Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok, de egyszerűen nem jövök ki belőle! fórum

Pánikbeteg vagyok, de egyszerűen nem jövök ki belőle! (beszélgetős fórum)


1 2
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 16:45
Gasztrón is voltál?
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Tien)
2022. máj. 22. 16:43

Rendben,igen atpo és tsh és t3 t4 is

Magnézium hiányom van csak,ez az egy érték alacsony vérvételnèl.

14. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 16:32
A gyógyszer segíteni fog.
13. tien
2022. máj. 22. 15:43

Pajzsmirigyed rendben?

Hashimoto-thyreoditiszben szenvedők körében magas a depresszió és a pánikbetegség aránya.


Vagy ,, csak,, a nem megfelelő működése miatt is lehet ez a gond /szorongás , pánikbetegség , depresszió /


Ha rendben a hormonszinted ,szedd azt a gyógyszert!

Van mikor nincs más opció.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 22. 13:53

A cukrom rendben van azt nézték már és mértem is ilyen gyomorègès alkalmával. Már semmit nem merek és bírok enni mert vagy lángol a gyomrom vagy pedig nyom a jobb oldalon mintha présben lenne .

Hasi UH két hét múlva lesz .

Lehet emiatt van az egész ?

Mondjuk az tény hogy csak akkor merek menni valahová ha tele a hasam.

Nehogy jöjjön ez az éhség.

Mert volt olyan hogy égett, gyors ettem aztán elmentem boltba ahonnan szaladni kellett haza mert éhes lettem megint

Lehet ez a gond ?

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 13:38

Nincs a cukroddal problémád?

Nézték már?

Ha nem vegyél vércukor mérő készüléket és nézd meg éhgyomorra, étkezés után 1,5 órával mennyit változik.


Ha az éhgyomi mérésed 6 alatt van semmi gond, ha az étkezés után nem megy 7-8 fölé szintén rendben van. Ha ettél, az éhségtől nem fogsz elájulni az 10000 % .

Lehet refluxod van, amitől ég a gyomrod. Figyeld meg milyen ételek elfogyasztása után ég.

Lehet az eoéddel is baj. Ezt a háziorvossal kellene megbeszélned, mert lehet nem is pszichés a problémád, csak már valaminek a tünete ezt váltja ki nálad.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 824b9e39d8)
2022. máj. 22. 13:18

Nyugtató nem lehet elég?

Csak az antidepresszáns?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - _Berry_)
2022. máj. 22. 13:10

Igen vannak rossz élményeim mert sokszor volt az hogy elkezdett égni a gyomrom és hirtelen éhes lettem de úgy hogy muszáj volt ennem mert úgy éreztem elájulok.

Mindez úgy, hogy előtte 5 perccel ettem .

Sokszor volt ez ezért ettől félek mindig hogy nehogy elkezdjen égni és nincs nálam kaja és elájulok az éhség miatt

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 22. 13:08

Szia


Én nem írtam még fórumot, Bocsánat.

Viszont amit írsz az igaz

Menni kell szembe nézni vele ezt tudom így próbáltam eddig is

Beszéltem is a pánikkal hogy jólvan gyere csak engem nem érdekel.

Ment ideig óráig de aztán mindig jött valami amitől magamat beparáztattam.

De néha nem megy ez sem hogy kimenjek a házból .

Remélem gyógyszer mellett jobb lesz

7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 12:47
Tehát ha jól értem nálad úgy jelentkezik a pánik, hogy saját magadat idegesíted fel. Pl. mikor éhes vagy, akkor milyen gondoltok idézik elő? Nincs elég ennivalód és félsz, hogy elfogy, ha eszel? Vagy az evéssel kapcsolatban vannak rossz élményeid?
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 12:43

FI.Már írtál erről fórumot. Írhatsz ide százat is, ha nem változtatsz a gondolataidon, így maradsz , vagy rosszabbul.

Orvos vagy, hogy eldöntsd, neked mi a jó és mi a rossz?

Időnként a szakembereknek is kell segítség, mert kell egy ember, aki tükröt állítson eléjük.

Olvastam Josef Mengele kisérleteiről.

A lényege az emberi elme. Leírt többek között egy olyan kísérletet, amelyben 2 embert fektetett egy-egy műtőasztalra. Mindkettőnek azt mondta leereszti a vérüket. Egyiknek valóban, de a másiknak csak beszúrta a tűt. Azt nem látta, hogy belőle nem folyik a vér, csak a másikból. Nem részletezem, a lényeg akinek nem eresztette le a vérét, csak azt hitte, hogy igen, de láthatta, milyen tünetei vannak a másiknak, éppen azokat produkálta ő is. A végén ő is meghalt. Neki nem kellett volna fizikailag, de az elméje ezt elhitette vele.

Tehát veled is az elméd játszik. Amíg nem veszed elő az ép eszed, addig carul fogod érezni magad, sőt meg is betegítheted magad. Ez a te döntésed, gyógyulni akarsz, vagy ebben a lehetetlen helyzetben maradni.


A te döntésed, élsz belenyugszol, hogy egy frászt pánikolsz mindig, vagy naponta halsz meg cseppet, érzed állandóan rosszul magad.


A helyedben ÉLNÉK, olyanokat tennék, amitől félek. Majd rájössz, jéééééé megmaradsz, nem kapsz infarktust, rákot stb.

Ha ehhez kell segítség, akkor vedd igénybe. Még mindig jobb netán gyógyszerrel jól lenni, mint gyógyszer nélkül reszketve zombiként élni.

Menj el olyan helyre sportolni, ahol közel egy orvosi rendelő, kórház, hogy érezd azt, ha valami történik veled ott a segítség.

Hogy ne magad figyeld állandóan, ahhoz kell a sport, vagy a munka, ami eltereli a rossz gondolataidat.

2022. máj. 22. 12:27

Szerintem magadtól is tudod a választ. Fogadd el a gyógyszert. Azért ez elég érdekes dolog, hogy minden más szomatikus betegségre a felajanlott terápiát elfogadja a beteg, pl. hipertónia, cukorbetegség, stb..

Mikor értik már meg az emberek, hogy a lelki betegségek semmivel se különb nyavaják, mint a többi?

4. 824b9e39d8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 12:27

Nem biztos, hogy rögtön az első, de lesz amelyik segíteni fog. Sokkal jobb az, mint ölbe tett kézzel várni a csodát.

Hetek, amíg hatni kezd, de ha nem teszel a gyógyulásod érdekében, akkor a heteknél sokkal hosszabb időtartamok mehetnek el a semmibe úgy, hogy ilyen állapotban vagy.

Én is szedtem gyógyszert, ahogyan sokan mások is. Semmi különös sincs benne. Lehet, hogy idővel el is hagyhatod.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 824b9e39d8)
2022. máj. 22. 12:23

Annyira félek tőle .. hetek amíg hatni kezd

Segíteni fog??????

2. 824b9e39d8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 22. 12:15
Fogadd el a gyógyszert.
2022. máj. 22. 12:13

Diagnosztizáltak pánikbetegséggel.

Nem fogadtam el gyógyszert,de úgy érzem hiba volt .

Egyszerűen saját magam pánikolom.

Ha éhes vagyok azért,ha nem vagyok éhes azért.

Ma egy szomszéd megkérdezte miért vagyok ennyire lefogyva,talán valami súlyos bajom van ?

Na azóta remegek reszketek és hiába veszek be bármit,nem nagyon használ semmi .

Tegnap délután nyugodtan feküdtem.

Mondom miért nem vagyok ideges...bá akkor ezen pánikoltattam be magam

És olyankor remegek reszketek,jár a kezem lábam, zihálok, hullámzik S testem mintha rázna a hideg ,a hangom is más, remeg és órákon át ez van.

Aztán valamivel nagy nehezen lefoglalom magam akkor az az ,hogy a testem figyelem.

Valakinek hasonló volt már?

Egy szenny az életem.

Már sehova nem járok az idegesség vagy önpánikoltatas miatt .

Ma is mikor szomszédtól jöttem haza menni alig bírtam annyira feszült voltam és járás közben is remegtem ..

Lehet ide már tényleg gyógyszer kellene?

Mert szerintem a terápia kevés ide.

Igaz csak 4 alkalommal voltam.

Kérlek a negatív HSZ mellőzzük,mert tényleg szeretnék meggyógyulni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook