Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parfümök - te mit használsz? fórum

Parfümök - te mit használsz? (beszélgetős fórum)


2006. szept. 11. 11:40
Én az illatokat négy felé veszem, nekem van külön tavaszi, nyári, őszi, téli illatom. A legkedvesebb a téli: Avon Little Black Dress, Nyári: Avon Indacessence, őszi: Boss, Tavaszi: Avon Wink. Nem egy nagy márka, de legalább olcsó és könnyen hozzá lehet jutni!
2006. aug. 29. 16:24
sziasztok tudok egy honlapot nagyon jo aron ha valakit erdekel szivesen elkuldom a cimet.
66. Cecil
2006. aug. 28. 18:31
Nekem a cacharel a kedvencem,hozza mindig vissza terek ,bar szeretek cikk-cakkozni az illatokbanFoleg a lagyabb puderesek jonnek be.
2006. aug. 28. 13:39
ismeri valaki a hypnose lancom milyen tipusu illat?
64. Linde
2006. aug. 28. 13:18
Avon Be Kissable
2006. aug. 28. 13:15
Az én illatom: Far Away Sensual (könnyű, lágy, édeskés illat)
2006. aug. 28. 13:13
Szinte mindent illatot szeretek, de a kissé erősebb illatú parfümök jobban bejönnek. Amikor elmegyek valahova akkor használom. A legkedvesebb parfümöm az Avonból a Far Away. Imádom.
61. anita79 (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2006. aug. 28. 13:11
szia en most regisztraltam ezen a forumon,es nagyon tetszik a problemem hasonlo a sargadinnyes illatert vagyuk odaig ,de nem igazan talalok megfelelot. ha tudsz kerlek segits nekem melyik parfum az amelyik ilyen illatu,vagy ha valaki tud segiteni nagyon megkoszonem!
60. bibed
2006. aug. 24. 10:10
Armani Code, Mexx, de használam már Avon-os illatokat is, szerintem azok is jók.
2006. aug. 15. 18:46

Hugo Boss--Deep Red

Régesrégen nem látom a boltok polcain, de régen imádtam a piros Adidas-t. Megőrültem, ha valakin megéreztem. Vettem az akkori pasimnak is, meg a szeretőmnek is, hihi!!! :DDD

58. Kathy (válaszként erre: 55. - Mociscsaj)
2006. aug. 15. 17:34

Bizony, bizony jo dolog, ha kenyeztethetjuk magunkat es persze a kornyezetunket is.


Egyebkent nekem is rossz tapasztalataim vannak az utanzatokrol, gagyikrol. Nem is vasarolok mashol parfumot, csak nagy aruhazakban, ami biztos garanciat jelent.A ferfiak "uszkalasa" a parfumben egy szokvanyos jelenseg, de nem olyan nagy baj, foleg, ha tenyleg furdenek is mellette.

57. rika (válaszként erre: 31. - Mókica)
2006. aug. 15. 15:13

Szia Mókica!


Én találtam magamnak olyat ami tart addig. És nagyon szeretem. Még jó hogy megtaláltam ezeket a parfümöket, mert a párom tényleg úgy használja a parfümöt mint a vizet. Képes elhasználni egy 30ml-es parfümöt 2hét alatt. Most képzeld el. Azt hittem a hajamat tépem ki amikor 2hét után szólt, hogy elfogyott a 8000 ft-os parfümje. Mondtam neki, hogy néha fürdeni is kellene nem csak fújni magát...:) Így már annyira nem zavar a dolog.

56. mociscsaj (válaszként erre: 53. - Kathy)
2006. aug. 15. 09:07
Es szerencsre a parfum nem hizlal! :-D
55. mociscsaj (válaszként erre: 53. - Kathy)
2006. aug. 15. 09:07
Kathy, jo egy kicsit kenyeztetni magunkat neha. :-D
54. mociscsaj (válaszként erre: 50. - 549be03e80)
2006. aug. 15. 09:05
Brizzy, szerintem is nagyon jo ha egy ferfinek finom illata van. En altalaban magam veszem a paromnak a parfumot, mivel ugyis en szagolom... :-D
53. Kathy (válaszként erre: 51. - Mociscsaj)
2006. aug. 14. 21:12
Igazad van Mociscsaj, nagyon jo dolog, ha van arra is lehetosegunk, hogy a hangulatunk szerint valogathassunk a parfumokben. Az illatokat meg osszekeverni tenyleg egy vetek.
52. Kathy (válaszként erre: 50. - 549be03e80)
2006. aug. 14. 21:10
Jo izlesed van Brizzy! Egyebkent az csak jo dolog, hogy a ferfiak is hasznalnak parfumot. En nagyon szeretem, ha egy ferfi apolt es kellemes az illata is.
2006. aug. 14. 08:05
Imadom a parfumoket es van egy jo par uveggel, amit aszerint valtoztatok minden nap, hogy epp milyen hangulatom van. Szerintem csak onmagaban ervenyesul a jo parfum, tehat illat nelkuli szappant es deozodort hasznalok, hogy ne keverjem az illatokat. Megeri!
50. 549be03e80 (válaszként erre: 49. - Kathy)
2006. aug. 14. 07:14

Hmm ismeros amit a ferjedrol irtal..:)))


Egyebkent en is az Opium ferfi valtozatat hasznalom , de a Hugo Boss is kevencem.

49. Kathy
2006. aug. 13. 21:46

En nem vagyok nagy parfum hasznalo, nekem evekig eltart egy -egy draga parfum.Legritkabban a DOLCE&GABBANE-t hasznalom, mert eleg eros az illata, de van meg OPIUM parfumom is, amit szeretek is, de legjobban az OPIUM testapolojat szeretem, mert ha egy picivel bekenem a kezem este, akkor meg reggel is erzem az illatat. A kedvenc illatom az Anais Anais, ami nagyon lagy es kellemes, de nem hivalkodo. Kellemesnek tartom meg az Estee Laudertol a Beyond paradise illatat is.

Bezzeg a ferjem szinte furdik a parfumben. Neki kethavonta kell parfumot venni, annyira imadja hasznalni. Az O kedvenc illata most a Hane Mori, a hagyomanyos DOLCE&GABBANA, hetkoznapokon pedig most a Cool water nevu ferfi parfumot hasznalja.

48. macsek
2006. aug. 12. 18:21

Nem szeretem az erős illatokat, most szinte minden nap Bvlgari Crystalline Omnia-t használom, nagyon decens illat. Néha váltogatom Elizabeth Arden Green Tea-vel, ami szintén nagyon könnyű.

Oltári kedvencem még a Lancome Aroma Fit, bár most sokkolt le, hogy nem csak a Douglasban nem találtam, hanem a Lancome weboldalon sincs már fent. Remélem férjem még talál a reptéren.


Egyébként a világért se szeretnék reklámozni, de nem tudom, tudjátok-e, hogy van egy weboldal, ahol elég jó áron lehet parfünöket (is) rendelni, állandóan alacsonyabb áron, mint itthon + vannak 50%-os akciók is. Hongkongból szállítanak, nincs postaköltség, minden original. Lehet, hogy simán leírhatnám, hogy miről beszélek, de biztos ami biztos írjon inkább privit, akit érdekel!

47. Anda39
2006. aug. 10. 17:48
Kedvencem a Nina Ricci. Amúgy több is volt, de mikor terhes voltam, az éppen aktuális illatot nagyon megutáltam.
46. jéé
2006. aug. 10. 07:09
Lacoste, Gucci II,mind a kettőt nagyon szeretem
2006. aug. 9. 18:22

20 évvel ezelőtt az YSL-től az Ópium volt a kedvencem, egészen addig, amíg a házmester nénin, aki rendszerint kombinéban szaladgált (mert az úgy volt neki kényelmes...) meg nem éreztem. Azóta rá sem bírok nézni.

Mostanában ugyancsak az YSL-től a Movie tetszik nagyon, de nappalra nagyon szeretem a ZEN-t, valami japán márka (?)

2006. aug. 9. 17:37
ha Avon akkor Love Blush - a baj hogy már nem gyártják :( pedig imádtam - olyan romantikus illat :) ha van ilyen
2006. aug. 9. 17:36

Lancome - Miracle

nagyon nőies, és lágy, virágos :)

2006. aug. 9. 17:28
Puma-Flowing!!! ISTENI :)
2006. aug. 8. 13:47
Sok mindent szeretek, ami nem eros, nem tomeny illat. Regebben a Clinic Happy-t hasznaltam, most a kedvenceim az Estee Lauder - Pleasures Exotic es Anna Sui - Sui Love.
2006. aug. 6. 06:29

Nekem a kedvencem az Oriflame-tol a Serene!

Imadom,de itt sajnos nem bukkantam meg ra mindig otthonrol kell kuldessem:(

39. df30cb1959 (válaszként erre: 15. - Zse pi)
2006. aug. 6. 03:02
én is az avontol rendelek!most pur blanca-t használok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook