Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Párom egész nap nem eszik és mégse fogy. Hogy magyarázzam meg neki, hogy ez nem jó? fórum

Párom egész nap nem eszik és mégse fogy. Hogy magyarázzam meg neki, hogy ez nem jó? (beszélgetős fórum)


10. Zzsuzzs (válaszként erre: 8. - 40163fd81d)
2010. ápr. 20. 10:02
Igen, igazad van, egy darabig nem is foglalkoztam vele, hogy mit csinál, én is ezen a véleményen vagyok, hogy majd én megmutatom, ő meg csak rájön. De amikor minden nap hazajön, rögtön áll a mérlegre (naponta!) és panaszkodik nekem, hogy nem fogy, és hogy ő most mit csináljon ezzel. Tudja, hogy nem értek egyet azzal, hogy egész nap nem eszik, de ha ezt megemlítem, akkor azzal vág vissza, hogy én se fogyok. szóval kis mókuskerék, és egy idő után unom, hogy panaszkodik minden nap, hogy milyen kövér. Ezért gondoltam, hogy próbálok vhogy beszélni vele.
9. Zzsuzzs (válaszként erre: 7. - Molnarvanda)
2010. ápr. 20. 09:59
A Testkontrollt csináltam majdnem egy évig, de mindig megszegtem egy kicsit, mert 2-3 nap után, amikor tényleg csak gyümölcsöt és zöldséget ettem, egyszerűen hiányzott a "szilárd" étel. Ja, és ott is a mozgás a problémám. Szeretném, ha már megoldódna az életem, lenne munkám, időbeosztásom, életritmusom, abba beleraknám a több mozgást is. Addig kitartok és megpróbálok nem hízni tovább. :)
8. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Zzsuzzs)
2010. ápr. 19. 07:29

Miért kellene elmagyarázni neki bármit is?

Felnőtt ember,vagy nem?

Nem értem téged miért zavar,hogy ő nem fogy?

Te csináld a te általad jónak gondolt "módszert" ,és szerintem hagyd ,hogy ő is ezt tegye.

Majd ha 10 kiló mínusznál leszel,akkor nem kell magyaráznod semmit,az magáért beszél majd.

2010. ápr. 19. 07:11
Nézz át a testkontroll fórumba, te már majdnem eszerint eszel, egy kis változtatás még, és menni fognak a kilók lefelé!
2010. ápr. 18. 20:15

reggelizni muszaj!

Ha nem reggelizik, akkor annyira kiehezteti magat delutanra, hogy, ha kell, ha nem, teleeszi magat, s lehet, hogy tobbet eszik a kelletenel.

Sajat szememmel lattam, h eredmenye van annak, hogy:

reggelire gyumolcsjoghurt, ebedre leves vagy valami kaloriaszegeny foetel, vacsi(7-kor) pedig valami salatafele, vagy max 1 szelet kenyer sovany sonka, parizer (toast kenyeret veszek mostanaban, ugyhogy az az 1 szelet kicsi).

Es sajnos a mozgas nem parosult. De igy is mennek a kilok, persze nem havi 10, de ugy gondolom, hogy senki nem siet sehova :)


Kitartast a parodnak, s neked is!

2010. ápr. 18. 19:53

A napi ötszöri, de legalább háromszori evés fontos! Reggel bőségesen, délben kevesebbet, vacsorára keveset és az is inkább csak hús, zöldség, saláta legyen!

Próbáltasd ki vele a Norbi Update rendszert! (Tudom sokan nem szeretik, de én így fogytam le és még mindig fogyok!) Hátha az megtetszik neki!

2010. ápr. 18. 19:51
így van! napközben oldja meg az evést, ne lefekvés előtt!
2010. ápr. 18. 19:50
Nem jó, ha egész nap nem eszik, mert a szervezete elkezd raktározni és nem fog fogyni. Próbáld elmagyarázni neki, hogy a lényeg az, hogy egyen reggelit, mert azt még lebontja a szervezet, illetve lemozogja, fontos az ebéd is, és este öt után mikor hazaér, akkor üljön le vacsorázni. Maximum este hét óráig. Utána már csak gyümi, uzsira is mehet a gyümi.
2. Evawitch (válaszként erre: 1. - Zzsuzzs)
2010. ápr. 18. 19:39
Nem este kellene ennie, hanem nappal! Ez a probléma szerintem!
2010. ápr. 18. 19:37

Sziasztok!

Párommal már több éve küzdünk a súlyunkkal. Ő 9től 17ig dolgozik, és nem eszik semmit egész nap, csak mikor hazajön. Meg utána még 8kor kb.

Én sajnos munkanélküli vagyok, de figyelek arra, mit eszem, délelőtt csak gyümölcs, délben kis párolt zöldség vagy müzli, délután meg a párommal eszem, mikor megjön. Mindennap főzöm, próbálok sok zöldségeset főzni, de neki kell a hús és igencsak éhes is, amikor hazajön.

Nálam a fogyás tutira a mozgásnál bukik el, ezzel tisztában vagyok (kevés, hogy mindenhova bicóval járok). De nála mi a gond? Nem hiszem, hogy jó, ez az egész napos nem evés, de milyen más módszerre vegyem rá és hogyan? Mit tudtok ajánlani?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook