Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pár napja diétázom, és sportolok. Azóta szúrkál a szívem körül! Lehet összefüggés? fórum

Pár napja diétázom, és sportolok. Azóta szúrkál a szívem körül! Lehet összefüggés? (tudásbázis kérdés)

2010. jan. 21. 13:31

hidd el semmi komoly bajod nincs:)

A szív nem tud szúrni, a tüdődbe szorulhat meg a levegő és az okozza ezt. Tudom, mert nekem is volt hasonló problémám és elmentem egy szívorvoshoz kivizsgáltatni és 30,000 ft ellenében megmondta h nincs semmi bajom:)

6. Papp Szilvia (válaszként erre: 5. - Nívea)
2010. jan. 20. 17:22

köszi ez már nem mai dolog nálam hanem 4-5 éves:D

sok sikert!

5. Nívea (válaszként erre: 3. - Panka78)
2010. jan. 20. 17:18

Szerintem nem árt,ha megkérdezed. Én is kcal-t számolok most :D

De szerintem inkább fokozatosan kellene emelni a mozgás idejét és nehézségét. Akkor tán jobban reagál a szervezeted.

2010. jan. 20. 17:16

nekem is volt ilyen...én fulladtam is...elmentem dokihoz és azt mondta, semmi bajom, csak a szerevzetem eddig nem volt edzett...vagyis előtte nem sportoltam és most a szervezetem nem tudja egyből felvenni a tempót, ezért kell jó pár nap míg beáll, és szépen elmúlik...igaza lett...

de ez csak az én esetem...

2010. jan. 20. 17:14

A diéta nem "komoly"... 1300kcal/150ch..

Sport meg csak mini stepper, az is csak napi 30 perc. ..bár, ha azt vesszük, hogy 2 éve meg sem mozdultam..

2010. jan. 20. 17:10
Szerintem igen. A sport. A diétázást írd le kicsit bővebben, hogy milyen módszerrel csinálod. Én elmennék kikérni a háziorvos véleményét.
2010. jan. 20. 17:02
Pár napja diétázom, és sportolok. Azóta szúrkál a szívem körül! Lehet összefüggés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook