Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat fórum

Párkapcsolat (beszélgetős fórum)


2011. márc. 16. 18:24

Ezek állandó problémák a párkapcsolatban, családban az erőszak és a verekedés én szigorú törvényt léptetnék életben és szabályoznám, ha rajtam múlna és több teret engednék a hatóságoknak, de a büntető törvénykönyv már régóta tudjuk teljesen elavult.

A rendőrőknek meg van kötve a kezük és semmi védelmet nem lehet kapni tőlük. Üdv.Ágnes

7. Kata Tünde (válaszként erre: 3. - B375dc0c45)
2010. júl. 24. 08:01
Már beadtam a papírokat és elköltöztem akkor se értem hogy miért hitte azt hogy a verés után van kedvem szexelni.
6. 10ed2cabd4 (válaszként erre: 1. - Kata Tünde)
2010. júl. 23. 19:11
Szerintem azért nem férfi van ebben a hitben... Én például egyáltalán nem
2010. júl. 23. 19:09
Családi erőszak egy tabu téma. Látom jól bele nyúltál. Mondjuk ez a naivság átka. Amíg látja rajtad azt hogy meglehet téged félemlíteni addig fog verni téged és lelkileg terrorizálni, de ha elég határozottsággal fellépsz ellene (pl:elköltözés, válás) akkor már nem fogja tudni úgy irányítani a dolgokat ahogy ő akarja és akkor egyből a te kezedben lesz a sorsod.
2010. júl. 23. 14:09
Hagyd ott aki ver téged!
2010. júl. 23. 14:08

Kedves Kata Tünde!


Szerintem azonnal hagyd ott azt a férfit aki kezet emel rád.

Az én anyukámat is régen verte az egyik élettársa, nagyon sanyarú gyerek korom volt.Legyen benned tartás és hagyd ott amint csak tudod. Anya otthagyta az illetőt és most boldog párkapcsolatban él, és van egy kistesóm is:)

2. last
2010. júl. 23. 14:07
miért verne meg?
2010. júl. 23. 14:05
Miért hiszik azt a férfiak hogy ha megvernek lesz még gusztusunk velük lefeküdni és kívánjuk őket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook