Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pár hét különélés jót tesz a kapcsolatnak? fórum

Pár hét különélés jót tesz a kapcsolatnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 16. 12:03

Csak a címre mondom el a véleményemet:

Ha szükség van a pár hét különélésre, akkor ott valami nem kerek, valami nem hiányzik a mozaikból.

Szerintem javítani semmiképpen sem javít.

2010. okt. 16. 11:57
Meg ő is szeret, persze ez eddig is így volt de én is őt és mindig ez a legfontosabb tényleg szóval nem értem akkor mi volt itt a probléma részemről :D Az egyetemi zsongás megbolondított :D
68. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 66. - Őzikee)
2010. okt. 16. 11:55

Az új fejlemény, hogy most itt van nálunk filmeztünk, ettünk csomó édességet :D megyünk sétálni minden. Most annyira azt érzem hogy jól döntöttem és az a srác is aki tetszett egyre kezd "elhalványodni" és nem érzem hogy kihagytam volna vmit :) Szóval ennek örülök. Meg legalább megvan a tanulság hogy nem ugrálok össze vissza mint vmi hülye hanem amikor biztos vagyok benne hogy ezt nem akarom mer már van akivel jobb lenne vagy egyedül is akkor kell lépni :)

Jó ez az idézet ;)

2010. okt. 15. 20:32
Ha erős az érzelem mindkét fél részéről, a különélés nem veszélyezteti a kapcsolatot. Ámde ha az egyik fél bizonytalan, megrendült a bizalma, netán kevésbé szeret; könnyen arra a döntésre juthat, a kapcsolat a másik féllel felesleges.
2010. okt. 15. 19:35

Az ember elbizonytalanodik amikor körbeveszik szeretettel és amikor ez a burok veszélybe kerül, akkor jön rá mit veszíthet! Ezt a szép idézetet találtam Neked:


"Az ember, ha már nem tud szeretni: menjen tovább!" Semmiért nem kár, csakis a szeretetért!"


Ha van fejlemény írj ám!

Sok boldogságot! :)

65. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 64. - Őzikee)
2010. okt. 15. 18:14
Igen, tudom hogy most ez hülyén hangzik meg biztos úgy jön le mintha folyamatosan ezt csinálnánk v ilyesmi. de nem egyszer sem csináltam még ilyet senkivel. Mert hogy az volt a szakításom oka hogy én még élvezni akarom az életet meg fiatal vagyok és hiába tök jó vele minden nem ragadhatok le 1 embernél. Ami egyébként elég gyerekes gondolat nem tudom hogy gondoltam hogy ha havonta válogatom majd a pasijaim akkor is ilyen boldog leszek.igazából mikor anyának mondtam, hogy mi a baj és ő azt mondta erre hogy szerinte túlreagálom meg 10 év házasság utána is válnak el emberek korai még attól tartanom hogy nem lesz más férfi az életemben, meg ha majd tényleg megszeretek vki mást v nem érzem jól magam a barátommal ráérünk szakítani de ha nics okom rá... Mondott sok mindent mert nem akart befolyásolni meg ezt is úgy kellett kihúzni belőle hogy de ő mit gondol mert nekem segít minél több véleményt meghallagatni h megvilágosodjam :) És ez ekkor történt meg :) Lényegében ezzel 1 olyan problémát akartam elkerülni ami ha megtörténik úgyis megfog ha meg nem akkor nem kell ezen problémázni, gondolom ez most kicsit ilyen hullámvölyg a kapcsolatunkban is ami rátett 1 lapáttal de megérte mert rájöttem hogy most csak ő kell nekem :)
2010. okt. 15. 18:02
Én most akkor lemaradtam. A 60-as üzibe az van, hogy szakítottatok, a 63-ba meg, hogy újra szerelmes vagy és nem éri meg eldobni egy tökéletes kapcsolatot. Most akkor együtt vagytok és minden happy?:)
63. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 62. - Sissyso)
2010. okt. 15. 16:52

Hát igen tényleg elég hamar lezajlottak a dolgok de aztán beszéltünk erről még1x meg hogy minek szenvedtetjük egymást úgyhogy ennyi volt a nagy szakítás :D rájöttem hogy az hogy én minden hónapban más fickóval legyek nem olyan nagy szórakozás, meg jó tapasztalat mint gondolom. és nem éri meg ezért eldobni egy tökéletes kapcsolatot. Meg végig ahogy az egészre reagált az annyira megvilágosított, hogy nem biztos hogy fog még engem valaki ennyire szeretni én meg őt viszont. Úgyhogy inkább megvárjuk amíg elromlik ha lesz ilyen 2 hét múlva v 5 év múlva vagy sose és akkor szakítunk. Haraggal könnyebb felejteni utána meg úgyis megbékél ezzel az ember most meg ez a nagy barátkozás úgy sem ment volna.

Szóval köszönöm mindenkinek a segítséget meg a véleményt meg minden mert nagyon sokat segített. :)

Hát ez kellett ahhoz hogy most újra szerelmes legyek :D

2010. okt. 15. 14:54
Szia! Szerintem - így kívülállóként és az alapján amit írtál - bölcs döntés volt. Az idő magadja kérdéseidre a választ. Puszta ragaszkodásból nincs értelme együtt lenni, tapasztalatból mondom. További sok sikert kívánok én is.
2010. okt. 15. 14:47
Jó hamar döntöttél, most majd úgyis elválik mennyire hiányoztok egymásnak! Sok sikert!:)
60. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 59. - Sissyso)
2010. okt. 15. 13:04
ma szakítottunk, megbeszéltük sírtunk mindketten annyira rossz volt :( most nem érzem azt h jól döntöttem. De úgy voltunk vele hogy inkább most mikor még jól megvagyunk mintsem megvárjuk még belép egy harmadik személy és haraggal válunk el így lehet hogy majd sok idő múlva megint összefutunk és rájövünk hogy egymás mellett a legjobb ha már lesz mindkettőnknek több tapasztalata. Bár azt hiszem normális hogy ez most nagyon fáj, de jól tesszük hogy az eszünkre hallgatunk később úgyis feljönne ez a probléma és most vagyunk abban az élethelyzetben hogy még bőven tudunk válogatni 10 év múlva már nem ez lesz és akkor esetleg ha egyedül leszünk még mindig nem késő rájönni h ő volt a tökéletes...remélem még midnig nem érzem magam biztosnak.
2010. okt. 15. 08:40
Értem, hát akkor lehet, mégsem szereted annyira ezt a srácot. Én ha valaki szeretek, nem gondolok arra, milyen lenne mással. Persze,nem vagyunk egyformák. Majd írj, hogy hogy döntöttél. Nincs mit :)
58. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 57. - Sissyso)
2010. okt. 14. 16:29

Az a baj hogy itt nincs iszonyat rossz , csak ma az én részemről ha kicsit unatkozom meg esetleg felmerül h milyen jó lenne azzal a másik sráccal de viszont nem tudom h neki én tetszek e majd ezt megpróbálom kideríteni.

Köszönöm :)

2010. okt. 14. 08:01
Szia! Én is voltam ilyen dilemmában sokáig, többször szakítottam az első kapcsolatomban, amit négy évig húztunk. Nálunk mondjuk az volt a szitu, hogy én szerettem jobban az akkori párom. Ott is egyszer happy volt minden, másszor meg iszonyat rossz. Én is azt gondoltam sokáig,hogy ilyen rendes, őszinte stb... férfit úgyse találok majd. Aztán mikor nagynehezen vége lett, rá egy hétre megismertem a mostani páromat, aki "mindent visz" :) (jó értelemben), és nagyon-nagyon szeretem. De ehhez meg kellett érnem, fel kellett nőnöm úgymond. A lényeg, hogy Te légy jóban önmagaddal, bízz magadban és légy pozitív. Lehet elcsépeltnek hangzik, de ez óriási sokat jelent. És meghatározza, kit vonzunk be magunk mellé! Sok sikert!
56. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 55. - Cumma1)
2010. okt. 13. 22:16
igen ebben már szinte biztos vagyok h ennek vége lesz vmikor. Meg elég ritka h elsőre kifogja vki a legmegfelelőbbet nem is tudom , hogy létezik e ilyen. Meg egyébként nem voltam ragaszkodó mindig inkább egyedül voltam mint 1 rossz kapcsolatban de most azt érzem hogy már nem egészen az eszemre hallgatok :S
55. cumma1 (válaszként erre: 50. - A6f6bb6c75)
2010. okt. 13. 22:05
Képzeld én ugyanígy éreztem mikor annyi idős voltam mint te. Most 30 vagyok. Tudom elcsépelt dolog hogy fiatal vagy. Azért nem mersz váltani, mert egy érzelmes nő lehetsz akinek nagyon fontos hogy valaki legyen mellette és általa töltődjön szeretettel, gyengédséggel, megértéssel. Biztos, hogy ennek a kapcsolatodnak vége lesz. Itt ahogy látom csak rajtad múlik mikor. Szerintem ha úgy érzed más fiú is érdekel, akkor talán jobb lenne minél hamarabb véget vetni a dolognak. Tudod minél több időt töltetek együtt, annál nehezebb lesz az elválás.
54. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 49. - Cumma1)
2010. okt. 13. 22:03
Nagyon szép kisbabátok van főleg azok a nagy kék szemek! :) Jól összehoztátok :)
53. cumma1 (válaszként erre: 52. - A6f6bb6c75)
2010. okt. 13. 22:02
Oks, közben láttam hogy nekem válaszoltál :) miután megírtam a mondandómat, akkor olvastalak végig téged is :)
52. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 49. - Cumma1)
2010. okt. 13. 22:00
Jajj most nézem h nem is az én hozzászólásomra írtad :D na sebaj már késő van :)
2010. okt. 13. 21:58
egyébként köszönöm a jó kívánságot :)
50. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 49. - Cumma1)
2010. okt. 13. 21:56
Igen ha folyamatosan így éreznék akkor tudnám h lépnem kell csak ez hétről hétre változik kb 1 hete jött fel ez a téma nálam egyetem minden sok normális sráccal találkoztam ami fiatalok körében elég ritka, és én 24 évesen nem akarok még mindig a hüyle piálásoknál meg idióta kapcsolatoknál tartani. Mert pl múlt héten megint annyira tökéletes volt minden , de most összefutottam ezzel a sráccal nem volt semmi csak köszöntünk de most megint piszkál a gondolat...
49. cumma1 (válaszként erre: 1. - 15a3fa73e6)
2010. okt. 13. 21:52

Fiatal vagy, lépj tovább! Én ugyanígy voltam. 7 évig voltam együtt egy sráccal az utolsó 2 évben márcsak éltünk egymás mellett. Aztán megismertem a férjemet és 1 éven belül esküvő, lakás, és 2 év múlva megszületett a kisbabánk.

Keresd az igazit, akivel tutira minden úgy fog alakulni ahogy szeretnéd! Kívánom úgy alakuljon az életed ahogy szeretnéd. Már ritkán olvas az ember olyat, hogy egy fiatal lány esküvőről és családról álmodozik, holott ez lenne a normális.

48. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 47. - Őzikee)
2010. okt. 13. 21:48

mondtam neki mindig mindent megbeszélünk és nekem pont 1 szünet lenne a legoptimálisabb most sztem viszont ő azt mondta h ő tujda hogy velem akar lenni és nagyon rossz lenne h ,csak vár h mi van maradok v megyek úgyhogy akkor inkább szakítsak... szóval így maradt ez a vegetálás h együtt vagyunk és várom h mi lesz ha mondjuk a másik srác összejönne 1 lánnyal aki tök más mint én az pl megnyugtatna h úgyse voltam az esete.

Csak sztem akkor is később majd feljön ez a kíváncsiság dolog..:S és nem tudom elképzelni hogy más mi ronthatná el a kapcsolatunkat ezen kívül... bár lehet h ez majd még később sokat változik mert ahhoz képest 1 év nem sok...

köszi :) jó éjszakát

47. őzikee (válaszként erre: 46. - A6f6bb6c75)
2010. okt. 13. 21:27
Nehéz helyzet...mivel mindenképpen mással is akarsz lenni. Kérj időt, mond el neki mit érzel. Arra viszont vigyázz, hogy a lehető legkisebb fájdalom érje a másikat! Most sajnos mennem kell, de majd figyelem a fórumot és írok, ha látlak :)
2010. okt. 13. 20:50
Köszönöm, csak attól is félek vagyis ez már az elejétől aggaszt, hogy nekem ő az első komoly kapcsolatom igazából, nagyon válogatós vagyok. És eltudom vele képzelni a jövőm teljes mértékben viszont a kíváncsiságom h mással is együtt lenni sokáig meg midnig itt van. Többen modndták h ezzel most ne foglalkozzak emg még ráérek de én 3 4 múlva már szeretnék 1 stabil kapcsolatot és ha ez az akkor is ki kell próbálnom magam mással is ha meg nem ez az akkor meg főleg.
2010. okt. 13. 20:43
Ami a legfontosabb, hogy igazán szeresd. A szerelem egy hullámvölgy, olykor előfordulhat, hogy elbizonytalanodik az ember. Kitartás és sok sikert! :)
44. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 43. - Őzikee)
2010. okt. 13. 20:37
nagyon köszönöm hogy válaszoltál. igen én is úgy gondolom h még várok, egyébként sztem mindenki számára van egyedi tökéletes csak olyan nincs akire minden nő az modnja h na ez tökéletes :D
2010. okt. 13. 20:33
A kapcsolatért tenni kel mindkét félnek, ne így állj hozzá, hogy úgyse leszek szerelmes, mert akkor ezek szerint nem is akarsz az lenni újra! Tökéletes pasi nincs, de érzések nélkül mit sem ér egy kapcsolat! Szerintem hagyj időt magadnak, elég bizonytalannak tűnsz, gondolod át alaposan a döntésed, nehogy megbánd!
2010. okt. 13. 20:15
És az is olyan fura , hogy neki meg tök jó és csak én érzem ezt a nagy bizonytalanságot. Persze nekem si vannak olyan pillanataim v akár 1 hét is h igen annyira jó és szeretem és szerencsés vok és ezért megéri kitartani 1 ember mellett. De ez nálam 1 visszatérő probléma és 1ik pillanatban az térzem legyen vége másikban meg hogy úgyse tudok semmit a másikról eleve minek foglalkozom vele lehet nem is jövök be neki.. nem tudom
2010. okt. 13. 20:04

Senki semmit?

Ráadásul az a másik srác aki nekem konkrétan tetszik ott van a környezetemben így nehéz távol tartanom magamtól viszont semmiféle közeledés nincs egyikünk részéről sem nem tuom hogy am se lenne v csak a barátommiatt akit most már ismer is, de én esélyesnek gondolom magam sokszor nézett minket és mikor bemutattam a barátomnak utána alig nézett rám zavarban volt v nem tudom persze lehet h egyáltalán nem érdeklem... azt tudom h nincs bnője és midneki szerint nagyon rendes úgyh sztem ez nem sokáig lesz így :S

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook