Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parfümök - te mit használsz? fórum

Parfümök - te mit használsz? (beszélgetős fórum)


38. nefis
2006. aug. 3. 08:58
Én a Tommy Hillfinger-Girl parfümjét szeretem...igaz már ezt sem lehet Magyarországon beszerezni...még az utanzatát sem, sajnos:((, így mindig isemrőssel szoktam "hozatni", ha elfogyik:))
2006. aug. 3. 08:52
Az én kedvenceim:Dolce&Gabbana:Light Blue,Gucci:Envy Me,Kenzo:L'eau Par ,Lacoste:Pour Femme.Ezek mind finom, tiszta illatok,ugyanis én magamon nem szeretem a túl édes,fűszeres parfümöket.
2006. aug. 3. 08:10
Nem nagyon hasznalom oket ,sajnos migrenem van es legtobbjuktol erosen megfajdul a fejem,de volt egy amit egyszer egy baratomtol kaptam szulinapomra,talan jo 15 eve nem is tudom kaphato -e es hol, a neve Versus-Gianni Versacce parfumje volt .Konnyu ude illat ,azota sem talaltam sehol ezt a fajtat.
2006. aug. 2. 23:48

kedvenceim:-)

könnyü friss virágos/légies illatnak - Puma(fehér)

erős cuki illatnak - Salvador Dali:laguna

34. time
2006. júl. 13. 11:07

Nálunk is a párom Replay-mániás. (Hoxa! Szerintem még lehet kapni. Mi legutóbb talán Tescoban vettünk.)

A Kenzo szti által említett parfüm d'ete az egyik kedvencem.

Egyszer kaptam egy Femina nevűt parfümöt by Alberta Ferreti, de sehol sem láttam még boltban.

Korábban a Moschus Free Love-ja volt a kedvencem, de ez tényleg megszűnt.

Az Avonos illatokból is van, ami tetszik, de azok nagyon gyorsan elillannak.

33. gota
2006. júl. 13. 08:27
Én legjobban a Calvin Klein féle Eternity-t szeretem. Nekem a női van, Kedvesnek pedig a férfi... Mindkettőnknek ez a kedvence...
2006. júl. 9. 09:17
Én nekem a Surrender, és a little black dress a kedvencem, jobban szeretem az erős illatokat, általában minden nap szoktam magamra egy kicsit tenni, de ha ünnep vagy buli van, akkor kicsit sokat szoktam rakni:)
31. Mókica (válaszként erre: 29. - Rika)
2006. júl. 7. 16:29

Ugye milyen finom az illata:))


De amúgy annak az utánzatnak tart olyan sokáig az illata mint az eredetinek? Nálam ez az oka, hogy nem veszek ilyet...inkább nem sajnálom rá a pénzt. Jártam már pórul régebben gagyikkal:(

Szerintem megérdemeled te isa 7-8ezer forintot! Ez nem olyan dolog amint minden 2.héten venned kell!! Ne sajnáld magadtól!;)

2006. júl. 7. 13:13
Isabella Rosselinni a piros, édeskés illatot nagyon szeretem, de van több kedvenc is: Bruno Banini(rózsaszín).Avontól a frissítő testpermeteket is szívesesn használom, de csak nyáron!
29. rika (válaszként erre: 22. - Mókica)
2006. júl. 5. 08:12

Mókica nekem is ez a kedvencem...:) csak az a bajom, hogy az eredetiek nagyon drágák, de találtam magamnak utánzatot és egy csomó fajtából lehet válogatni és nem drágák 3000 ft. Szerintem marhára megéri. Ti mennyit szántok egy parfümre?

Én bevallom nem szívesen adok ki értük 7-8 ezer forintokat.

28. 549be03e80 (válaszként erre: 27. - Timus)
2006. júl. 5. 07:39
lacoste az enyem is persze a ferfi fajtaja:))
27. Timus
2006. júl. 4. 21:46
Nekem általában mindig olyan parfüm a kedvencem, amit nagy nehezen meg tudok venni az egyéniségemhez és mire elfogy a parfüm is eltűnik a piacról:-( Most épp a Lacoste a menő nálam:-)
26. Gabica
2006. júl. 4. 21:45
Azén kedvenc parfümöm neve :Pur Blanca (AVON)Árban is jó, és teljesen én vagyok...
2006. máj. 22. 09:39

Tizenéve a férjem és az én kedvencem is a Tresor. Most Valentinoval vagyok beillatolva, kedves, meleg, tartózkodó, pont ilyen finom nyári reggelre való. Szeretek szaglászni, illatmintákat kipróbálni, de apa mindegyik finomságra azt mondja: nem Tresor...

Ami nagyon tetszik a Gucci by Gucci, a Roma, a Jette, a Cinema ..... Hát egy csomó van!

24. 33e0394ae2 (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2006. máj. 22. 09:19
Keress rà a Perfum Emporium nèvre.Ok mèg mindig àruljàk a New West-et.Elèg jòk az àraik is.
23. Hoxa
2006. máj. 22. 08:19

Lehet, hogy akkor megint gyártják? Mert 1-2 éve még a neten sem lehetett rendelni, nem csak Mo-on, hanem amúgy sem.

Utátanézek akkor, hátha könnyebben is hozzájutok, de azért köszi!! :)

2006. máj. 22. 02:42
Glow by J.Lo a neve..ez lemaradt ;)
2006. máj. 22. 02:41

Én Clinique Happy mániákus vagyok:)


És most még a másik kedvencem J.Lo új parfümje :))

20. Mókica (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2006. máj. 22. 02:33

Szia Hoxa!


Ez az a parfüm amit megszüntettek otthon????


[link]


Ha nagyon szeretnéd...én szivesen megveszem itt neked és hazaküldöm...nem túl olcsó...de ha annyira a kedvenced;)....na mit szólsz???:)))


Mókica:D

19. 93a74b44ea (válaszként erre: 15. - Zse pi)
2006. máj. 21. 10:49

A Summer White-ot használom most én is hétköznapokra.

Nagyon szeretem még a Mexx Women-t,szintén kicsit uniszex jellegű,mint minden kedvencem.

18. szika (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2006. máj. 21. 08:55
Mostanában szagoltam valahol ilyen dinnyéset...majd utánajárok, hogy melyik ilat lehetett. Hátha. :)
17. szika
2006. máj. 21. 08:54

Nekem évek óta a Gabriella Sabatini: Wild Wind a kedvenc, de ezt csak különleges alkalmakra. Könnyű, tiszta illatokat szeretem, úgyhogy gyakori használatra a C-truth zöld üveges parfümje, és a fehér Dizel. :)

Páromnak pedig kizárólag Best of Chevignon. Mást nem vehet, én ezt imádom, szédülésig. :)))

16. Hoxa
2006. máj. 21. 08:45

Mi pechesek vagyunk parfüm ügyben, mert mindketten megtaláltuk életünk fő illatát, de mindegyik megszűnt. :(


Zsonak a Replay, nekem pedig a New West volt. Ez utóbbi kellemes sárgadinnyés jellegű illat volt, imádtam. Sajna már nem lehet kapni egyiket sem. :(

Azóta mindketten több illaton is túl vagyunk, azt hiszem Zsonak találtam egy jót: Tom Taylor, Bodytalk. De magamnak azóta sem.


Ha valaki tud ajánlani valami jó sárgadinnyés vagy finoman vaníliás illatot...

15. zse pi
2006. máj. 20. 11:10

Én mostanában az Avontól rendelem a parfümömet. A neve Summer White, nagyon szolíd illat, tiszta, kellemes, szeretem.

Nem szeretem a túl feltűnő édes illatokat, nem bírom, ha valakit illatfelhő vesz körül. Szerintem sokkal izgalmasabb, ha csak fél méteren belül érzed meg a másik illatát. Jó, ha nem nyomja el az egyén természetes "szagát", szerintem egy parfüm akkor jó, ha a saját szagoddal keveredve is kellemes illatot ad, és nem üt el az egyéniségedtől.

14. 'szti
2006. máj. 18. 07:10
Könnyű illatnak Kenzo Parfumd'ete, nehezebbnek D&G Sicily. Ezek a kedvencek, de csereberélek többet, mert hozzászokom az illathoz és már nem érzem, azt meg utálom, ha vkit 100méterről ki lehet szagolni.
2006. máj. 18. 06:54

Jelenleg: DKNY-Be Delicious nagyon finom friss és édeskés illata van (almás)

Nagyon ritkán használok parfűmöt, mert az első 20 percben amikor magamra rakom tüsszögök tőle, egészen addig amíg eldugul az orrom. :)

2006. máj. 18. 05:42

:)

Én gyakran cserélem őket, általában a drágától kezdem...és a végén valami kínai lesz belőle :DDD


Én mást használok nappal, nappalra a könnyű illatot szeretem, estére a szokásos nehezet.

A kedvencem a régi opium, de olyan drága hogy már nem a kedvencem :DDD


22.000-ért haha, a hülyének is megéri nem?

:_))))

2006. máj. 18. 05:34
Yves Saint Lauren Opium (ferfiaknak:)
2006. máj. 17. 20:00

Salvador Dali-Dalimix

Calvin Klein-One


Legjellemzőbben az uniszex illatok a kedvencek,nem szeretem se az édeset,se a virágos illatokat.

2006. máj. 17. 17:33
Màr vagy 15 èvvel ezelott hasznàltam egy New West nevu parfumot.Nem tudjàtok,hogy lètezik e mèg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook