Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom és az exe... Lerázó tippek! fórum

Párom és az exe... Lerázó tippek! (beszélgetős fórum)


1 2
60. Huncutka84 (válaszként erre: 59. - Spinneli)
2010. szept. 22. 22:13
Köszönöm! :)
59. spinneli (válaszként erre: 58. - Huncutka84)
2010. szept. 22. 20:55

Jó, hogy írtál, gratulálok.

:)

58. Huncutka84 (válaszként erre: 57. - Bűbájontó)
2010. szept. 22. 20:52

Pont ez történt! :) Épp egy étteremben ültünk, 20 perc telefonlás után (persze ő az exével), felálltam, és közöltem vele h viszlát.

Story folyt: rá 2 hónapra kb megint összejöttek, de közben nekem könyörgött h menjek vissza hozzá... Azóta egy másik férfi mennyasszonya vagyok, januárban esküvő :)

2010. szept. 22. 20:21
Szerintem is rá kéne hagyni. Nehogymár te küzdj azért, hogy veled foglalkozzon csak. Ha ez nem alap, akkor mindegy is az egész. Ha pedig csak jófejségből törődik vele, az kinek fáj?
56. MarcsiD (válaszként erre: 55. - Biológus)
2009. okt. 1. 08:29

Igen, ő az a tipus, aki mindemkinek meg akar felelni... Dehát mindenkinek nem lehet. Valószínű, hogy csak engem akarnak bántani ezzel, és vitát gerjeszteni, pedig én 2 évvel a szakításuk után ismertem meg, szóval még csak az sincs, hogy elszerettem vola tőlük. De attól, ha mi esetleg szakítanánk is (amit kétlek), a páromnak nem kell, hogy visszamanjen hozzá.

Vagy ha vele se, akkor mással se? Érthetetlenek ezek a dolgok.

55. biológus (válaszként erre: 52. - MarcsiD)
2009. szept. 29. 20:43

Jaj, ez olyan gusztustalan tud lenni... nem is tudom egyesek hogy nem érzik hogy belepofátlankodtak vkinek az életébe!

Az meg, hogy őt megtalálják, lehet azért van, mert nem akar megbántani senkit, túl kedves. De szerintem itt nincs helye kedvességnek.

54. Huncutka84 (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2009. szept. 29. 01:08
Persze h nem kell... csak tartsák tiszteletben a az új kapcsolat "szféráját":)
53. spinneli (válaszként erre: 49. - Huncutka84)
2009. szept. 28. 22:08

a nyomulós exekre gondoltam természetesen, én is jóban vagyok a régi barátaimmal.

:)

nem hiszek abban, hogy meg kéne szakítani egy kapcsolatot egy olyan emberrel, aki régebben érdekelt.

52. MarcsiD (válaszként erre: 51. - Biológus)
2009. szept. 28. 09:55
Na, ez a hozzáállás nagyon tetszik a párod részéről. Nálunk már volt bent az ex (a gyerek anyja). Gondoltam, ok nézze meg, milyen körülmények közt lakik a gyerek. De amikor máskor is bepofátlankodtak a rokonsággal, majd idegbajt kaptam. Azóta nem adtam erre lehetőséget. Egyszer el akart jönni az én egyik exem látogatóba, és közöltem vele szépen, hogy ez annyira nem volna szerencsés, és nem szeretném. Nem is jött. De volt olyan exe a páromnak, aki meghívta őt magához, ő is tudott rólam, de a meghívás csak rá vonatkozott. Végülis nem ment, bár benne volt a "kezem". Érdekes módon én meg tudtam oldani ezeket a helyzeteket, őt megtalálják...
51. biológus (válaszként erre: 45. - Huncutka84)
2009. szept. 28. 09:25

Hát ez elég égő...

Persze nem Neked! Még jó hogy kiraktad ezt a pasit! Az én párom az exével 10 éve szakított, de a csaj mindig felhívja ha kell neki vmi vagy valamivel büszkélkedni akar. Eddig nem is zavarta páromat. De most hogy együtt élünk újra beindult, s múlt hónapban megkérdezte a kedvesem, hogy eljöhet-e meglátogatni!

Erre a párom:

- Te tudod, hogy nekem van egy élettársam?

A csaj:

-Persze.

Párom:

-Hát akkor meg? Hülye vagy?! Eszedbe ne jusson idejönni!


Majd megszakadtam a röhögéstől! :D Ideje volt már nagyon elhajtani...

2009. szept. 28. 09:09
és valószínűleg jobban is jártál, mintha most is "veletek élne"
49. Huncutka84 (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2009. szept. 26. 15:46

Ez igazából ember függő... én is jóban vagyok szinte az összes exemmel. Van olyan akivel kb minden héten dumálunk egyszer, olyan is, akivel fél évente. De én tudom ezt úgy kezelni, h a páromat ne zavarja. Meg ha pl az exem pont akkor hív, mikor a kedvesemmel vagyok, akkor megmondom neki, h majd beszéljünk később...

Viszont a ragaszkodó exek, akik naponta 10x telefonálnak, ennél zűrösebb esetek. Igazából el kéne őket küldeni a fenébe, de ha jóba akarsz maradni velük, akkor mégsem ilyen egyszerű a helyzet... Vagy megszoksz, v megszöksz:) Én szöktem:)

48. spinneli (válaszként erre: 44. - MarcsiD)
2009. szept. 26. 10:09

hmm, én inkább úgy mondanám, hogy azt zavarja az ex aki ellen a párja semmit sem tesz.

ez eléggé jelzésértékű.

2009. szept. 26. 10:08
Még csak annyit, hogy én is mondtam neki, hogy menjen, ha akar, és maradt. Nem rajtad múlt. Normális kapcsolatba nem fér bele az ex. Vagy-vagy!
46. MarcsiD (válaszként erre: 45. - Huncutka84)
2009. szept. 26. 07:38
Sajnálattal olvasom, hogy mi történt. Vigasztaljon a tudat, hogy ez minél hamarább kiderült. Viszont az ex se "aludhat" nyugodtan, hisz, ha veled megtette, megteszi ezt vele is... Nem egy megbízható pasi. Megérdemlik egymást.
45. Huncutka84 (válaszként erre: 44. - MarcsiD)
2009. szept. 25. 12:25
MarcsiD... kitartás! Látod én nem voltam elég erős! Én kitettem a szűrét. Mondtam, ha nem tesz semmit az exe ellen, akkor nekem így nem jó és menjen! Akkor ment is... visszament az exe ÁGYÁBA. Azóta próbál meg visszajönni hozzám, már szánja-bánja, de nem érdekel...
44. MarcsiD (válaszként erre: 41. - Zoya1977)
2009. szept. 24. 14:32
Tudod, vannak az embernek bizonytalanabb időszakai, de így sokkal nehezebb magabiztosnak lenni, ha valaki mindíg kavar. Voltál már hasonló helyzetben?
2009. szept. 24. 14:29
Ja, és a páromat felhívogatta még a volt anyósa is, hogy miért nem akarja már a lányát, és ők mennyire szeretik őt, próbálják még meg, mennyire hiányzik nekik... stb... Szóval. Egyébként rám is féltékeny az én ex-em uj párja. Pedig igazán nem teszek még jelzéseket sem. Nem hivogatom, nem beszélek vele, csak amit muszáj a szintén közös gyerek miatt.
2009. szept. 24. 14:08
Nálunk is van egy ilyen ex. A közös gyerek miatt még egy ideig nem is fog kilépni az életünkből. Ugy még nehezebb. Volt olyan, hogy én vártam a kocsiban, mert kijelentette, hogy addig nem adja vissza a gyereket, míg én ott vagyok.Olyankor hivogatja, mikor munkában van, hogy még véletlenül se legyek ott. A párommal közöltem, hogy nekem ez a helyzet fáj. Először nem tett semmit, aztán csak eljutottunk oda, hogy nem hagyta magát irányítani álltala. Kaptam már sms-eket, hogy ez csak egy időszakos állapot, hogy velem van, mert ők egymásnak vannak teremtve, és a gyerek is összeköti őket (akit mi nevelünk). Mert ő szült neki gyereket (átveréssel fogant, hogy majd azzal megtartja a pasit, és titokban abbahagyta a gyógyszert)- egyszer elszólta magát dühében. Volt, hogy kiborultam és jol odamondtam neki, volt, hogy közöltem vele vigye... Minden más jol megy a kapcsolatunkban, miatta viszont előfordul a veszekedás ( a zőld szemű csak előbukkan). De tisztázgatom magamban, hogy ha akar ugyis elmegy. Viszont velem van és szeretjük egymást.
2009. jún. 15. 07:30
csak azt zavarja az ex aki nem biztos a kapcsolatába
2009. jún. 14. 21:49
Olvasom ezt a topicot bár nem mostani. De ki tudtok akadni ilyeneken. Szerintem hasonló esetben a férjemmel jót röhögcsélnénk a hülye p...n.:)
39. a83d2365df (válaszként erre: 37. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 10. 12:40
Te hogyan reagáltál erre az egész sms-ezgetős dologra...gyűjtöm a tippeket, nálunk is fenn áll a dolog:(
38. 20eebe3d4c (válaszként erre: 17. - Psycheee)
2008. nov. 7. 22:12
Nem biztos hogy zavarja a pasit.Vannak férfiak akik élvezik a helyzetet,akár az én párom pl.Tetszik neki és számára úgy jön le ez az egész hogy küzdenek érte a nők,holott közel sem erről van szó.
37. 20eebe3d4c (válaszként erre: 13. - Szöszy Esztyke)
2008. nov. 7. 22:10

Pont ezt akartam én is írni.)Én megbeszélném a párommal hogy hadd vegyem fel én a telefont ha hívja.Mindig.

Bár az excsaj nálunk is bekavart már,akarva vagy akaratlanul de bekavart,az én páromat viszont nem érdekelte hogy nekem rossz ez vagy sem,ő annak a híve hogy mindenkivel k jóban kell lenni.Ő simán levelezgetett és sms-getett vele,még most is néha.

2008. nov. 7. 22:02

sziasztok!

hát igen az ex-kel néha nagyon nehéz..sajnos...szerintem a pároddal kellene megbeszélni, hogy téged ez zavar, és hogy a kettőtök nyugalma érdekében szerelje le a csajt. Bár lehet eltökéltebb annál a kis execske.

Nálunk is ez a helyzet, több mint egy éve szakítottak és mai napig sms-t írogat. Még az iwiw-ről is kitörölte az ismerősei közül,de folyton visszajelölget :( hidd el engem is rettentően zavar! sajnos sok a vita belőle, de ezt csak az érintett fél tudja megállítani!

Szóval kitartás, a higgadtság sokszor célravezetőbb,mint a beavatkozás!:)

(kíváncsian várom a fejleményeket)

2008. okt. 31. 16:54
nem tom. mert tudja hogy szeretem. ennek ellenére hív fel minden nap stb......ez inkább kegyetlenségi probléma:D de nem baj oltom én is magam:D szülinapja van, ott lesz az összes volt pasija, kivétel én. De asszem én leszek az egyetlen aki küld egy 40cm-er sugarú 27cm magas jénai tálat púposra rakva tiramisuval. Nekiálltam a konyhában csinálni a baromságokat csak nem tom miért. Én is csak magam alatt vágom a fát.
34. 62ffba3b4b (válaszként erre: 33. - 3a35a2b906)
2008. okt. 31. 08:14
Nem lehet, hogy az ex-nek önértékelési problémája van? Folyamatosan visszaigazolást akar kapni, hogy milyen klassz csaj... Ezért lépeget félre, és most Téged is tesztelt hogy hatással van-e még Rád.
2008. okt. 29. 15:44
nah nálam meg ittaludt ex. átjött hogy valamit leszed a netről majd belealudt az ágyamba. egy darabig néztem aztán rájöttem magam nyírom és és kihúztam a szobából. felkattogott bennem az elmúlt közös 5 év. meg a megcsalásai stb. csak azt nem értem ilyet a lányok miért csinálnak egy pasival akiről tudják odavan értük. ez kegyetlenség a részéről, hogy idejön és ezt csinálja. aztán éjfél fele eljátszottam a kutyát és befeküdtem a maradék 1négyzetméteres teróletre az ágyon. amitől meg beszartam, hogy arra ébredtem fel, hogy megsimogatom és adok egy puszit neki. valszeg félálomba kitört az agybajom. Durva volt erre felébrednem:D menekűltem vissza a sarokba, ő meg valszeg aludt közben és nem vette észre. para ez az egész, olyat fogok megint taknyolni meg sírni, hogy öröm lesz nézni.
2008. okt. 29. 15:37

Huncutka megvan köszi:). Tegnap a csajszi msnen próbálkozott... érdeklődött h mizújs vele, de most nem válaszolt neki:)

Amúgy olvasgatom amiket írtok szorgalmasan:)

2008. okt. 29. 14:53
huncutkával mi lehet? nagyon eltűnt...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook