Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbetegség!? fórum

Pánikbetegség!? (beszélgetős fórum)


22. garnier24 (válaszként erre: 20. - A2823a1fb4)
2013. szept. 2. 17:06
Nem úgy volt baj.. ha nem sajnos itthon rosszul lett,majdnem a kezeim között halt meg, amíg kiérkeztek a mentők én voltam vele stb... akkor erős voltam, napokig mikor a korházba élet halál között volt, a párom és apósom miatt erősnek kellett lennem. És nem mutattam ki,hogy sokszor már ordítottam volna... magamba fojtottam.. és most,hogy haza jött( most már jó ár hete is)és szerencsére jól van. most jött ki szerintem rajtam ezaz egész..
21. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. aug. 29. 19:22

Pajzsmirigyműködésed rendben van?


Ha még nem tetted, nézesd meg!

2013. aug. 26. 17:06
Ez nem panikpetegseg szerinten inkabb stressz!!!!!azt nemjrtad mi van az"anyos dologgal"de egy jo tanacs mas miatt ne stresszeld magad....nemerdemes,en is igy voltam felhuztam magam az anyosomon,?inxig furkallodot stb...az idegektol sirtam,reszkettem de rajiftem senki nem er annyit,hogy idegileg kikeszuljek....
19. garnier24 (válaszként erre: 14. - Cessi)
2013. aug. 25. 18:37
És akkor neked ettől a homeopátia-tól elmúlt? az tulajdonképpen micsoda?
18. garnier24 (válaszként erre: 16. - Nadry)
2013. aug. 25. 18:36
vannak persze barátaim,tesóim, van egy párom is, akivel boldogok vagyunk.ezért nem értem miért van ez. azért gondolok az anyós dolog miatt. Lehet nem tudtam túllépni rajta.
2013. aug. 25. 17:33
ja amúgy sziasztok :D
16. nadry (válaszként erre: 13. - Garnier24)
2013. aug. 25. 17:32
aham, lehet attól, és vannak barátaid akik ilyen helyzetben melletted állnak?? sport?? egy jófárasztó torna után nem biztos, hogy szorongani fogsz.Nekem régebben ez sokat segített. Kedélyjavítókat szerintem ne szedjél. Magányos is vagy amúgy???
2013. aug. 25. 17:30
igen ezek tuti attól vannak.Nekem 1,5 hete folyamatosan előjön minden nap.Amúgy 15 éve vagyok pánikbeteg és nem tudok kikecmeregni belöle .Talán soha nem fogok.De most épp műtétre készülök és az ideg előhozta megint egyre erősebben.És hozzá még rohamoson fogyok is.Én is szeretnék v.mi módszert már ami kicsit leállitsa a rohamokat.Ez már nagyon nem jó.
14. Cessi (válaszként erre: 12. - Garnier24)
2013. aug. 25. 17:29

Pár hónappal ezelőtt a kardiológiára jártam folyamatosan a heves szívdobogás, kéz zsibbadás, fulladás miatt. Nálam is volt olyan, hogy ültem, és elkezdtem sírni, pedig semmi sem történt, nem is szóltak hozzám, egyszerűen csak rám jött.


Ott mondták, hogy nagyon szívesen adnak gyógyszert, nyugtatókat, de akkor a babát felejtsem el. Mert ha elkezdem szedni, a babának csak ártani fognak, és idő kell a kiürüléshez is.

Ezért kezdtem el inkább a homeopátia felé fordulni.

13. garnier24 (válaszként erre: 11. - Nadry)
2013. aug. 25. 17:28
most másfél hete nem dolgozok.leállás van. és ez most jelentkezett pár napja. De durvábban tegnap. Eddig napközbe csak ilyen furcsa volt a közérzetem. Ma hajnalba arra keltem fel álmomból,hogy valami nem stimmelt, remegtem féltem, zsibbadt a kezem. És ma is egésznap szédülök. Próbálom folyamatosan lekötni magam,filmet nézek,játszok a neten stb... de valamiért bennem van nem nagyon akar múlni csak néha egy kicsit. Sok stressz ért mostanában lehet attól van, anyosóm majdnem a kezem között halt,meg gépeken láttam napokig lehet ettől van ,nem tudtam feldolgozni.
12. garnier24 (válaszként erre: 10. - Cessi)
2013. aug. 25. 17:25
hát nem szedném folyamatosan. vagy is bevennék 1et hát ha elmúlna ez a szorongás, remegés,idegesség,pánik. Arra gondoltam,hogy lehet attól van,hogy majdnem 20év után abba hagytam az allergia gyógyszert.
11. nadry
2013. aug. 25. 17:23
szerintem próbáld lekötni valamivel magad, mikor szoktak ezek a tünetek jelentkezni?? munkahelyen is?
10. Cessi (válaszként erre: 9. - Garnier24)
2013. aug. 25. 17:21
A baba miatt a nyugtató sem biztos, hogy a legjobb megoldás...
2013. aug. 25. 17:20
Holnap elmegyek a háziorvoshoz. Valami gyenge nyugtatót írjon fel.
2013. aug. 25. 17:15
ja és volt olyan is hogy magamra hivtam a mentőt mert elkezdett zsibbadni az egész szám, annyira felspanoltam magam, kijöttek és belöttek egy jó adag nyugtatót a hátsómba:D
2013. aug. 25. 17:13
ne figyelgesd magad, és magától elmúlik, nekem is volt régen hasonló
2013. aug. 25. 17:10
Ez nálam is előfordult párszor. Voltam orvosnál, de semmit sem talált. Szedj multivitamint, és magnéziumot. A magnézium hiány is okozhat ilyen tüneteket. Nekem elmúlt, szerencsére.
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Garnier24)
2013. aug. 25. 17:02
mindenki bepánikol, ha elfogy a levegője
4. garnier24 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2013. aug. 25. 16:53
azért van ez a gyomorideg,és szorongás? kapok most is rendesen levegőt, de pl remegek szédülök.
3. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. aug. 25. 16:52

A vérnyomásod teljesen rendben van... a 83 az a pulzusszám...az is normális érték.

A háziorvoshoz menj el:)

2013. aug. 25. 16:44
szerintem csak nem jutsz elég oxigénhez
2013. aug. 25. 16:43
24éves lány vagyok. gyerek korom óra allergiás,asztmás vagyok. A deslorEp allergia gyógyszert szedtem, az Aerius ehhez hasonlókat. De most abba hagytam mivel a tüdőgyógyászom azt javasolta,mert kisbabát szeretnénk. Azt mondta allergia gyógyszert nem szedünk terhesen. Hát én már elöbb abba hagytam. A Budesonid 2x1 maradhat és szükség esetén a ventolin. Nekem hála istennek sose volt komoly panaszom. De most,hogy abba hagytam a gyógyszert, fulladok de nem úgy mint az asztmások hanem nehéz a levegő vétel..mély levegőt,sóhajtanom kell sokszor.Múltkor már úgy megijedtem ettől a "fulladástól", és,hogy nem jött fel a hurut féle,hogy bepánikoltam majdnem mentem az ügyeletre, de elmúlt. Ma hajnalba arra keltem,hogy egyszerűen végem, remegtem szédültem , sokszor már alvás közbe és észleltem,hogy bele szúr a szívembe de jó nagyokat, és mikor felébredtem zsibbadt a bal kezem is, ki kellett kelnem az ágyból,mert megörültem volna, azt hittem szívrohamot kapok. aztán majdnem 30-40 perc múlva tudtam csak nagy nehezen vissza aludni. Sokszor úgy beleszúr a szívembe,hogy meglepődök. Ma reggel megmértem a vérnyomásom is: 115/81 és az 3. szám az 83 az nem tudom mit jelent. megmértem mégegyszer az már 111/77 utána 115/77. Ma egész nap jönnek rám ilyen érdekes dolgok. remegek, ma szédülök egész nap és olyan furcsa minden,remeg a gyomrom is mint amikor valaki nagyon izgul,sírhatnék van folyton,már 2x sírtam is, de van amikor elmúlik. azon gondolkozom át menjek-e az ügyeletre. lehet pánikbeteg vagyok?? valaki volt már ilyen cípőbe? félek az éjszakától..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook