Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánik, reflux vagy valami más? fórum

Pánik, reflux vagy valami más? (beszélgetős fórum)


10. Ciluu (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 15. 14:43
Szia! Hogy vagy azóta? :)
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2020. dec. 13. 19:58

Nem igazán éreztem nagy különbséget, egy fél Xanaxot vettem be, abból is a leggyengébb volt, talán nem éreztem egész nap ennyit a gombócot. Egy egész tablettátol féltem hogy kiut, ma nem vettem be egyáltalán.


Most séta közben úgy éreztem elmúlt, kint a levegőn és ahogy néztük a Karácsonyi fényeket valahogy nyugodtabb voltam de aztán séta után visszajött.

2020. dec. 13. 19:56
Volt labor, a crp azt mutatja valami gyulladás lehet a szervezetekben, a vorosvertest süllyedés meg jóval nagyobb érték mint kellene de az orvos azt mondta nem vészes főleg mert van gyulladt fogam amit januárban hoznak helyre. Egyébként elokotortam pár évvel ezelőtti labort ahol szintén hasonlóak voltak az értékek. A pajzsmirigy rendben van
2020. dec. 13. 19:54
Köszönöm a hozzászólásokat. Próbáltunk tenni egy sétát és kikapcsolódni és jó is volt se nehéz kiengedni a gőzt és kikapcsolódni ha hazaérve újra egy rosszullét miatt a betegseg van jelen. Nagyon nehéz és felemészt ha egyik pillanatban minden jó másik pillanatban pedig rosszra fordul.
2020. dec. 13. 16:06
Pajzsmirigy? vérkép?
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 16:05

Szia! Nem írtad, amikor nyugtatót vettél be, használt?

Elmehetsz kivizsgálásra, de legyél figyelmes: ha itt nem találnak semmit, panaszaid más testrészre vándorolnak. Ez egyértelműen pánik jeleit mutatja, főleg ha legsúlyosabb kórképet vizionálod. Nem feltétlen nyugtatókra szokj rá, de muszáj relaxálnod, figyelem elterelésképpen foglalkozni valamivel, ami leköti a negatív gondolatokat. Jobbulást!

2020. dec. 13. 15:39
Szia! Sajnos nagyon is okozhatja stressz és pánik. Saját tapasztalatból beszélek. Inkább nem írom le, hogy én miket éreztem, mert nagyon könnyű bebeszélni.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 15:15

Mindezt az agyad generálja stressz hatására.

Menj el nyugodtan orvoshoz, de ha nem tudod levezetni a stresszt egy pánikrohamot fogsz kapni.

Nem kellemes dolog.

2. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 14:36

Ne gondolj bele mindent! Menjél el egy kivizsgálásra!

Jó hír, hogy a kardiológián nem találtak semmit. Mellkasi fájdalom lehet a savtól. Vigyázz az evésre egy pár napig, ne stresszelj /persze kívül álló könnyen mondja/, próbálj optimista lenni. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Tudom nehéz, mert én is voltam úgy, hogy már minden megfordult a fejemben. Nem is olyan rég, júniusban. Nőtt egy csomó /4-5 cm/ a nyakam alá. Na én is mindjárt mindenre gondoltam. Már azt is észrevettem /beképzeltem/ hogy nehéz a nyelés. Pedig nem volt. Elmentem egy laborra, az rendben, utána egy gyors UH. A kórházban csak szeptember végére kaptam volna időpontot. Magánban mentem el. Kiderült, hogy egy ízületi gyulladás maradványa az a csomó. Nyugi-nyugi! Menjél orvoshoz, hogy megnyugodjál. A férjednek jobbulást, neked kitartást.

2020. dec. 13. 14:09

Sziasztok. Hátha itt valaki küzd vagy küzdött hasonlóval és tud valamivel biztatni.

Sok stressz ért az elmúlt időkben illetve napi szinten jelen van az életemben mivel a férjem sokat beteg és sajnos ez még nem tudjuk meddig de egy ideig nem szűnik meg. Miatta folyamatosan aggódom és idegeskedem.

Pár hete kezdődött mellkasi szoritassal, fulladassal. Azota a kardiologiat megjártam ahol mindent rendben találtak de egy 24oras keszuleket majd rám tesznek a biztonság kedvéért . Azóta ezek a tünetek eltűntek és jött a gombocerzes a torkomba, hol erősebb hol nem, éjszaka nem jellemző, tudok aludni. Nyelni bírok, érdekes módon ha eszek egyáltalán nem érzem illetve ébredés után pár órán keresztül nem érzem.

Háziorvosom javaslatára tegnap bevettem egy xanaxot de ezektől én tartok így ma már nem, van itthon sedatif pc, inkább azzal próbálkozom .

Pár napja volt savam elég rendesen, gondoltam az esetleg felmarta a gegem. Tavaly küzdöttem hasonlóval, akkor a stressz volt az oka mert semmit sem találtak, még refluxot sem, voltam gyomortukrozesen is.

Nehezen tudom elfogadni hogy ezt velem mind a stressz csinalja, van ilyen hogy ilyen szinten képes az ember testi tüneteket produkálni?

Amikor érzem ezt a torkomba teljesen bepanikolok hogy mi van ha rák vagy ilyesmi...

Persze próbálok uralkodni a gondolataimon és megnyugodni de nagyon nehéz élet szakaszban vagyunk és nagyon nehéz.

Hogy megnyugodjak holnap próbálok magánba kérni időpontot full-orr-gegeszhez. Nagyon nem jó tréfa amit csinál velem a saját testem :-(

Most egyébként savat már nem érzek de folyamatosan bofogok.

Bocsánat hogy hosszú lett és néhol van ékezet néhol még nincs, a telefonom átírja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook