Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat szerelem nélkül fórum

Párkapcsolat szerelem nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2017. aug. 27. 08:18

Továbbra sem értem, mit szeretnél

A pasi legyen beléd szerelmes, imádjon, rajongjon, de Te csak szeretni kötődni akarsz?

Szerintem a dolgok úgy működnek, hogy mindig csak annyit várjon az ember, amennyit adni tud.

2017. aug. 26. 22:49
Most irt az illető h örül nekem kedvel tisztel jo velem mindig kereshetem nyitva áll a kapu előttem de most nem áll készen kapcsolatra. Tiszta beszéd. Korrekt. Ennyit tudott adni ...el kell fogadnom. Én többre vágytam. Azt hiszem az elengedést kell gyakorolnom még mindég. Ez azért pozitiv tapasztalat nekem.
31. massalhangzo (válaszként erre: 30. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 26. 21:16

nem elsz alomvilagban, csak nem lehet eroltetni komoly kapcsolatot, mert azt akarni kell mindket reszrol


ha ugy erzed, hogy mindig csak adsz, es nem kapsz vissza, akkor azon kellene elgondolkodnod, hogy miert adsz olyanoknak, akik neked viszont nem. mert nagyon konnyu folyton kudarckent megelni a kapcsolatokat, ha az ember mindig kapcsolatot akar, eroltetne egy-egy ferfival, aki valamiert megtetszik es randizgat vele


szerintem 4 honap utan nem is varhato el valakitol, hogy rogton tervezzen kozos jovot. mar csak azert sem, mert akkor meg te sem ismered meg annyira, hogy biztos lehess abban, hogy te akarod, nemhogy o


megertem, hogy csalodas, ha vartal valami tobbet, de legalabb oszinte volt hozzad. megmondani is rossz az ilyesmit, nemcsak fogadni


talan ha nem ragadsz le mindig olyanoknal, akiknel nem indul ugy az ismerkedes, randizgatas, kapcsolat, ahogy kellene, akkor nem lesz folyton csalodas es kudarc, hanem siman hagyod annyiban es tovabb ismerkedsz. nagyobb esellyel jon valaki, akivel kolcsonos

30. e3bf3a7dde (válaszként erre: 29. - Massalhangzo)
2017. aug. 26. 20:28
Tudom h nem akar! Megmondta h tisztel kedvel de ennyi. Értem én csak nehéz elfogadni. Őszinte leszek! Olyan régota vagyok egyedül 3 gyereket neveltem fel szeretetben. Szenvedek a magánytol. Soha nem kaptam vissza amit nyujtottam.változtam probáltam normális kapcsolatot kialakitani. Kudarc után kudarc. Belefáradtam h csak adok. És ebben nem birtoklás van. Azt hiszem h álomvilágban élek. A realitás sokkal rosszabb. Pénz szex érdek. Ez a mai világ!!!
29. massalhangzo (válaszként erre: 28. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 26. 20:14

akkor vehetjuk ugy, te eroltetned ezt a kapcsolatot, mert bar a pasi nem szerelmes, te azt mondod magadrol, hogy te sem, de azert kotodsz es bele tudnal valoszinuleg szeretni. ergo minek szerelem, hiszen ugysem jelent semmit es nem is tartos, eljunk nelkule


mit akartal hallani? ha nekem azt mondana egy pasi par honap utan, hogy nem szerelmes, akkor tudnam, hogy ebbol parkapcsolatot nem erdemes eroltetni. de szerintem ez a pasi nem is akar, fuggetlenul attol, hogy te mit gondolsz, nem?

28. e3bf3a7dde (válaszként erre: 27. - Massalhangzo)
2017. aug. 26. 19:54
Szerelem relativ mi a definicioja?? Modosult tudatállapot? Ha kölcsönös gyönyörű. De ha nem? Kinzo. Elmulik. Átalakul. Szerencsés esetben szeretetté. Vagy tiplizik a másik mert ujra szerelmet keres!!
27. massalhangzo (válaszként erre: 26. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 26. 19:18

szerintem pont forditva van, hogy a pasik megvannak nyugiban, ha jol erzik magukat, van jo tarsasag, jo szex, egy no az, akinek egy ido utan hianyozni kezdenek az erzesek


az a mondas, hogy inkabb a pasi legyen oda, az arrol szol, hogy jobb, ha a masik szeret erosebben, mintha te szeretnel es a masik kevesbe. nem arrol szol, hogy az egyik legyen szerelmes, a masik nem


mintha magadat akarnad gyozkodni, hogy milyen jo szerelem nelkul. ez nem igaz. a szerelem a legjobb. de ha az nem jon most, attol meg nagyon is kellemes lehet egy szerelem nelkuli kapcsolat. csak az egeszen mas. azt elfogadni parkapcsolatkent az csak megalkuvasrol es lemondasrol szol. pedig az ember 60 evesen is lehet szerelmes. a szerelem nem egyenlo azzal, hogy leteped a masik gatyajat es elborult aggyal repkedsz

2017. aug. 26. 18:11
Szerelem kontra szeretet!! Szerintem egy nő teljesen jol elvan szerelem nélkül is. Ellenben egy férfi akkor adja át magát egy kapcsolatban ha szerelmes! Barátnőm mindig azt mondja h inkább a pasi legyen oda érted mint te ő érte!!!!
25. massalhangzo (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 26. 15:04

en azt gondolom, ha 1 ev utan azt tudod mondani, szerelmes vagy, az a jo. 4 honap az semmi, en paromnak sem mondanak igazan egy 4 honapos ismeretseget


miert kell mindig mindent eroltetni azonnalra? nem volt eleg, hogy jol erzitek magatokat egymassal? bar az egymast segitve lelkileg nem hangzik jol, mert barmilyen is egy kapcsolat, annak a kozos oromrol kene szolnia, plane az ismerkedesi fazisban

24. 124637ff9b (válaszként erre: 22. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 26. 14:51

Életünk végéig tartót senki nem garantál sajnos.

Se szerelmet, se megállapodott férjet.

2017. aug. 26. 14:48
Persze hogy kell. Ha az múlik , vagy átalakul, marad a szeretet kötődés.De ha nincs szerelem mi marad?
22. e3bf3a7dde (válaszként erre: 21. - 124637ff9b)
2017. aug. 26. 14:46
Megint más véleménnyel leszek. Lehet h én jártam porul. De anno férjem imádott...a szerelem mulása utan is szeretett de elhagyott.
2017. aug. 26. 13:48

Ja hogy így értetted.

Rendes fickó, nem akarja hazudni a szerelmet, jobb, ha elengeded.

Viszont ha tiszta nagyon mély szeretetre vágysz, akkor azt meg kell előzni a szerelemnek, az szelidül és mélyül el.

Különben csak vonzódás van, az meg sztem kevés.

2017. aug. 26. 13:23
Szeretek realisan látni a szerelem vak! Jobban hiszek a mély őszinte szeretetben ragaszkodáshoz kötőtésben. A volt párom azt keresi akit elveszitett rajongva szerette a feleségét. Mivel bennem sem találta meg ami szerintem illuzio amit keres ezért elhagyott. Ugyhogy hátradőlök nyugodtan nert nem is fog szeretni senkit amig az elveszett szerelmét keresi. Én meg nem könyörgök a szeretetért.
19. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 24. 09:20

Jól értem, hogy attól félsz, nehogy jöjjön a szerelem, mert te akkor vagy boldog, ha nincs?

Olvasva a történeted, szerintem nem fog jönni már ebben a kapcsolatban, nyugodtan hátradőlhetsz.

18. syria (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 24. 06:41

Nem feltétlenül kell. A leglángolóbb szerelem is átváltozhat idővel szeretetté, kölcsönös megbecsüléssé.

Fogd fel úgy: köztetek a szerelemfázis kimaradt!

Azért kicsit meredek, hogy valakit még 6 év után is nyomaszt a kapcsolatának kudarca. Segíts neki, s örülj, hogy van társad!

17. Magdalénia (válaszként erre: 16. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 23. 21:01

Te biztos jobban tudod. :)


A mostanit is nyugodtan elfelejtheted, mert sérült pasit nem jó gyógyítgatni. Szerintem.

16. e3bf3a7dde (válaszként erre: 13. - Magdalénia)
2017. aug. 23. 20:40
Nem nem...a 4 éves nem most volt. Valoban márciusban volt egy kapcsolatom ott szerelmes voltam sajnos. A fiu bordenlin volt. Ezért ki is léptem. Mostani kapcsolat jol indult de mint urtam nem lett szerelem! Sztem egyértelmü.
15. Magdalénia (válaszként erre: 14. - Túrógombócka)
2017. aug. 23. 19:29
Hacsak nem volt áprilisban egy közbülső is, aki nem dobogtatta meg a szívét. :)
14. túrógombócka (válaszként erre: 13. - Magdalénia)
2017. aug. 23. 17:30
értem...átértékelte a dolgot :)
13. Magdalénia (válaszként erre: 12. - Túrógombócka)
2017. aug. 23. 17:20
Azt írta márciusban, hogy szakított egy négyéves szerelmi kapcsolatból, amit megszenvedett, majd itt lent az ellenkezőjét, miszerint nem volt szerelmes az előző kapcsolatában, ami élete legnyugodtabb időszaka volt.
12. túrógombócka (válaszként erre: 11. - Magdalénia)
2017. aug. 23. 16:03
ebben mi a furcsa? március már 5 hónapja volt...
11. Magdalénia (válaszként erre: 7. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 23. 15:53

Ezt nem értem. Egy előző fórumban írtad márciusban:

"Most ért véget egy szerelmi kapcsolatom."

10. Magdalénia (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 23. 15:48

Szerintem te sem vagy túl a múltadon. Illetve éppen csak. Az ember nem túl sűrűn lesz szerelmes, pláne ha éppen túljutott egy másikon. Több idő kell ahhoz.

Az egyértelmű, hogy vonzódsz ehhez a férfihez, de ez nem elég. Ő még nem gyógyult ki a csalódásából és valószínű, hogy már nem is fog. Csak az érzelmi, fizikai szükségleteit elégíted ki valamennyire, nem vagy fő helyen nála. Helyedet elfoglalja a saját problémája.

Szükségből nem szabad egy párkapcsolatban benne maradni, mert beleragadunk.

2017. aug. 23. 13:47
3 ève szakìtottam az exemmel, a mostani párommal akkor kezdtünk el beszèlgetni. Ismertem már egy ideje. Mindketten párkapcsolati zűrben voltunk. Sokszor együtt ebèdeltünk, vacsiztunk. Nagyon megèrtettük egymást. Aztán kezdtem èrezni hogy hiányzik mikor nincs velem. Ezt elmondtam neki, ő akkor azt mondta h csak barátkènt tekint rám. Nem èrez irántam semmit. Megkèrtem hogy akkor kicsit ne találkozzunk, ne beszèlgessünk mert bennem viszont elindult valami az irányában. Kèt hèt múlva ìrt, hogy találkozzunk, hiányzom neki. Azóta együtt vagyunk. Idèn született a kislányunk. Szerintem olyan lehet hogy barátságból szerelem alakul. De szerelem nèlkül nincs kapcsolat szerintem. Persze változik a szerelem èrzèse is, minősège. De kell..
2017. aug. 23. 12:38

...barátság..

Ha egyikőtöknek sincs ilyen igénye, biztosan lehet. De számomra elképzelhetetlen, hogy egy párkapcsolat eleve szerelem nélkül induljon.

2017. aug. 23. 12:30
Előző kapcsolatomban ami 4 évig!! Tartott nem voltunk szerelmesek. Mondhatom h életem legnyugodtabb legkiegyensulyozottabb kapcsolata volt.
6. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. aug. 23. 12:28
Nem biztos, hogy minden szerelem egyforma. Muszaj lanoglnia mint tini korban? Nem hiszem. Kesobb mar inkabb a letisztultabb, realisabb erzesek kellenek es attol lehet hosszu kapcsolatra szamitani. A fellangolas elmulik....szerelem ami inkabb szeretet az kell egy jol mukodo kapcsolathoz. Miert komplikaljatok tul? Ha minden mukodik es hianyoztok egymasnak, hol itt a problema? lehet valami teljesen uj dolgot hoztok ki egymasbol.
2017. aug. 23. 12:21
Próbáltam. Hosszú távon nem ment.
2017. aug. 23. 12:15

Szerintem szerelem egy kapcsolat alapja!

Elmúlik a szerelem,de nem eltűnik,csak tiszta szeretetté alakul.Ez sem mindenkinél,mert van aki 60 év múlva is szerelmes,de szerelem nélkül?

Nekem nem menne...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook