Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Paranormális jelenségek fórum

Paranormális jelenségek (beszélgetős fórum)


2016. júl. 26. 18:08

Kedves Steffi!

Mondhatni foglalkozom vele, de mondhatnám, hogy nem is tehát volt idő mikor meghalt az egyik számomra nagyon fontos személy az életembe, akkor jött az, hogy egy bizonyos táblával felvettem vele a kapcsolatot én érzem a jelenléteket sőt van, hogy tudom milyen nemű ember van a közelembe de azt nem állítom, hogy Melinda Gordonként mindenkivel feltudom venni a kapcsolatot ez sok mindentől függ, legfontosabb ez a személy meg akar-e jelenni, mit szeretnél? Ha gondolod beszélhetünk privátban! Köszönöm a jó kívánságot én is viszont Kívánom Neked! :)

2. steffi (válaszként erre: 1. - Allie22)
2016. júl. 26. 08:08
Engem érdekel a téma!Gyerekkorom óta érdekelnek ezek a dolgok!Szeretnék találni olyan személyt,aki igazi médiumi képességekkel rendelkezik.Sajnos eddig nem találtam ilyet!Ha te médiumi lépességekkel rendelkezel,akkor szivesesen megismernélek,csak ha te is akarod!Aki keres,az talál!Sok szerencsét kívánok az életedhez!Szia Allie22!
2016. júl. 23. 13:56

Tudom, tudom itt majd jönnek sorra a "milyen hülyeség, nem léteznek, baromság, álmodtad csak" oké túl vagyunk rajta, lényegében, hogy belekössenek az emberbe.. nos ezek az emberek kíméljenek! (: köszi!

Sziasztok! Olyan emberek társaságát keresem akiket foglalkoztat ez a téma vagy hasonló cipőben járnak mint én. Érzékelem a szellemeket, kapcsolatba tudok velük lépni. Ezt nem azért írom le mert én is olyan vagyok aki hasznot húz belőle, mert nem. :) Szerintem aki hasznot húz ebből az nem segítség. Szívesen hallanék olyan emberekről akik szintén ezekben a témában vannak otthon vagy csak érdekli őket. Most nyitottam egy "Paranormális jelenségek" gyűjteményt a google plusban, ott is várom az érdeklődőket. Az oldalon még nincs semmi majd pakolok fel dolgokat aki szeretne ott tud megosztani bármit, aki szeretne a facebook csoportban szintén ezen a néven vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook