Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat elemzés fórum

Párkapcsolat elemzés (beszélgetős fórum)


2014. dec. 18. 21:47
Lanyok, nagyon sok keres jott :) aminek nagyon orulok, csak jelzem, hogy be vagyok havazva, ezert kerlek ne irjatok uj kerest, amig nem irok ide ujra, hogy vegeztem, mert kulonben azt fogjatok hinni, hogy nem akarok nektek valaszolni :) Szoval akik majd ezutan olvassatok a topicot, kerlek varjatok ha elemzest szeretnetek, amig nem irok ide ujra! Koszonom a bizalmatokat es igyekszem dolgozni :)
7. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 1. - Fatima2008)
2014. dec. 18. 17:07
Szia! Írok privit, nagyon kíváncsi vagyok :)
2014. dec. 18. 11:08
Én is szívesen. :)
2014. dec. 18. 09:39

Fu, nagyon sokan irtatok :) koszonom a bizalmat!


Kerlek szuletesi helyet is irjatok, ez is fontos! Elfelejtettem irni :/


Sorban megyek es igyekszem, de turelmet is kerek, mert szeretnek alapos lenni :)

4. kkrisztina72 (válaszként erre: 1. - Fatima2008)
2014. dec. 18. 09:34

Szia!


Ha bátor nem is ,de jelentkező az vagyok.

2014. dec. 18. 09:22
Én is, már jeleztem priviben ;-)
2014. dec. 18. 09:18
Szia! Én jelentkeznék, kíváncsi vagyok mit tudsz mondani :-) csak a születési dátumok kellenek?
2014. dec. 18. 08:53
Ha valakit erdekel akkor szivesen segitek elkesziteni a parkapcsolat elemzeset. Nem vagyok profi a temaban, most tanulok ezert egyreszt nekem is segitetek ezzel, mert gyakorlok :) masreszt lehet en is tudok erdekeset mondani nektek. Arra kernelek csak titeket, hogy jelezzetek vissza, ha megcsinalom az elemzest, hogy ugy erzitek-e van-e valosag alapja. Pontos elemzest csak pontos szuletesi keplettel tudok adni, de ha nem tudod a szuletesi orat, abbol is ki lehet hozni valamit, bar az nem 100%-os. Varom a bator jelentkezoket :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook