Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Parfüméria nyitásakor mire kell figyelni? fórum

Parfüméria nyitásakor mire kell figyelni? (tudásbázis kérdés)

4. eperke.t75 (válaszként erre: 3. - Dd4fac34d4)
2015. jan. 19. 15:35
Köszönöm a kamara eszembe sem jutott. :) Jegyzőnél próbálkoztam, de igazából semmi olyat nem mondot amit nem tudtam magamtól. :) Még csak tervben van az egész, először körbe járom a témát, milyen feltételek szükségesek. Az egyik alkalmazott én lennék, és még valakit felvennénk, ami tudom nem lesz könnyű menet.
2015. jan. 19. 15:31

Szerintem hívd fel a helyi kereskedelmi kamarát! Ők biztosan ismerik ezeket a szabályokat!

Te meg közben teszteld azt, aki a boltban foglalkozna a vevőkkel! Én már rohantam ki parfümériából a totál alkalmatlan eladónő miatt, holott nem babakrémet akartam venni 2 fillérért...

2015. jan. 19. 15:14

Sziasztok!


Szeretnénk parfümériát nyitni. Kft az van, ennek a szárnya alatt működne a parfüméria. A Kft egyik tagjának van boltvezető végzettsége, de az üzletben nem ő lenne. Kérdésem, hogy az alkalmazottnak szükséges-e valamilyen szakirányú végzettség vagy elég, ha van egy kft tagnak boltvezetőije?

2015. jan. 19. 15:12
Parfüméria nyitás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook