Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Párkapcsolatok fórum

Párkapcsolatok (beszélgetős fórum)


2009. máj. 29. 10:37
Mi a véleményetek az internetes ismerkedésről? Megismertem egy srácot, van pár közös ismerősünk. Azt mondta, ő nem keres, ő találni szeretne valakit! Volt egy rosszul sikerült házassága,és van egy 10 éves kisfia! Tegnap végre felhozta hogy találkozzunk! Egyébként dj! Mire számítsak? Mert én kizárólag komolyat keresek!
2009. máj. 29. 10:35
Sziasztok!
2008. okt. 20. 15:19
sziasztok én uj vagyok itt... de van egy párkapcsolatom már egy jo ideje.
8. 638b17703e (válaszként erre: 1. - Nyek75)
2008. jún. 7. 15:39

Sziasztok.

Szerintem azért, mert nem tudják mi az őszinteség. Vagy , ha kicsit is tudják, akkor félnek a válaszoktól, félnek a csalódástól.

Nekem az őszinteség nem csak az, hogy nem hazudok, hanem az, hogy kimondom a gondolataim, a félelmeim, az érzéseimet ...és vállalom azok következményeit. Higgyétek el sokkal jobb , még a rosszat is meghallani, tudni, mint bizonytalanságban lenni.

A biztos rossz még mindig jobb, mint a bizonytalanság.

Persze az őszinteség ilyesztő! Meg kell tanulni.

Azt is, hogy az, hogy az ember őszinte, nem azt jelenti, hogy bánthatja a másikat!!

Viszont, ha működik, akkor nagyon értékes tud lenni!

Ehhez persze olyan partner kell, akit ez nem ilyeszt meg és képes megtanulni ezt.

7. LoLiNa (válaszként erre: 5. - Joasszonyka@freemail.hu)
2008. márc. 14. 06:43

hát én se iratnék semmit senki nevére!

amit közösen szerzünk max, de azt se egy névre...

6. caravell (válaszként erre: 5. - Joasszonyka@freemail.hu)
2008. márc. 13. 19:48
Az ember szerelemből sok butaságot elkövet. Meg mindenki magából indul ki, igaz ez a mondás. és ha Te nem élnél vissza vele, eszedbe sem jut,h a másik igen...
2008. márc. 13. 19:45

Szia nyek75.

Az én számomra már az is furi,hogy élettársi viszonyban valakire ráiratok bármit is.

Bocsáss meg,hogy megkérdezem biztos,hogy rossz a viszony közöttük.Nekem is volt ilyen barátom,4év után közölte terhes a felesége.Erre én mondtam öltözzön és költözzön.

2008. febr. 13. 13:47
Sziasztok! Segítsetek nekem néhány dolgot megérteni! Van 1 barátom,aki már régóta szakítani próbál az"élettársával" de sajnos annakidején ráíratott a "hölgy" nevére 1 nagyobb értékű ingatlant!Azóta a kapcsolatuk megromlott,de a volt kedves hallani sem akar semmilyen anyagi osztozkodásról!Még azt sem engedi hogy a barátomnak haszonélvezeti joga legyen az ingatlan felett!
3. mandella (válaszként erre: 2. - Mandella)
2008. febr. 13. 13:38
mondom mindezt párkapcsolat nélkül...
2008. febr. 13. 13:37

jó kérdés.

nem is tudom.

lehet, hogy azért, mert mindenki kicsit bezárkózik? kicsit magának való, magában tart dolgokat, nem tudom.

tényleg ilyenek vagyunk?

vagy tán azért, mert ha őszinték lennénk, már nem lenne a párunk?

2008. febr. 13. 13:32
miért nem őszinték az emberek a párjukkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook