Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Parketta szín fórum

Parketta szín (beszélgetős fórum)


2011. aug. 21. 19:22
Megvettük a parkettát, sötét színt választottunk. Akciós volt, de remélem jó minőségű és hosszú életű lesz.
14. bnedora (válaszként erre: 13. - Lilla301)
2011. aug. 21. 00:20

Köszi a segítségedet. Bár azt írod, hogy rosszak a visszajelzések a sötéttel kapcsolatban, azért mégis ajánlsz belőlük. Amúgy kár, hogy olyan messze laksz.

Az igazság az, hogy a poszter tapétához választottam a színeket a falra. Az ágyunk natur fenyő, így gondoltam a sötét jobban fog illeni hozzá. Tulajdonképpen hálószobába lenne egyelőre, de lehet, hogy egyszer nappali lesz belőle. A jövő kifürkészhetetlen:-D

2011. aug. 20. 22:07
Szia, nekem Szegeden van üzletem,500féle padlónk van. Megoszlanak a vélemények, de a sötét színekkel kapcsolatosan nem jók a visszajelzések, hamarabb karcolódnak és a surló fényben a maszatok is jobban látszódnak. A mostani trendek a fekete, fehér, antracit, szürke és a krém színek. Nem mennek a vörös felületek, viszont a dió színt ajánlanám választásnak, szép , elegáns felület és közép színárnyalat-könnyen lakberendezhető. Írj ha segíthetek színekben, formavilágban esetleg:)
2011. aug. 20. 15:53

Sziasztok! Sajnos, nem könnyű ez a parketta választás. Rossz, hogy most közbejött a mai ünnep, holnap pedig zárva lesznek, így csak hétfőn tudunk körülnézni. Van két cég, kimondottan parkettások, majd ott fogunk szétnézni. Vannak akciók, és jobb minőségűek, mint a nagy barkácsüzletekben kaphatóak, ugyanannyi árban, vagy még olcsóbban. Remélem, 1 hét múlva már a kész szobáról tudok képeket feltenni.

Szép hétvégét mindenkinek.

11. gumi-nyuszi (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2011. aug. 20. 14:28

Szerintem így működhet a sötét padló...

Ha kész lesz, arról is kérünk képet! :)

10. Suesue
2011. aug. 19. 15:30
Szerintem szép lesz. :)
9. bnedora (válaszként erre: 8. - Suesue)
2011. aug. 19. 12:12

Köszi, úgy látszik hasonló az ízlésünk:-)

Egyelőre az egyik fal zöld, ami nemigen fog látszani, mert a régi bútor fog elé kerülni, ami teljesen eltakarja. A másik fal, az ablakkal szembenin, egy hatalmas poszter lesz indiai hangulattal. Az ablak és a poszter bordó keretben lesz. A 3. fal alul bordó, majd jön egy bordür, és felette egy csíkos tapéta, sárga, barna, arany színekkel. Egyelőre borzalmasnak tűnik, de szerintem ha készen lesz, jól fog kinézni.

8. Suesue (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2011. aug. 19. 12:05

Megnéztem az adatlapod, szerintem amit bejelöltél, hogy tetszik az szép, minőségűnek is tűnik. :)

Viszont a színe miatt pasztell kiegészítőkkel dobnám föl, és bolondítani lehetne egy kis bordóval vagy pirossal. :)

7. bnedora (válaszként erre: 6. - Gumi-nyuszi)
2011. aug. 19. 09:37

Igen, szerintem gyártótól is függ, hogy ugyanazon néven más és más a szín. A konyhámban a bükk szín dominál, de azok is árnyalatnyi különbséggel.

Amúgy a fiaméknál cseresznye a parketta, először én is arra gondoltam, de most a nála sötétebb, majdnem fekete szín tetszik. Igaz, nem tudom, hogy fog kinézni a szobában.

2011. aug. 19. 08:31

Nekünk a hálóban sötét színű van; "cseresznye" néven fut. Azonban az irodámban is "cseresznye" az íróasztalom, de az a szobához képest nagyon más.

(Egyébként akármilyen színű is, mindig meglátszódik rajta minden)

2011. aug. 19. 08:20

Az adatlapomra tettem fel képeket, melyek most tetszenének.

Ami még fontos lenne, hogy (részben) indiai stílusban szeretném a szobát kialakítani.

2011. aug. 19. 08:15
Az egyik szobában bükk színű parkettánk van, ami ugyan tetszik, de a másik szobába inkább sötétet szeretnék. Szerintem azon is minden meglátszana.
2011. aug. 19. 08:07

Világoson minden meglátszik, ami nem baj, csak akkor, ha olcsó minőségű.

Mivel ahogy takarítottam, feljött egy két helyen a laminált rész.

Parketta esetében ne aprózd el.

Inkább legyen drága, de jó.

2011. aug. 19. 08:03
Sziasztok! Véleményeket és tapasztalatokat szeretnék kérni laminált parketta színnel kapcsolatban. Melyik a jobb: világos vagy a sötét.
2011. aug. 19. 08:02
Parketta szín

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook