Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pároddal hogyan oldjátok meg a nézeteltéréseket? fórum

Pároddal hogyan oldjátok meg a nézeteltéréseket? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 20. 15:07
Ritkán vitázunk, általában mikor egész héten dolgozok hétvégére bekattanok és akkor zúditom rá a dolgokat amiket ö nagyon jól visel, egyébként is én hirtelen vagyok és rögtön kimondok mindent, ö nagyon nyugis. De mindent még akkor ott helyben megbeszélünk és soha nem fekszünk le úgy, hogy haragudnánk egymásra. Amit imádok benne, ha téved belátja és bocsánatot kér, régebben én önfejü voltam de sokat változtam és már tudok bocsánatot kérni, belátom, ha zizi vagyok.
2011. febr. 19. 22:22
Azonnal elmondjuk, ha valami nem stimmel. Én azonnal elismerem, ha igaza van, és figyelek rá, hogy máskor ne forduljon elő. Ő látszólag a saját igazát védi, ki nem mondaná, ha nekem van igazam, sőt megmagyarázza, szóhoz se jutok. Aztán persze látom, hogy próbál alkalmazkodni, de be nem ismerné...:)
11. R75 (válaszként erre: 8. - Bcb6de9272)
2011. febr. 19. 22:02
Szerintem is vt78... de nem is legfőképpen a válás, hanem a sok megcsalás, félrelépés és társai..
10. agis
2011. febr. 19. 21:49

Duzzogassal.


:D

2011. febr. 19. 21:20
Szerencsére nem sűrű dolog nálunk, de általában ő kezdeményezi beszélgetést, mert én hajlamos vagyok magamban tartani. Aztán higgadtan elmondjuk a véleményünket (amennyire lehet), utána összebújás stöb..:))
2011. febr. 19. 21:19

Mi nem félünk a vitától...de mindég belátja az aki esetleg igazságtalan volt a másikkal

Sok pár mindent a szőnyeg alá söpör és sztem ettől is van a sok válás:((

2011. febr. 19. 21:17
És ez így megy minden alkalommal. :)
2011. febr. 19. 21:17
Én hisztériázok, ő meg hallgat. Aztán megenyhülök.
5. bcb6de9272 (válaszként erre: 4. - R75)
2011. febr. 19. 21:17

mi nagyon hevesen vitázunk, mind ketten meg mondjuk a frankót, aztán ki is békülünk....és semmi gond.

Mi heti 2 alkalommal vitázunk...amolyan semmiségeken...hogy ki mosogasson?

Ilyen dolgokban...vagy a szüleinken...

4. R75
2011. febr. 19. 21:15
Megbeszéljük a dolgokat... az nem old meg semmit, ha az ember több napig nem szól a másikhoz, attól az alapprobléma még megmarad...
2011. febr. 19. 21:10
összeveszünk és pár napig nem beszélünk,ő nem keresi az én társaságomat én meg az övét
2011. febr. 19. 21:09
Én elmondom a magamét, ő elmondja a magáét, megbeszéljük és szent a béke. Nálunk én vagyok a hirtelen haragú, de ő már ismer, pár perc alatt kibeszélem magamból a dolgomat és lehiggadok.
2011. febr. 19. 21:08

Mi néha vitázunk, hamar békülünk.

Ti hogy szoktátok ezt megoldani?

mert, nincs az a kapcsolat ahol néha ne lenne vita...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook