Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat - ha választani kell fórum

Párkapcsolat - ha választani kell (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
20. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2012. dec. 30. 11:02
Nem, amelyikkel eddig még nem találkozott, nekem az nem szimpatikus! Szerintem csak az állásra játszik, meg arra, hogy ingyen ellátás legyen, és megszabaduljon az együtt lakástól az anyjával!
2012. dec. 30. 11:01
De ha az Egyik iránt nem érzel annyit, ami meggátolna abba, hogy a Másik egyáltalán számításba jöjjön, akkor én egy harmadikat választanék....
18. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2012. dec. 30. 11:00

Meg hogy néz már az ki, hogy a nő keressen a pasinak munkát?

Nekem egy olyan ismerősöm volt, aki azért ismerkedett meg a nőkkel, hogy oda tudjon költözni, mert a saját lakását kiadta albérletbe, hogy kifizethesse a hiteleit. Egyből mindenkihez költözött volna. Hozzám is! Közöltem, hogy hitelem nekem is van, hogy gondolja! Akkor itt közös rezsi, stb., és a kiadott lakásból is közösen részesednénk szerintem. Neki ez nem tetszett, gondolta, hogy majd az ő hiteleit szépen kifizeti, itt pedig éldegél! Volt akit végülis sikerült neki levenni a lábáról!

17. andi6020 (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2012. dec. 30. 10:59

Egyik-másik...másik.

Az, amelyikkel még nem találkozott.

Vagy neked az a szimpatikusabb?

16. Krisz42 (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2012. dec. 30. 10:58
Jut eszembe,ez nem az Érd felé lakó?Remélem nem ua.,az is anyjával lakott,de állítólag ideiglenesen.
15. Krisz42 (válaszként erre: 9. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:56

Fontos.Ha a szülővel lakik-amelyik nem a gondozás miatt-azzal vigyáznék.Gyakori a mama fiacskája és akkor ott te soha nem leszel fontos és olyan jó,mint a mama,màsrèszt a döntésképtelenség is előfordulhat.

Azzal is vigyázz,aki már eltervezte az életetek.Egyszer akadtam össze egy ilyennel,tisztára pszihopata volt,a vége majdnem olyan lett,mint egy rossz horror.Szerencsée nem ölt meg,csak a dobhártyám szakadt be,de utána is keménynek és hatàrozottnak kellett lennem,h megszabaduljak a zaklatásaitól-mindezt két gyerekkel.

14. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2012. dec. 30. 10:55
Nem az "Egyik" van kilőve?
13. moonlight13 (válaszként erre: 9. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:54
Ez a keressek már erre munkát meg nekem nem tetszik! Nem lehet, hogy a munkakeresés miatt ilyen lelkes Veled kapcsolatban? És egyáltalán hová akar már költözni? Hozzád és a szülőkhöz? Na neee! Felejtős a pasi!!!
12. andi6020 (válaszként erre: 9. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:52
A Másik nevű ennyi alapján nálam már kilőve.
11. moonlight13 (válaszként erre: 9. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:52

Nem értem, miért kellene azonnal bemutatni a családnak egy idegent. Találkozzatok egy kávéra, teára... Egyébként nekem nem szimpatikus, hogy valaki látatlanban ennyire tervez. Lehet, hogy meglátjátok egymást, és már senkinek nem kell a másik.

Én az előzőnél maradnék, akivel már legalább találkoztál, és szimpatikusnak is tűnik.

Egy telefon, msn alapján nem lehet nagy terveket szőni!

10. Zarahell (válaszként erre: 9. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:46
Szerintem akkor már te is tudod a választ a feltett kérdésedre.
9. b399a09e0e (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2012. dec. 30. 10:43

Egyikkel találkoztam eddig párszor, ő eléggé megbízhatónak tűnik és komoly felfogású.


A másikkal eddig még nem találkoztam, de azt kicsit furcsának tartottam hogy végig elmesélte hogy mik a szándékai.

Hogy segítünk e majd neki a költözésben, hogy majd x hónap után szeretne egy picit, meg hogy keressek már erre munkát, édesemnek szólít, így látatlanból is. Lehet én vagyok "régimódi" de nekem ez kicsit soknak tűnik így látatlanba is. Meg rákérdezett hogy mit érzek iránta... huhh így mit mondjak mikor nem is láttam.

Az egy dolog hogy mit ír.


Talán meglepiként el kellene nekem menni hozzá hogy találkozzak vele, mert az hogy ő eljön, nem akarom még nem tudok semmit bemutatni itthon bárkinek is.

Ha meg ő eljön, nekem az egész napomba telik, és egy idegent elsőre bemutatni a családnak kicsit érdekes lenne.

2012. dec. 30. 10:42

Igazuk van a lányoknak, ezt neked kell érezni, nem a pocakossága vagy a vékony testalakata miatt kell választani az egyiket vagy a másikat, hanem aszerint, hogy te mit érzel. Viszont erről nem írtál még csak érintőlegesen sem, csak úgy érzem, hogy valami biztonságot keresel magadnak -ami nem baj.

Ha a biztonság a legfőbb szempont, akkor egyértelműen a közelebbi. Ha érzelmek is vannak a dologban, akkor pedig neked kell dönteni, de én érzelmek nélkül egyiket sem választanám.

7. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:41
Ha csak ezek alapján lehet választani, akkor a Másikat választanám. De itt az a legjelentősebb, hogy TE! hogyan érzel irántuk.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:34

Ha az egyik azonos korú a másikkal, akkor a másik is azonos korú az egyikkel :) De mennyi az annyi, és mennyi vagy te?


Amúgy tök mindegy, lényeg, hogy melyik iránt mit érzel. Róluk írtál, de arról szó nem esett, hogy neked milyen érzelmeid vannak feléjük.

2012. dec. 30. 10:29
Ebben tanácsot adni nem lehet. Lakva ismeri meg a másikat az ember, így nehéz dönteni.
2012. dec. 30. 10:27

Egyikkel eddig a távolság miatt csak telefon és msn beszélgettünk.

De már elmondta hogy mik a tervei és miket szeret. A másikkal 27.-én találkoztam először, meg már azóta kétszer.

3. 9d7907a17a (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. dec. 30. 10:21
Melyiket szereted?
2012. dec. 30. 10:21

Máté fiammal nagyon régóta kettesbe vagyunk a szüleinknél, és már egy normális kapcsolat jól jönne.

Erre fel most úgy adódott hogy kettő közül kell hogy válasszak mert mindkettő nem lehet.

2012. dec. 30. 10:20

Ti mit tennétek ha úgy adódik, hogy két férfi küzül kell választani.?


Egyik:

azonos korú a másikkal, kb 150km-re lakik (Szombathely), jelenleg álláskereső,mackós külső, szülővel él, ragaszkodó, meglehetősen elörre tervező, családcentrikus és gyerekszerető, de "gyerekesebb" gondolkodású.


Másik: azonos korú a másikkal szintén, kb 30km-re lakik (Érd), 20 éve állandó munkahely, rosszank nem mondható fizetés, vékony testalkat, szülővel él (mivel beteg a szülő), családcentrikus és gyerekszerető, komoly gondolkodású, enyhén vallásos.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook