Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pár csepp vér fogamzásgátló mellett? fórum

Pár csepp vér fogamzásgátló mellett? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 22. 18:31
nekem sosem volt fogamzásgátló mellett. de szerintem azért ne ijedj meg, ha 2-3 hónap múlva is előfordul (hátha elmúlik) fordul dokihoz. lehet egyébként egy durvább felfázástól is. gyógyulj meg
8. Szoszkeeee (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2016. szept. 23. 14:09
köszönöm a válaszodat!
7. Szoszkeeee (válaszként erre: 5. - Egypt)
2016. szept. 23. 14:09

igen,... ezen morfondíroztam, csak , hogy olyan kevés volt a vér.. szerintem ha nem lett volna bent tisztasági betét a sötétebb bugyin meg se látom..

ezért gondoltam, hogy max ha a kövi hónapban is lesz akkor beszélek a dokival

6. Szoszkeeee (válaszként erre: 4. - 1abbb5d144)
2016. szept. 23. 14:07
ennek csak örülnék én is . :)
5. egypt (válaszként erre: 2. - Szoszkeeee)
2016. szept. 23. 13:39
Pecsételő vérzés is lehet, más gyógyszer kell. Én vagy háromfélével próbálkoztam, de kb. egy év után mindegyiknáél elkezdődött a vérezgetés.
2016. szept. 23. 13:33
hányszor volt ilyenem, és hányszor nem voltam terhes...
2016. szept. 23. 13:32

ha csak ennyi volt nem foglalkoznék vele

lehetett bármi, egy kis ér, sex közben megsérült a hám, bármi...

2016. szept. 23. 13:25

8 szem van még a gyógyszerból, tegnap nagyon halvány vércseppet láttam a tisztasági betétemen, de ma eddig nem jött elő. Mitől lehet ?

Olvastam, hogy az is lehte ok, hogy felsértettük szex közben, vagy beágyazódás jele vagy hogy a gyógyszer rossz vagy stressz miatt..

lassan 1 éve ezt a gyógyszert szedem. Minden nap kb ugyanabban az időben, mást nem nagyon veszek be ( max nurofent, neocitránt) .. nagyon nem örülnék a terhességnek, mondjuk annak se ha gyógyszert kéne váltanom..

gondoltam, hogy majd tesztelek , bár nem tudom mikor kéne, mert már megöl a kíváncsiság..és ha kövi hónapban is van ilyen akkor beszélek a dokival..de akkor is zavar..

2016. szept. 23. 13:21
Pár csepp vér fogamzásgátló mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook