Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Papp László Sportarénában hova érdemes ülni egy koncerten: erkély vagy földszint? fórum

Papp László Sportarénában hova érdemes ülni egy koncerten: erkély vagy földszint? (tudásbázis kérdés)

2012. okt. 11. 15:05
Én ültem már mindenhol, de inkább az "erkélyt" ajánlom!! 102 vagy 120-as szektor a legtutibb!!! Hangzás és látvány szempontjából is jobb fent.
2012. okt. 11. 14:54
A baj, hogy speciális ülésrendet alakítanak ki, közében legyező forma, két oldalt pedig egy négyzet alakú...Én eddig a földszint középre hajlok inkább...
2012. okt. 11. 14:46
Én lenn voltam egyszer a 103-ban. Azt mondta, aki szerezte a jegyet, hogy az "vip hely". Én ha választhatnék még közelebb ülnék, a 102-esnek a színpadhoz közelebbi részéhez.
2012. okt. 11. 14:38
Koncertre mennék, de csak ülőhelyes. Hova érdemes foglalni helyet? Földszintre vagy erkélyre? Ott is melyik szekcióban a legjobb a hanghatás?
2012. okt. 11. 14:37
Papp László Sportarénában hova érdemes ülni egy koncerten: erkély vagy földszint?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook