Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pár napos kirándulás fórum

Pár napos kirándulás (beszélgetős fórum)


2012. márc. 19. 08:55

Túrázáshoz és várakhoz még ajánlanám a Salgó várát és a Somoskői várat, a környéken rengeteg túraútvonal található a szép tájvédelmi körzetben, továbbá más érdekességek is, pl.: bazalt orgonák, Medves-fennsík, és a szlovák határ közelsége miatt az utazás bővíthető külföldre is :)


A helyi szálloda honlapján rajta vannak az útvonalak, programlehetőségek és utazási ajánlatok, továbbá én már jártam arra, és különösebben készülni sem kell például térkép-vásárlással, stb., mert a hotelben lehet vásárolni, sőt ingyenes szóróanyagok is vannak, és a bátortalanabbak kérhetnek túravezetést is, és a leírások alapján pontosan ki tudja az ember választani, hogy mekkora túrát szeretne, félórástól az egynaposig, stb.


Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2012. márc. 13. 16:15
veresegyházi medvefarm
6. toscanabavagyom (válaszként erre: 5. - Andika751)
2012. márc. 13. 15:44

Lillafüred, Szilvásvárad, Aggtelek,nincsenek nagy távolságra egymástól és ott van Eger is.


Őrség, csodálatos


Mátra, szintén


Pécs és környéke,ott is sok látnivaló van

és még nagyon sok csodálatos hely van kis országunkban!!!

5. andika751 (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2012. márc. 13. 15:23
én mostantól szeretnék menni (Békés megyei vagyok), 2 kisfiunk van, velük is, külön is jó lenne, először külföld volt tervbe, de letettem róla, mert anyagilag nekünk sok, úgyhogy belföldön gondolkodok, ezért szeretnék tippeket, nem nagyon voltunk még sok helyen
2012. márc. 13. 13:59
Nekem nagyon a kedvenc helyeim között van a Vácrátóti arborétum. Nagyon szép még a Jeli arborétum is, de azt inkább a közelebbi tájakról ajánlanám, a távolság miatt.
2012. márc. 13. 13:32

szia,


mi húsvétkor szoktunk többnyire,vagyis az olyan alap nálunk mint másoknál a nyár:D


idén békéscsaba a cél, és környéke,főleg a gyulai vár,mert imádjuk a várakat:)


tavaly esztergom volt pl, de kevés hely van ahol még nem voltunk belföldön...két éve a vértest barangoltuk 3 napig, akkor még nem voltunk családosok:)


balaton is jó nyáron is, de zamárdi környéke és tihany környéke illetve keszthelyen túl még nem nagyon voltunk pár napot el arra...


jah,és tata-tatabánya is volt már egyszer:)


nah jó sorolhatnám...sok van:D

iagzából mi kirándulók vagyunk vagyis ha megyünk a szállásra csak aludni járunk amúgy jövünk megyünk a környéken...:)


ti mentek vmerre mostanában?

2012. márc. 13. 13:32
Szalajka völgy, Sárvár, Balaton felvidék, Bükki Nemzeti Park, nagyvárosok, kis falvak :) bárhová
2012. márc. 13. 13:22

Sziasztok!


Várom azokat, akik szoktak pár napos kirándulásokat tenni belföldön, hová, merre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook