Főoldal » Klubok » Pánikbetegek fóruma klub

Pánikbetegek fóruma (nyílt klub)

Ezt a klubot mindenki olvashatja, de csak a klubtagok írhatnak bele.

Szeretnék csatlakozni ehhez a klubhoz!

6. cff36d5deb (válaszként erre: 5. - Buksi13)
2010. szept. 1. 18:20

Szia! Bocsi csak az elmúlt napokban jöttem mentem mint pók a falon és jól lefáradtam, mert a szorongás nagyon sok energiát kivesz belőlem.

Miért kellett a gerincedet megműteni.

Agorafóbiád van?...mert nekem igen

Képzeld most megpróbálok munkát vállalni nem tudom fog-e menni.

Akkor te nem is dolgozol?

A rohamokat hogy éled át?

2010. aug. 30. 17:24

Szia

Hát nem egyszerű. Régebben csak klausztrofóbiám volt. aztán a második gerincműtétemnél az őrzőben lettem rosszul, ott hagytak egyedül. Na hát az nem volt semmi. Nem sokon múlott,hogy mindent kitépjek magamból. Aztán teletömtek nyugtatóval. Ez volt az első nagyobb pánikrohamom. Ennek két és fél éve. Azóta is pszihiáter, van amikor jobb, van mikor rosszabb. Most az év elején megint alkottam, akkor a nőgyógyászati spirál lett a központi ok. Teljesen bekattantam, végül ki kellett szedetni. Férjem vitt el , mert csak zokogtam, hogy szedjék ki belőlem. Szóval ilyeneket alkotok néha. De sajnos a bkv-val való utazás, metró stb. sem nagyon megy.

Most citalopramot szedek meg frontint. És járok a pszihiáter doki nénihez. Ő nagyon aranyos és már többször kihúzott a nyavalyából. De néha nagyon utálom magam, de sajnos nem tudok úrrá lenni rajta.

2010. aug. 30. 16:03

Buksi!

Írsz egy kicsit magadról?

Rólam annyit ,hogy kb.lassan 2 éve szenvedek a pánikbetegségtől.

Neked milyen tüneteid vannak?

Milyen gyógyszert szedsz?

Volt konkrét oka amitől kialakult nálad a pánik?

2010. aug. 4. 12:07
Gyertek bátran itt megoszthatjuk egymással a betegséggel járó gyötrelmeinket,harcainkat és biztos vagyok benne hogy segíteni is tudunk egymásnak.Azokat is várom akik már megvívták ezen betegséggel a harcukat és meggyógyultak.
2010. aug. 4. 11:00
Sziasztok! Várom azok csatlakozását akik pánikbetegségben szenvednek.
2010. aug. 4. 10:57
Pánikbetegségben szenvedők klubja

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook