszor mész wc-re egy nap?Gondolom nem.Hagyd már neki egy kicsit a saját gondolatait,nemsajáthatítod ilyen szinten ki!

Különben is,hagy a fenébe,nem azért ver meg,mert féltékeny és annyira,halálosan szerelmes,hanem azért mert egy gyáva féreg!

2014. febr. 12. 09:34
Mindenkinek joga van a saját gondolatait megtartani magának.
2014. febr. 12. 08:30
Nem egèszen tudom mire gondolsz....nàlunk pl mindkettõnknek megvan a külön baràti köre, es külön külön jàrunk (is) szórakozni, de mindent elmondunk egymàsnak, vagyis ami "lènyeges".....
2014. febr. 12. 07:03

Amanda!



Ez a pali ver téged.

Mit vársz!???

Nem fog megváltozni.

Lépj tovább!


A múltkor amúgy mit döntöttél?

2014. febr. 12. 06:59

És milyen titkai vannak?

Én sem mondok el a férjemnek mindent és ő sem nekem. Miért kellene minden mozzanatunkról beszámolni? Mindenkinek kell egy kis "magánélet", nem lehet csak együtt lenni. Nekem is szükségem van arra, hogy barátnőzzek vagy kollégákkal eljárjak időnként szórakozni, stb., ahogy a férjemnek is. Az egymásra telepedésnek nincs jó vége.

2014. febr. 12. 00:19

Hát, nem mondd el nekem mindent, olyan titkolózós típus, de azért én mindent elmondok Neki, és kérdezi is, féltékeny típus. Ráadásul sok minden kiderült Róla, a kapcsolatunk alatt.

Nehezen bízom Benne, és félek, hogy átver, sőt olyan érzésem is van. Sok gyanús is volt Nála.

Nem értem a párja előtt, miért kell titkolózni, és alig bízik meg bennem.

2014. febr. 12. 00:15
Kifejtenéd bővebben?
2014. febr. 12. 00:14
Valamilyen szinten mindenkinek van magánélete.
2014. febr. 12. 00:04
Ti párotok miért akart magánéletet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook