Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Paradicsom eltevése, szósz készítése eltevésre fórum

Paradicsom eltevése, szósz készítése eltevésre (beszélgetős fórum)


7. kozmami (válaszként erre: 6. - F303be5590)
2011. júl. 28. 16:25

Mit szeretnék? Változatosságot.

Egy részét még lepasszírozom valahogy, de 20kg-t macerás lenne.

Egy része szósznak, egy része lecsónak, de leginkább ez a paradicsom egészben (nem szó szerint) eltevés érdekel.


Igen, vannak főzős oldalak, de gondoltam, akinek van valami tuti bejáratott módszere, az szívesen megosztja velem!

2011. júl. 28. 16:19

google a te barátod is, habár ha nincs kapacitásod nemigen értem mit szeretnél


[link]

5. kozmami (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. júl. 28. 16:08

Mondasz valamit, mert azok a konzervek is héjazott, kimagozott paradicsomok. Úgy értettem az egész paradicsomot, hogy nem pép, hanem paradicsom darabok. :)

Nem nagyon tolonganak a receptekkel! :) Mindjárt rám rohad az összes és megoldódik a probléma! :P

2011. júl. 28. 16:03
Az nem jó, ha a héja vagy a magja benne van :(
3. kozmami (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. júl. 28. 15:09

Köszönöm!

Ilyet már csináltam, csak én épp olyat akarok, hogy ne kelljen lepasszírozni!

Vannak olyan konzervek, amikben egész paradicsomok vannak. Na olyasmire gondolok!

De azért még ezt is megfontolom! :)

2011. júl. 28. 14:59
Szia! Én szoktam eltenni paradicsomat, és úgy szoktam, hogy megmosom őket, kivágom a rossz részeit, majd felfőzöm, de csak éppen hogy felforjon. Ez után ledarálom paradicsompaszírozóval, a levet addig főzöm, amíg a habja elfő. Ez után forrón üvegekbe öntöm, majd száraz dunsztba teszem. Semmi tartósítót nem szoktam belerakni.
2011. júl. 28. 14:48

Rengeteg paradicsom van a kertben, ennyit nem lehet megenni, viszont a paradicsom szósz eltevésére nincs kapacitásom.

Szeretnék tippeket, recepteket, mit kezdhetnék vele. Légyszi a tippeket kezdjétek azzal, hogy mi lesz belőle. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook