Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati helyzet: Vége van vagy csak szünetféleség lenne? fórum

Párkapcsolati helyzet: Vége van vagy csak szünetféleség lenne? (beszélgetős fórum)


10. kisj
2018. márc. 24. 08:58

Töröltetted magad?

Hát ez ciki.

9. kisj (válaszként erre: 6. - 35ac34a73e)
2018. márc. 24. 08:57
Ez azért már jelent valamit.
2018. márc. 24. 04:10

Egyébként labilis, kiegyensúlyozott ember?

Mi volt az oka a szakításoknak?

Miért mentél vissza?

Talán még nincs másik nő, mert akkor a cuccaid, fotód már nem lenne ott. Gondolom én.

7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 35ac34a73e)
2018. márc. 23. 22:28

Mi miatt mtad neki eloszor,hgy vege?

O mi miatt mta,hgy vege?

A kozos targyak egy dolog, vkit erdekelnek, vkit nem.

Ha jolertem, kb.10-11 evig vtatok egyutt, ebbol 5 evaz egyutt eles.

Milyen tervek vtak?

6. 35ac34a73e (válaszként erre: 5. - Kisj)
2018. márc. 23. 21:53

Húúú, jó kis szívdobogást okoz nekem, hogy megynitottam ezt a fórumot.


Még egy fontos dolog: egy munkahelyen dolgozunk totál más osztály, semmi kapcsolat nincs köztünk. Se személyes se munka. Csak közös az ebédlő.


Azóta sose jön ki a kollegáival ebédelni. De egyetlen egyszer sem.

5. kisj (válaszként erre: 3. - 35ac34a73e)
2018. márc. 23. 21:50

Valószínűleg kihűltek az érzelmei és úgy szeret, mint egy nagyon kedves barátot.

Lehet, hogy csak puszta udvariasságból nem sürgeti, hogy a cuccaidat elvigyed.

4. 124637ff9b (válaszként erre: 3. - 35ac34a73e)
2018. márc. 23. 21:50

Hát szerethet, de nem úgy.

Különben tényleg mindenben téged látna, és tényleg zavarná.

Mint amikor inkább beteszünk a fiókba egy képet, csak ne is lássuk, ne fájjon.

Nekem is volt olyan, amit elzártam inkább, meg olyan is, amit szinte észre se vettem, mindegy volt, ott van e vagy sem.

Gondolom ha zavarná, akkor sürgetne, hogy vidd már el.

3. 35ac34a73e (válaszként erre: 2. - 124637ff9b)
2018. márc. 23. 21:40

Értelek.


Ugyanakkor én is kimondtam, hogy vége akár 1 évvel ezelőtt. Persze, más, hiszen ő korántsem olyan meggondolatlan természet mint én.


Már nem szeret és ennyi? Mint pustán egy raktár ott vannak a holmiaim és ennyi lenne? Amikor találkoztunk és mondtam, hogy szeretm Ő is mondta.

Megölelt mikor jöttem el stb.

2. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - 35ac34a73e)
2018. márc. 23. 21:34

Szerintem azért nem zavarja a cuccod, mert nem szeret.

Nem kötődik érzelmileg így már a tárgyaidhoz sem, tök mindegy neki, hogy látja e vagy sem, és hogy mikor viszed el.

A lezárás megtörtént azzal, hogy kimondta.

2018. márc. 23. 21:26

Kb 11 évet voltunk együtt a párommal, tavaly azonban kb 10 év után én mondtam azt, hogy elég legyen vége. 3 hónapig külön voltunk, majd ezen 3 hónap után rájöttem, hogy szeretem és Vele akarok lenni. Ő akkor 1 hónap gondolkodási időt kért. Majd további 2 hónap után visszaköltöztem hozzá. Kb 1 évet voltunk így együtt, de most 2 hónappal ezelőtt véget vetett a kapcsolatnak. Azt mondta, nem önmaga, depressziós (ez sajnos tényleg igaz) nem tud engem úgy szeretni, ahogy szeretné vagy ahogy én szeretném. 5 évet éltünk együtt. Nagyon normális férfi. Most 3, 5 hete voltam legutóbb fent a holmimért. De gyakorlatilag még mindenem ott van, a képek a falon, ruhák, szőnyeg, bútor stb. Jó viszonyban váltunk el, amikor fent voltam párszor a holmimért, ami kell hétköznapra, jól elvoltunk. Beszélgettünk, kávét csinált nekem, elmondtuk kivel milyen fontosabb események történtek.


Az a kérdésem, hogy ha ő vetett véget a kapcsolatnak, miért nem keres, hogy vigyem el a cuccom? Minden pillanatban szembesül a jelenlétemmel, ruhák a fogason, papucs kint stb. Most nem tudja, hogy mi legyen? Hogy hogyan is tovább? Egyértelmű volt korábban, hogy nem szeretné, mindent fel is osztottunk, de ott maradtak a holmik. 5 év alatt közös háztartás, közös minden igen sok dolgot takar. Ezeket természetesen megkapom, ezért nem aggódom.

Csak nem tudom hova tenni, hogy ha véget akar vetni ennek az egésznek, akkor miért nem szorgalmazza, hogy ténylegesen is lezárjuk??? Mert így ugye hiába a kimondott szó, hogy legyen vége stb. amikor gyakorlatilag mindenem ott van ami nem kell a hétköznapokhoz (vagy kell de nem hiányzik nagyon).


Köszönöm előre is


Én 30 Ő 31 éves

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook