Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbetegség és tünetek fórum

Pánikbetegség és tünetek (beszélgetős fórum)


13. Macko27 (válaszként erre: 8. - 848b1daa4b)
2021. jún. 30. 21:39
Szia. :) beszélnék veled privátban is :)
12. Macko27 (válaszként erre: 4. - Brandy85)
2021. jún. 28. 20:41
Szia. Vizsga helyzet miatti panikom van
11. Macko27 (válaszként erre: 4. - Brandy85)
2021. jún. 28. 20:41
Vizsgahelyzett miatti pànikom van :/
10. Macko27 (válaszként erre: 7. - Perzsacica)
2021. jún. 28. 20:40
Szia. Köszönöm szépen a segítséget. :)
9. papája (válaszként erre: 8. - 848b1daa4b)
2021. jún. 28. 08:03
Ezt nagyon jól megfogalmaztad. Benne van minden, amit tudni és tenni kell .
8. 848b1daa4b (válaszként erre: 1. - Macko27)
2021. jún. 27. 23:27

Nem kell beparázni, a 2500-ik roham után már elfogadod és uralni tudod. Nem vívod meg a harcodat és ez a gyávaság ellened fordul. Ha mersz konfrontálódni, ha kiállsz magadért, akkor a pánik is csökkenni fog. Állj bele kihívást jelentő dolgokba. Jó ha rendszert is viszel bele. Menjél el edzeni, futni, mondd ki az igazad, állj bele a pofonba, nézz bele a mélységbe, stb. Pont az a lényeg, hogy a félelmeid rád támadnak és ez maga a pánik. Mert nem vívod meg a harcodat! Mi az, amiért szívesen küzdenél még ellenszélben is? Ez az aktív része! Itt győzöd le a félelmeidet! Itt tanulod az önbizalmat!


A passzív része lehet a lazítás. Semmi extra, csak megtanulod lefekvés előtt ellazítani magad. Itt engeded ki a feszültséget! Itt simulsz ki!


Gyógyszert felejtsd el!


(egy gyógyult)

2021. jún. 27. 22:54
Autogén tréninget kell csinálni rendszeresen. A youtube-n keress rá. Ez hosszú távra is sokat tud segíteni . Valamint sokat segíthet bármilyen de rendszeresen végzett sport is. Nem kell versenyszerűen sportolni , nem is kell sokat de napi 10-15 perc vagy 2x10 perc otthoni kis torna már elég. Nagyon sokat tud segíteni további gyógyszerek nélkül. Egy próbát megér.
6. brandy85 (válaszként erre: 5. - Szőkelédi)
2021. jún. 27. 22:27
Ez így van! Férjem is azt mondja amit most te,nem is lehet jogsija így megmondták kerek perec. Nincs autónk,pont ezért,én nem vagyok pánik beteg,de nekem nem való,férjem az, ő meg nem kaphat. Ez így van rendjén!
5. szőkelédi (válaszként erre: 4. - Brandy85)
2021. jún. 27. 22:19
Nekem is ez jutott eszembe elsőre. Nekem ezért nincs jogsi,nem veszélyeztetem sem magam ,sem másokat . Hiába nem szedek gyógyszert nagyon rég óta,de ez nem játék. Egy pánikroham során az ember lába alól is kimegy a talaj , úgy érzi ,nemhogy vezetni .. Jézus 🤔
2021. jún. 27. 22:15
Ne haragudj,de az orvosin,hogy mentél át? Vezetés közben is érhet pánik roham. Akkor mi lesz?
3. Macko27 (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2021. jún. 27. 21:20
Szia.amikor megyek vezetési órákra akkor nem veszek be gyógyszert. De amikor vettem be akkor nem tompított le.:)
2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Macko27)
2021. jún. 27. 19:33
Bocsi, de így ülsz volán mögé? Nem tompít le?
2021. jún. 27. 18:18

Sziasztok.

Röviden a történetem. 2015ben volt már egy panikbetegsegem. Akkor tetőtől talpig ki vizsgáltak,hála égnek sehol nem találtak semmit. Aztán egy jó háromnegyed év alatt helyre jöttem. Utána évekig nem volt semmi bajom . Aztán most egy jó fèl éve megint elő jött a panikbetegsegem, igaz elkezdtem csinálni a jogosítványt csak kétszer megbuktattak forgalmi vizsgán meg az első oktatommal nem jöttünk ki. Aztán jöttek az ünnepek és megbeszéltük hogy majd januárban keressük egymást. De ekkor már úgy voltam hogy abba hagyom az egészet. De végül jött egy lehetőség hogy váltsak iskolát meg oktatót is,vele sokkal jobb hangulatba telnek az órák. :) de nem sokára lesz a vizsgák és mióta megtudtam az időpontot azóta megint előjöttek a pánikbetegség tünetei. Mellkasnyomas fejfájás stb. Járok Pszichologus szedek hangulatjavítót meg nyugtatót is. (Xanax) de nem mindig érzem hogy használna. Amikor érzem hogy jön a mellkasnyomas akkor mindig be parazok hogy valami bajom van. Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook