Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati szünet fórum

Párkapcsolati szünet (beszélgetős fórum)


1 2
36. e8da813d29 (válaszként erre: 35. - Dzsubit)
2017. jan. 25. 13:25

37 év azért 37 év, valamennyire csak ismerik egymást.

A vén kecske is megnyalta a sót.

Örüljön neki, hogy az asszony visszafogadja.

A legyünk barátok meg pont olyan, mint a "majd hívlak".

Örülj neki, hogy csak fél év volt, kitartás, elmúlik.

2017. jan. 25. 07:46

Én megkérdeznélek Titeket, hogy egy 37 évig tartő házasság nagy családdal 3 év különéléssel, újra működhet? Én most egy ilyennek vagyok a végén.Sokan mondják, hogy ha igen, akkor is csak rövid ideig. Hát nem tudom. Mellettem, ill. ez alatt a félév alatt jött rá, hogy mégis visszamegy, mert hogy mindketten megváltoztak. A mi kapcsolatunk barátságnak indult, de átalakult. Most újra barátság? de én annak is csak egyoldalunak látom. A barátot, érdekli a másik, vigaszt és kezet nyujt, ha baj van, segit vagy véleményt formál azzal. Ő azt mondja, túlreagálom! De itt - hogy ószinte legyek - még az sms-eimre sem kapok választ. Úgy érzem sokkalt többet adtam bele, és most az, hogy visszamegy, egy kicsit fáj. Bár ő az elején mondta, de én ezt úgy gondoltam, hogy nekem sikerűl.De most jönnek elő a másik hibái, és állítólag én reagálom túl. Hát nem tudom. De nem tudom, ennek az őszinte, mély és igaz" barátságnak van e így értelme. Csak költözne már el az udvarból a fenébe, könnyebb lenne túllépni, rajta, bár így is már csak a rossz tulajdonságokat látom. Ez még barátság sem már. Sokszor meg sem kérdi, hogy mi van velem, vagy hogy vagyok. A dokim is azt mondja, meg aki erről tud, hogy az idő megoldja. Sokak szerint egy ilyen házasság a legritkább esetben lesz továbbra is működőképes, mert egy ember alapjaiban nem tud megváltozni, legfeljebb alakul. Csak marhára bosszant, hogy 65 évesen most hülyét csináltak belőlem. Privátba várom a véleményeteket.

Üdvözlettel Judit

34. túrógombócka (válaszként erre: 32. - Valentina14)
2017. jan. 23. 10:58
nem tudsz mást csinálni, ha ő már nem szeret.
33. csikil4ny (válaszként erre: 32. - Valentina14)
2017. jan. 23. 10:10

Nem elég érett a felnőtt kapcsolatra, beszélhetsz vele, ha akarsz, de nem mérvadó.


Sok szerencsét a következő kapcsolatodhoz!

2017. jan. 23. 10:08
Hagyjak így, ilyen egyszerűen elveszni egy ilyen hosszú kapcsolatot? Minden megbeszélés nélkül? Annyira nagyon bánt, nem jár más a fejemben azóta se...Bár igazatok van, nem ér annyit ezek szerint. :(
2017. jan. 21. 11:27
Igen, én is azt mondom, a szünet az már rég rossz. A szünet ideje alatt nem érdekli mi van veled???? Akkor mi érdekli??? Ha nem sikerül a mostani, majd megy vissza hozzád??? És mit vár tőled??? Egy egyéjszakás után még érthető, de ennyi idő után....hagyd, ne állj vele szóba többet.
2017. jan. 21. 10:47
Egyetlen házaspárt ismerek, akik néhány hétig szüneteltek. Úra találkoztak, összeházasodtak, ma már egyetemetista a fiuk.
2017. jan. 21. 09:44
Sajnos nem tudni miért, de ennek a kapcsolatnak vége, egy ilyen döntést egy ember csak akkor hozhat meg ha attól a kapcsolattól már nem vár többet. Tehát normál esetben ezt kettőjüknek kellett volna megbeszélni, nem pedig kicsukni a nőt a mindennapokból...
2017. jan. 21. 09:39
Pfff, nyomi a pasi, nem merte a szemedbe mondani hogy vége, az ilyen szót sem érdemel. Lépj tovább, ne agyalj ezen. Nem könnyű, de ezt dobta a gép.
2017. jan. 21. 09:30
Ez csak süket duma, a szünet = szakítás. Azaz annál megalázóbb, mert így esélyt akar adni a visszatáncolásra. Másik nő lehet a dologban. Így már régen rossz. Felejtsd el.
26. 2104cc91e8 (válaszként erre: 21. - 80ASIQ)
2017. jan. 20. 22:30

Igaz, igaz, vannak nőben is kegyetlenek, magam

is ismerek egy ilyet :(

25. kisj
2017. jan. 20. 19:30
Aki "szüneteltetni" akar, az már fél lábbal kint van a kapcsolatból.
2017. jan. 20. 18:36
Ha nekem valaki azt mondaná, hogy "szünetet" akar, az egyértelműen azt jelentené számomra, hogy nincs rám szüksége. Értenék a szóból.
2017. jan. 20. 18:18
ez gyakorlatilag a kapcsolat végét jelenti, csak gyáva volt ahhoz, hogy ezt közölje. szerintem se csinálj semmit, nem érdemes.
22. ina87
2017. jan. 20. 18:01
ha már három és fél év után szünetet kért ne reménykedj,zárd le vele végleg,a másik dolog h ennyi év után nem érdemeltél egy őszinte beszélgetést vele a kapcsolatotokról akk már rég meg volt írva h mi lesz veletek...
21. 80ASIQ (válaszként erre: 15. - 2104cc91e8)
2017. jan. 20. 14:58

Ez lehet igaz, de a nők is tudnak kegyetlenek lenni!

Azért szóltam hozzá ehhez a topikhoz mer megboldogult féjtol (fiatal) koromban én is átéltem ilyesmiket férfiként és nyomot hagyott bennem vénségemre is! :D

20. 80ASIQ (válaszként erre: 11. - Valentina14)
2017. jan. 20. 14:55
Ez nem érdem kérdése.
19. 80ASIQ (válaszként erre: 7. - Somogyi márton)
2017. jan. 20. 14:52
59 évesen ingatom a fejem, hogy egy 32 évesnek ketyeg a biológiai órája...?? Tinédzser!!!
18. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - Valentina14)
2017. jan. 20. 14:50

CSAKK TIPP! Rájött valami depresszió mert szerelmes lett valakibe, aki nem viszonozza.

Keress egy öregebbet ez így már "nem gyere be"...

17. 2104cc91e8 (válaszként erre: 16. - 9c485f67e8)
2017. jan. 20. 14:34
Úgy van, ahogy mondod.
16. 9c485f67e8 (válaszként erre: 15. - 2104cc91e8)
2017. jan. 20. 14:27
Akárhogy szakít az ember, az elhagyttnak mindig rosszabbul esik.
15. 2104cc91e8 (válaszként erre: 11. - Valentina14)
2017. jan. 20. 14:03

Az már más kérdés, hogy nem így kéne szakítani, Tudod néha a férfiak olyanok mint az elefánt a

porcelánboltban, nem számít kiben, miben esik kár,

pont ezért gondolom, hogy talált valaki mást,

meg az is elég lehet, ha valaki telebeszélte a

fejét ellened!

14. csikil4ny (válaszként erre: 11. - Valentina14)
2017. jan. 20. 14:02

Mit nem érdemeltél?


Ő eddig csak azt jelezte feléd, hogy ő bizonytalan, valamiért nem okés kettőtök kapcsolata. Ha ennyi idő alatt nem költöztetek össze, akkor már rég nem oké minden....

2017. jan. 20. 14:01

Őszintén szólva én nem igazán hiszek ebben a szünet dologban. Ha minden jó, nincs igény rá.

Ha meg nem jó, akkor első körben kinyitom a számat, hacsak nem olyan dolog van a háttérben, amit nem tudunk együtt megoldani. De a becsület azt diktálja, hogy azt is el kellene mondani.

12. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 4. - Valentina14)
2017. jan. 20. 13:58
Lehet, hogy őt zavarta.
2017. jan. 20. 13:56
Igen,igazatok van. De úgy érzem, nem ezt érdemeltem, és ez az egész nem méltó ehhez a kapcsolathoz.
2017. jan. 20. 13:51

Szinte gyerek volt, amikor megismerted, ráadásul sokkal fiatalabb.

Azt hiszem, rátapadtál nagyon.

Egyszerûen szabad akar lenni, hiszen neki még egy állomás kimaradt az eddigi életébôl melletted.

9. 850bb2a149 (válaszként erre: 1. - Valentina14)
2017. jan. 20. 13:50

En a helyedben semmit sem csinalnek. Ha menni akar, menjen. Bar ha maradna is, innentol kezdve nem tudnek bizni benne, az tuti.

Fel a fejjel!

8. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - Valentina14)
2017. jan. 20. 13:48

Ha keres, hallgasd meg. nem kell a nyakába ugranod. Éreznie kell, hogy amit csinált neked nem esett jól. Attól függ mit fog mondani, mert az is lehet, hogy valaki más van a közelében és ez összezavarta. Ezt gyorsan tudja tisztázni az, aki valóban téged szeret. Aki viszont könnyen terelhető, az vacillál, de jobb ha végleg megy.

Jól teszed, ha nem keresed. Viszont javaslom ne zárkózz magadba. Keresd a barátaid társaságát, éld az életed, mert minél jobban vársz rá, annál rosszabb lesz. Egy új frizura, kozmetikus, vagy egy szép ruha jól eshet az önbecsülésednek.:)

Az ilyen párkapcsolati szünet alatt akárkivel összejöhet a párod és ő ezt majd nem tekinti megcsalásnak, pedig szerintem az. Javaslom hagyd elmenni.

2017. jan. 20. 13:42
Hát ennek vége van ! Ha valakit szeretek, minden percet a társaságában akarok tölteni ! Bizonytalan. Még keresgél. Sajnos a korkülönbség is bejátszik. Ő még gyerek. A Te korodra meg már azt mondják, hogy ketyeg a biológiai óra.... Nagyon sajnállak, ismerem az érzést, de jobb, ha beletörődsz. Jobb, hogy mos derült ki, nem pedig három gyerek után. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook