Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat szerelem nélkül fórum

Párkapcsolat szerelem nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
93. gribedli*** (válaszként erre: 92. - F.frezia)
2017. szept. 25. 07:32
Igen, én is így gondolom, szint a szittel, mindenki találhat hozzáillőt:)
92. f.frezia (válaszként erre: 91. - Gribedli***)
2017. szept. 25. 03:48

Sztem attól hogy vki nagyképű, simán párt talál. Vagy egy szintén nagyképű mellett, zsák a foltját..


Igazából szerintem mindenkinek vannak rossz, idegesítő tulajdonságai. Csak nem mindenkit ugyanaz borít ki. A lényeg, hogy olyat találj, aki észre sem veszi a tiédet és te sem veszed fel az övét.. ami valljuk be, nem egy egyszerű mutatvány.

91. gribedli*** (válaszként erre: 88. - A03dd05915)
2017. szept. 24. 16:45

Végülis van, aki meg arra se kell, úgyhogy ahhoz képest még jól is járt:D


Viccen kívül, mivel a szex fontos dolog, az idő dönti el, hogy meddig teszi túl magát azon, hogy a nő okoskodó vagy nagyképű vagy egyéb hibája van. Én úgy vettem észre, hogy elég sokan bizony túlteszik. Mert aki egyedül van, az gyakran sóhajtozik, hogy bezzeg xy egy nagyképű hp és mégis buknak rá a faszik. Vagy mégis van tartós kapcsolata, vagy mégis szereti a párja. Ezért nem lehet tudni sosem, hogy csak az irigység beszél belőlük, vagy annak a nőnek van másik arca is, és a pasival szemben nem azt mutatja, amit a világgal szemben. Vagy csak egyszerűen pletyka az egész.

90. a03dd05915 (válaszként erre: 89. - Sanyinak)
2017. szept. 24. 16:33

"Miért, igazi nőből több van? "


Amint látjuk, a neten mindenképp.:D

89. sanyinak (válaszként erre: 84. - Jessica32)
2017. szept. 24. 15:50

Miért, igazi nőből több van? Ugyanígy akkor írhatunk a "nőcskékről", akik csak a pasik anyagi helyzete és az abból húzható előny érdekel. Vagy azon hölgyekről, akik keveslik a férfiak tudását, mert azok nem elég képzettek.

Szerintem kiegyenlített a női-férfi mezőny.

88. a03dd05915 (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2017. szept. 24. 15:47

Abban igazad van, tetszik neki a nő és a cél az, hogy ágyba vigye, akkor túl teszi magát azon, hogy a nő egy nagyképű, okoskodó.

Végülis csak szexet akar.

87. sanyinak (válaszként erre: 82. - F.frezia)
2017. szept. 24. 15:45
Nem, nem elégít ki mindenkit. Az olyanokkal az kezdjen, aki ugyanarra vágyik!
86. 8a65af67ce (válaszként erre: 85. - Jessica32)
2017. szept. 24. 15:40
Az olyanért nem kár. Az inkább a kalandokat szereti, és nem passzoltok. Szerintem akadnak még 'komoly' fiúk. :D
85. Jessica32 (válaszként erre: 83. - 8a65af67ce)
2017. szept. 24. 14:53
Sajnos ez a világ szerintem olyan, hogy a pasik nem tudnak várni. Mert mindig van, aki könnyen kapható lesz. Ha az ember lánya nem dobja magát max. a 3. randin hanyatt, akkor lelécel, mert másokat megkaphat. Nincs bennük kitartás, és nem tudnak eléggé érdeklődni egy nő iránt. Ez a tapasztalatom.
84. Jessica32 (válaszként erre: 71. - Sanyinak)
2017. szept. 24. 14:51
Igazi férfi, az igen. Csak az a baj, hogy olyan nincs. Azaz van valahol, csak alig fellelhető. Az átlag férfi nem férfi, hanem pasika, aki a párja mellett nyomul mindenkire, aki ránéz, vagy azt sem, vagy ha szól hozzá két szót, az alapján feljogosítva érzi magát arra, hogy kezdeményezzen szexet. A pasika menekül az értékes nőktől, mert valahol tudja, nem ér fel hozzájuk. Nem felel meg alapvető elvárásoknak sem, mint legyen korrekt, tisztelettudó, ne egy alpári tahó, akinek minden második szava a "B" betűs. Ezen kívül ápolt, és igényes.
83. 8a65af67ce (válaszként erre: 71. - Sanyinak)
2017. szept. 24. 14:42
Egy közvetlenebb nő sem könnyen kapható, csak úgy tűnik. :D Ezek előítéletek. Jessica példája is bizonyítja. Legfeljebb könnyebb dumcsizni egy ilyennel. De a dumcsitól a szexig hosszú az út. Vagy nem. Mindenesetre én nem hiszem, hogy a közvetlenségen, vagy annak hiányán múlik, hogy egy nő mikor és mitől csábul el. :D
82. f.frezia (válaszként erre: 71. - Sanyinak)
2017. szept. 24. 13:27

Ez így van.. :)

És ha megkapta a ffi, nem lesz utána túl unalmas? Szted mindenkit kielégít a biztonságos, harmónikus, stabil, megszokott kapcsolat?

2017. szept. 24. 13:07

És pszichoanalizâlnak=NEM analizálnak.


Szóval nem érdeklik őket ezek a mély bugyrok, inkább egy átfogóbb képet alkotnak.

80. gribedli*** (válaszként erre: 78. - A03dd05915)
2017. szept. 24. 13:05

Hát azért a férfiak ennél jóval vizuálisabbak és pszichoanalizálnak valakit. Ha jòl nézel ki, akkor arcoskodhatsz is, mert elfér, ha viszont valami nem indul be náluk, akkor lehey, hogy kifogásként használjâk, hogy "mert okos vagy", mert nem akarják megbántani a nőt azzal, hogy nincs kémia. Talpraesett férfi nem fél a talpraesett nőtől sem, és egy időre az udvarlás miatt félre is tudja tenni a saját egóját cél érdekében.


Másik dolog még, hogy egy szép nő a legtöbb esetben tudja is magáról hogy az, ezért valami mást kell dicsérni rajta, nosza, dicsérjük az eszét. A csúnyácska meg tudja magáról, hogy az, de várja, hogy valaki meglássa benne a szépet, nosza, neki dicsérjük a külsejét. És így tovább, és így tovább. Aki nagyon kreatívnak akar látszani, az meg löki a kisugárzás dumát, ha tényleg nincs mit hozzáadni mert mondjuk tegyük fel, hogy a nem túlzottan csinos nő nem dől be a "szép vagy" jellegű bókolásnak sem (mert pl már kialakult benne egy alap bizalmatlanság).


Szóval nem ennyire fekete-fehér, ahogy lefested, de gondolom, te a szingli nőkről beszélsz, mert a topik témája is egy kicsit az, és igen, vannak olyan szingli nők, akik erre vannak kiéhezve (de nem az összes).


Meg attól is függ, hogy mit nevezünk okosnak. Egy kapcsolatban többet nyom a latba egy talpraesett hozzâállás, egy nagyobb érzelmi iq, mert nem atomfizikáról beszélnek, szóval okos az a nő is, aki jól tudja kezelni ezeket a dolgokat, erre IS szokták mondani, hogy okos vagy (mert tudod, hogy mit akarsz, mire van szükséged és ezt komunikálni is tudod)

79. a03dd05915 (válaszként erre: 78. - A03dd05915)
2017. szept. 24. 11:53
*ezekkel NEM szeretnének
2017. szept. 24. 11:53

Szerintem az önmagukat "okos" nőknek nevezőktől nem félnek, csak nem érdekli őket az "arcoskodás".


Az, hogy önmagát okosnak tartja valaki, már egy jellemvonás, amihez sok más negatív dolog is társul(hat), és ezekkel szeretnének együtt élni.

77. Epresturmix (válaszként erre: 64. - Sanyinak)
2017. szept. 24. 11:38
Akkor menjetek bungee jumpingolni!!!!
76. 8a65af67ce (válaszként erre: 75. - Syria)
2017. szept. 24. 11:31
:D
75. syria (válaszként erre: 66. - 8a65af67ce)
2017. szept. 24. 10:32
Az még hagyján! De félnek is tőlük, mint a tűztől. Tisztelet a kivételeknek. ;)
74. Jessica32 (válaszként erre: 68. - F.frezia)
2017. szept. 24. 09:19

Ez lehet az oka. De ez elég szomorú, mert amennyi figyelmet és kedvességet ott kap azalatt a 3 perc csevegés alatt, vagy néha, amikor kávézunk, az nagyon kevés. És mégis mennyire ráharapnának.

Sajnos, olyan férfi nincs a munkahelyen, aki tetszene :) bárcsak egy olyan értené már..na nem félre, mert akkor nem csak a kollegalitás miatt lennék kedves.

Van, amelyik azt is félreérti, ha a szemébe nézek köszönéskor. Dehát hova nézzek? Néhány nappal ezelőtt az egyik biztonsági őrünk talált meg és kezdett írogatni, pedig vele aztán tényleg a nagyon minimumot beszéltem a köszönésen kívül.


Ez annyira nem ide tartozik: egy régi munkahelyemen a volt gyakorlatvezetőm, aki már főnök lett, hívott el randizni. Futás közben láttam a fickót, köszöntem neki, mert ismerjük egymást ugyebár, így illik. Ennyi volt. A gyakorlatrom ott már vagy 15 éve volt, nagyon fiatal voltam még. Na és bejelölt a f-n, elkezdett írogatni és először elhívott sörözni futás után(ennél jobbat ki sem találhatott volna, majd biztos retek büdösen izzadtan beülök egy közeli lebujba), majd valami koncertre, ahova nem tudtam elmenni. Amikor volt egy kis időm, tüzetesen átnéztem a f-n az oldalát: édes kettesben boldogan nyaral egy nővel, ölelkeznek, sok fotó fent van. Aztán újabb nyaralás, ölelős fotókkal. Sajnos, ilyen a pasik többsége. Őt valahogy ennél egyenesebb embernek gondoltam. Egy kicsit még tetszett is.

73. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Jessica32)
2017. szept. 24. 09:07
Így van!
72. gribedli*** (válaszként erre: 59. - A03dd05915)
2017. szept. 24. 09:05
Ez fordítva van inkább. Beszélgetek valakivel és egyből azt gondolja, hogy azért vagyok kedves meg azért beszélgetek, mert akarok valamit, mármint az ő olvasatukban azt akarom. Nehéz megértetni, hogy csak szimplán dumálunk, mert közvetlen típus vagyok. Természetesen tudom már kezelni ezt és előbb utóbb sikerül helyre tenni, de a férfiak többsége egy csinos nő közelében egyből a szexre gondol (ami amúgy normális dolog), akkor is, ha a nő csak beszélget és akkor is, ha a pasi amúgy igyekszik udvariasan viselkedni, látszik, hogy mi jár a fejükben.
71. sanyinak (válaszként erre: 69. - F.frezia)
2017. szept. 24. 08:13
Persze az még nem elég, hogy valakit nehéz megkapni, olyan értékeket kell képviselnie, amik a másik számára kiemelkedőek. Tehát egy "igazi nőnek" kell lennie, akiért egy "igazi férfi" küzdeni fog.
70. 8a65af67ce (válaszként erre: 67. - A03dd05915)
2017. szept. 24. 08:02
Úgy értsd, ahogy írtam.
69. f.frezia (válaszként erre: 64. - Sanyinak)
2017. szept. 24. 06:22

Egy igazi férginak igen.

De valljuk be, egyszerűbb a könnyebb, a küzdőszellem kihalóban van.

Minek várjam meg h.a szomszédos cukrászda kinyisson és egyek egy franciakrémest, mikor itt ülök egy kávézóban, ahol muffint is ehetek..? :)

68. f.frezia (válaszként erre: 61. - Jessica32)
2017. szept. 24. 06:19

Szerintem ez azért van, mert a pasik ritkán kapnak figyelmet, igazi kedvességet.

Tisztelet a kivételnek, de sztem nagyon sok nő ezt ő magának várja el, míg ő közömbös marad. Kivéve ha szexet vagy kapcsolatot akar.

67. a03dd05915 (válaszként erre: 66. - 8a65af67ce)
2017. szept. 23. 22:58
Értsük úgy, hogy annak tartod magad?:)
66. 8a65af67ce (válaszként erre: 64. - Sanyinak)
2017. szept. 23. 21:13
Szerintem minden okos nő kihívás. ;)
65. 4331bba7c7 (válaszként erre: 60. - Jessica32)
2017. szept. 23. 21:00
Majd, ha nem számítasz rá 🤗
64. sanyinak (válaszként erre: 63. - 8a65af67ce)
2017. szept. 23. 20:48
Pedig a jégkirálynő az igazi kihívás! ;)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook