Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pár napja fájt az epém.Ma már jobb oldalt erős fájdalmat érzek, ami mozgásra, levegővételre erősödik.Mi lehet ez? fórum

Pár napja fájt az epém.Ma már jobb oldalt erős fájdalmat érzek, ami mozgásra, levegővételre erősödik.Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 11. - Wanda8)
2009. dec. 8. 23:17
akár szeretsz/ akarsz, akár nem, orvoshoz mielőbb!!!
13. wanda8
2009. dec. 8. 20:40
köszönöm a segítségeket
2009. dec. 8. 19:03

Bemondta az orvosmeteorológia, hogy pl. az epegörcsök is erősödnek.

Menj el dokihoz, hogy megtudd mi a bajod.

Nekem pl. nincsenek köveim, csak nem működik jól.

Összegyűlhetnek benne a bacik is. Ez gyulladást csinálhat.

Almaecet jó rá. Én talpmasszázst is használok évek óta. Ez a legjobb.

11. wanda8
2009. dec. 8. 18:56
ezek szerint epe lesz mégis csak!!!Nem szeretek beteg lenni,kórházba menni pedig egyáltalán nem akarok!!!
2009. dec. 8. 18:53
Nekem akkor volt ilyen tünetem, amikor epehólyag gyulladásom volt. Bár én később be is lázasodtam.
2009. dec. 8. 18:50

Szia!Szerintem is epekő.....az veszélyes is tud lenni ha a kő elzárja a májat....mindenképp dokkert javaslok!!

Ha sokáig húzod,ak csak hatalmas vágással tudják el távolítani a követ,mert 2cm-nál nagyobbat már nem végeznek Laparoszkópia-val

2009. dec. 8. 18:49
ez így van
2009. dec. 8. 18:48
Szerintem az uh mindenképp jó lenne, ott ha epe, ha valami más, hasonló azt látni fogják.
2009. dec. 8. 18:46
nem tudom,hogy ez még az epe e,mert szokott fájni ugyan,de nem így.
2009. dec. 8. 18:43

Lehet, hogy epekö?!? Nekem nyáron volt a mütétem.

Én a falat kapartam a görcsök közben, ami nagyon erős tompa volt, és akár mit csináltam, akárhogy helyezkedtem nem múlt el, sőt...

Szerintem uh-ra kéne menned....

4. eddit (válaszként erre: 2. - Wanda8)
2009. dec. 8. 18:41
a www.webbeteg.hu-n van tünetismertető...ott be tudod jelölni hol fáj és kiírja mi lehet....de akkor is orvost javaslok elsősorban.
2009. dec. 8. 18:40
Szerintem nézesd meg orvossal,nehogy vakbélgyulladásod legyen a végén....:S
2009. dec. 8. 18:40
Már görcsölt korábban is az epém,de ez a fájdalom teljesen más.Erős,tompa fájdalom,ami mozgásra,levegővételre erősödik.Nincs lázam,nem érzem egyébként magam rosszul,semmi más tünet!
2009. dec. 8. 18:38
Pár napja fájt az epém.Ma már jobb oldalt erős fájdalmat érzek, ami mozgásra, levegővételre erősödik.Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook