Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pánikroham vérvételkor fórum

Pánikroham vérvételkor (beszélgetős fórum)


2009. okt. 20. 16:42
En is kis kormba ijnen voltam anyu szegeny mar elore sirt ( ahogy o el magyarazta ) ha valahova dokihoz kellet menni ahol tu jott szoba . Sajnos ez nagyon maig se valtozot nalam 25 eves vagyok es egy tuvel ma is ki tudnanak kergetni a vilagbol . Anyunak egyszer egy doki azt mondta imadkozon nagyob bajom ne legyen mert huuu
4. karcsababy (válaszként erre: 3. - 223ddec5c0)
2009. okt. 20. 16:40
Kapott már Karácsonyra orvosi táskát, avval szokott/szoktunk játszani. De úgy látszik, a játékot nem tudja átültetni a valós életbe.
3. 223ddec5c0 (válaszként erre: 1. - Karcsababy)
2009. okt. 20. 16:33
Mi lenne ha vennél kötszert,fecskendőt,spatulát,meg egy-két gyerekre teljesen veszélytelen kórházi eszközt,vagy gyerekeknek készült elsősegély készletet,és otthon szépen eljátszanátok a vérvételt,de úgy hogy a lányod legyen az orvos,majd a beteg...majd a baba bagyon beteg,és nagyon sír,magyarázza meg neki miért muszály a szuri...én valami ilyesmire gondoltam,mert nekem gyerekkoromban ez nagyon bevállt.
2. vkatka (válaszként erre: 1. - Karcsababy)
2009. okt. 20. 16:06
Gyerekkoromban én is pont ilyen voltam. Sajnos nem tudtak velem semmit csinálni, a mai napig rosszul vagyok a vérvételtől. Talán annak a durva viselkedése miatt van ez, aki először vett tőlem vért.
2009. okt. 20. 16:04

Sziasztok!

5 éves kislányom feltehetően allergiás valamire, hónapok óta taknyos. Ennek a kiderítésére kaptunk beutalót a Tüdőgondozóba Törökbálintra. Először a szúrásos tesztet akarták elvégezni, majd vérvétel következett volna, de az én nagylányom csapott olyan pánikrohamot, hogy a földön fetrengett, ordított, kitépte magát a kezünkből, a cipői szanaszét repültek. Döbbenten néztem rá, nem akartam elhinni, hogy ez az én gyerekem.

Mit tegyek, hogy lehiggadjon? Hogyan győzzem meg, hogy ez csak egy kis bolhacsípés, nem kell félni?

Nem sokat vettek tőle még vért, de egyre nagyobb pánikroham tör rá. Ez a mai maga volt a pokol. Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook