Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbetegség fórum

Pánikbetegség (beszélgetős fórum)


2020. szept. 21. 18:16
Elnézést a helyesírási hibákért.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Cickány64)
2020. szept. 21. 18:15

Szia. Nem ezt minden nap egy időben kell bevenni és fokozatosan kis lépésekben fogsz jobban lenni és a terápia végén elmúlik a szorongás és tünetmentes leszel.

Sajnos én sem vagyok tünetmentes 33 napja szedem azota emeltek is de közel sem olyan vagyok mint amilyen voltam. Mostmár tömegközlekedek is és tudok örömmel gondolno dolgokra. Bevasarolni jarok stb. Meglehet gyógyulni vsak nagyon nehez.

13. Aryana (válaszként erre: 11. - Cickány64)
2020. szept. 9. 21:34
Szia! Nem, orvos által az előírás szerint naponta.
12. cickány64 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 9. 19:08
Borzalmas folyamat......akinek nem volt,el sem tudja képzelni mennyire nem lehet uralkodni felette!Bírom mikor mondják:nyugodj meg,nincs semmi baj,itt vagyok veled!Nevetséges,hisz nem tudunk uralkodni felette.Nekem nagyon sokszor hasmenésem is lesz.Pedig szedek gyógyszert is .Alváshoz frontint,a pánikra meg 20 mg-os rexetint.Sajnos ha rámtör,akár egész nap hullámokban nagyon rosszul vagyok.Semmi nem segít!!!!!
11. cickány64 (válaszként erre: 8. - Aryana)
2020. szept. 9. 19:00
Szia !Akkor vetted be mikor érezted,hogy jön a roham?
10. Aryana (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 23. 18:45

Nagyon jó!

Ezek szerint ez az új gyógyszer bevált!

Remek hír, hogy jól vagy és nem jött elő a szorongás.

Maradjon is így, addig szedd a gyógyszert, amíg az segít.


Örülök, hogy jobban vagy :)

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Aryana)
2020. aug. 20. 20:53

Ez a scippa valami nagyon uj antidepresszans szer. Komolyan mondom hogy szo szerint annyira ossze voltam omolva hogy az utcara nem tudtam kimenni a lakasba is toporzekoltam. Na meg az egyedullet.. Hihetetlenul kikeszultem. Az egesz csalad összejött h biztassanak a hetvegen. Meg most a hosszu hetvegen is. Ez megcsak a masodik napja hogy bevettem belole. Mellette hasznalom a frontint kettoszor kellene bevegyek 0.5ot de elosztom ugy hogy 4x veszek be egy felet csak mert azis almosit. Reggelente rosszabul vagyok altalaban. Mar azis haladas volt h ma megettem ketto szelet pizzat. Nemtudom hogy lehet az hogy javulgatok amikor elvileg meg semmit sem kellene ereznem. Kezdeti placebo hatas biztosan. Remelem a szorongas nem ter vissza. Az a legrosszabb az egeszben. Most kicsit normalisabbnak erzem magam. Eddig nem tudtam csinalni semmit mert a szorongas lekotott. De ma vegre hodolhattam a kedvenc hobbimnak a szamitogepes jatekoknak.

Mar a parommal is konnyebben komunikalok. Amikor rosszul voltam mindig azt mondtam neki ne haragudj de meg beszelgetni sincs kedvem. Azt ereztem meg osem ert meg. Es olyan rossz volt ahogy mindenkinek fajt a szenvedesem.

Tenyleg biztatok mindenkit hogy egy napig se szenvedjetek sosem. Es engedjetek meg hogy valaki segitsen a szenvedeseiteken. Akar egy bogyo is. Engem mar nem erdekel. Elni akarok es boldog akarok lenni.

Es az a szomorusag az a szorongas ami rajtam volt. Most azota nem jott elo neis jojjon... De megis valtoztatott teljesen. Maga a pokol volt az egesz.

Elnezest a regenyiras miatt meg az ekezetek hianya miatt is.

😘

8. Aryana (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 20. 15:31

Nem ismerem ezt a nyugtatót.

Remélem használni fog és rendbe jössz.

Én, mint írtam rászoktam a gyógyszerre akkoriban. Nem volt más választásom, szükség volt rá, mert dolgozni kellett, nem maradhattam otthon. A pánikrohamot - amikor jött a semmiből - elmulasztotta. Az volt a legnagyobb bajom, hogy nem szüntette meg...

Szerencsére sikerült leszokni róla, ami szintén nem volt egy egyszerű menet.


Majd írd meg, hogy bevált-e a gyógyszer.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Salisbury)
2020. aug. 19. 20:37
Nagyon bizom benne😥
6. Salisbury (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 09:46
Sikerülni fog. A scippa jó szer.
2020. aug. 19. 08:54
En biztosan elmegyek pszihologushoz ha kepes leszek ra. Egyenlore nemnagyon merek menni sehova. Rettegek a szorongo erzestol ami ramtor. Remelem nemsokara jobb lesz.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Aryana)
2020. aug. 19. 08:52

Hasonlot erzek enis. Most nyugtatot szedek. Es a pszihiatriai ambulanciara is betegszallitoval mertem csak elmenni.

Antidepresszanst irtak. Allitolag nagyon hatasos uj szer. A neve scippa. Nagyon varom h ujra onmagam legyek.

2020. aug. 15. 11:49
Nalam meg 32 eves korom korul kezdodott, mikor meghalt apu. Hazakoltoztem, aztan akkor ugy ereztem hogy minden osszedolt korulettem. Mintha egy légmentes acélkalitkaban élnék, korulettem meg minden haldokolna. Ma is ugyanugy erzem, pedig mar eltelt kozel 8 ev. Nem igazan tudom hova merre tovabb, jo lenne ebbol a helyzetbol kiszabadulni, de igazan lepni se merek.. Csak bogyokat szedek, pszichologushoz nem jarok.
2020. aug. 15. 11:14

Szia,

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy. Fiatal lehetsz, ha iskolában kezdődött.

Átéltem, mert nekem is volt pánikbetegségem, de nekem munkahelyen kezdődött. Váratlan volt az első és a többi is váratlanul jött a semmiből. Borzalmas érzés, főleg, hogy nem lehet tudni, hogy mikor és hol történik meg.

Nekem kimerültségtől alakult ki, sokat dolgoztam, mellette iskola és különórák.

Sajnos nem tudok semmi megnyugtatót mondani. Nekem 13 évig tartott és nem múlt el teljesen. Nagyon ritkán előjön, de már sokkal jobban vagyok, mint valamikor.

Évekig nagyon szenvedtem tőle. Pszichiáterhez mentem, aki nyugtatót írt fel, amitől elmúlt a pánik, de azt nem akadályozta meg, hogy ne legyen újra pánikroham. A gyógyszerre pedig rászoktam, mint általában, aki nyugtatót szed. Ördögi kör :(

Volt, hogy a lakásból sem mertem kimozdulni.

Aki ebbe bele kerül az szenved tőle egy ideig és egyszer jobb lesz vagy elmúlik.

Aki nem élt át pánikrohamot nem érti meg, hogy milyen rossz érzés.

Sajnálom, hogy kialakult Nálad. Kitartás, nem tart örökké.

2020. aug. 15. 10:51

Sziasztok nemrég diagnosztizáltak nálam pánikbetegséget. A Rohamaim egymas utan jottek. Az iskolaban kezdodott. Ugy ereztem felre ver a szivem.

Nagyon feltem. Nagyon felek hogy ujbol elojon. Sajnos tegnap annyira betegnek ereztem magam h mentot kellett hivni. Olyan jo lenne valakivel beszelni aki atelte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook