Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Paraffinos lábápolás fórum

Paraffinos lábápolás (beszélgetős fórum)


2008. okt. 15. 02:35
Bizony, nagyon jót tesz a bQrnek.
13. aebal
2007. ápr. 27. 14:04
szuper, de folyamatosan kell
12. virág krisztina (válaszként erre: 13. - Juniperus)
2006. dec. 3. 21:30

Szia!


Olyan lesz bőr mint a baba feneke! Kellemes és szuper, újra lesz zsírozva. Én imádom. MIvel elég nagy túlsúlyom van a sarkamom a bőr néha elég problémás. Nos arra is kiváló.

2006. nov. 28. 13:55

A parafinnos kéz és lábápolás szuper jó dolog.Kell hozzá 1 gép, parafin,4-5 féle termék,a kézmosáshoz, kézradírozáshoz, kézkrém a parafin alá, kesztyű nylon,frottír kesztyű,utána pedig kéztápláló krém.

Tanulom most ezt. Nagyon jónak tartom, januártól csinálom Miskolcon.

Puszi nektek.

2006. nov. 9. 09:15
Ami a Martens cipőt illeti: nekem volt még anno gimiben és egyáltalán nem voltam tőle elájulva, sőt, mindkét lábamon tönkre tette a kislábujjamat sajnos, azóta sem nő normálisan a körmöm. :(
9. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2006. okt. 20. 21:57
Semmi extra. Tudom régen gyógycipő volt, de ma már csak divatcipő szerintem. Nekem véresre törte a lábam, és kényelmetlen is volt!
2006. okt. 20. 18:12
talán nem harapja le senki a fejem,de nem akarok új topicot nyitni. viszont érdekelne azon emberek véleménye,akiknek volt vagy van Dr. Martens cipőjük. Milyen viselet? Kényelmes? Nagyon fáj a lábam,gondolom a súlyom miatt is,de pölö van egy olasz papucsom,amiben egész napokat elvagyok úgy,hogy nem fáj a lábam. A mostani cipőmtől meg a sarkam fáj. A csont a sarkamban. ÉS azt gondoltam,hogy ez a Martens cipő anno gyógycipőnek készült. Szóval hosszútávon milyen?
7. gyongyi0313 (válaszként erre: 7. - Juniperus)
2006. aug. 22. 21:46

Szia Juniperus!


Köszönöm a válaszodat!!! Nagyon rég jártam erre hosszabb időre... de most megörültem, hogy írt valaki hozzászólást. Ez egyik kozmetikai cégnél találtam egy nagyon jó sarok reszelőt, és használok bőrpuhítót is. Az anyukámtól örököltem, de mondhatom, haladunk. Az viszont biztos, hogy a savat is örököltem, anyutól. Pedig már nem eszünk sem túl zsírosan (olajosan), sem fűszeresen. Most inkább gyümizünk.

Köszi a tanácsot! :) Gyöngyi

6. 'szti (válaszként erre: 5. - Gyongyi0313)
2006. júl. 22. 08:25
Gyógyszertárban kapható sztearinos kenőcs is jó és szintén olcsó (a dm-es cuccot nem ismerem)
2006. júl. 22. 07:57
Köszi a javaslatokat. Nálunk sajnos nincs dm. Legközelebb Orosháza, vagy Makó. De valószínű, hogy megyek arra a hónapban. Elég furcsa, hogy 19éves létemre, már ki van repedezve a sarkam.
4. bige
2006. júl. 21. 19:44
:-) tényleg nagyon jó:-), és olcsó:-)
3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Bige)
2006. júl. 21. 18:52
:)))))))) nincsenek véletlenek :), én pont ugyanezt vettem meg igaz ma hazafele jöttömben :), még mielőtt olvastam volna ezt a topikot :))). Nah örülök, hogy e kence mellett döntöttem, mert választék az volt rendesen :).
2. bige (válaszként erre: 1. - Gyongyi0313)
2006. júl. 21. 16:34
azt nem tudom, de én most vettem a dm-ben írtó jó lábáztató sót és - lábvajnak írják - ápoló krém. nagyon jól beszívódik, és nagyon szép lesz tőle a láb
2006. júl. 21. 12:56

Tud valakai valamit arról, hogy a paraffinos lábápolást el lehet-e otthon végezni, vagy inkább pedikürös csinálja? Ha meglehet csinálni, hogyan?

/Nekem is egy ismim említette, hogy jó, csak ő pedisnél csináltatta/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook