Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánik és kényszer fórum

Pánik és kényszer (beszélgetős fórum)


2008. szept. 16. 17:08

Szervusztok!


HOXA hírlevélben olvastam, hogy valaki beírt a pánik betegségével kapcsolatban!

Én 15 éve az vagyok,ha úgy gondolod keress meg a következő mail címen!

athuni@citromail.hu

2008. aug. 26. 11:02
sziasztok! Az elmúlt éjjel sem sokat aludtam, pedig bevettem a frontinomat mégis már 3"30-kor megint felébredtem és se tovább!!! Borzasztó tudom Őszibarack azt mondtad, hogy sokat kellene aludnom de nem megy!!! Nektek van valami jó elalvási módszeretek? Ti végig tudjátok aludni az éjszakát? Vagy most nekem is csak ettől a közeli műtét miatt van??? Szerintetek??? Vagy csak egyszerűen hülye vagyok!!!!! na majd még jövök szép napot!
2008. jún. 21. 17:11

Az én barátnőm is pánik beteg.Gyerekkora óta.Ő akkor van rosszul,ha egyedül van és mindig este.

Van hogy hetekig minden áldott este,van hogy évekig nincsen baja.Iszonyatos lehet,már sok mindent próbált.Most légzésgyakorlatokat és relaxációt próbál.Gyógyszert nem szed,pszichológus kezelte már.

Szerintetek meggyógyulhat? Vagy mitől van ez?

8. fe20557d00 (válaszként erre: 4. - D11bdb3c52)
2008. jún. 21. 17:03
Boszi velem ugyanezt eljátszották 15 évesen és nem ismerték fel hogy lisztérzkenységem van.Rá 10 évre derült ki,addig rengeteg hasfájással hasmenéssel küzdöttem.Pszichés okokra fogták.Amióta kiderült és diétázom,minden megváltozott hasfájást elfújták,és nincs hasmenés.Egy kérdésem van!Amikor gyomortükröztek vettek tőled szövettant,aminek az eredményére kellett várnod kb 4 hetet?! Mert a lisztérzékenység így diagnosztizálható.Csak azért kérdem,mert nem nagyon vesznek szövettant csak tükröznek,nekem is külön kérte a főorvos a szövetteani vizsgálatot.
7. Ne add fel (válaszként erre: 6. - Ales)
2008. jún. 21. 16:57
Igen, sajnos én is tudom, hogy a pánikbetegségbe bármikor vissza lehet esni. De 10 évig szedni antidepresszánsokat. Már szerintem nem is használtak, mert egyre többet szedtem belőle. Máshogy kell megoldani, mert ez a nagyon sok gyógyszer csak letompította az agyamat, és elnyomta az érzéseimet.
6. ales (válaszként erre: 5. - Ne add fel)
2008. jún. 21. 14:42
Engem márciusban másfél év tünet mentesség után le állított volna dokim az antidepreszánsról, erre vissza estem:( Megint "melózok" magamon, hogy legalább a nyugtatókkal le álljak.
2008. jún. 21. 14:15
A pánikbetegség gyógyítható, de egy nagyon hosszú folyamat. Én velem 10 évig szedették a gyógyszert, teljesen gyógyszerfüggő lettem, most próbálok leszokni róla. Inkább pszichoterápia, mint mégegyszer gyógyszer.
2008. márc. 2. 16:09
Jézusom! Én rólam a héten derült ki hogy hasi pánik zavarom van (ez is pánik betegség csak a jobb formája) Nekem megy a hasam 7 hónapja és mindenhol megtükrözek meg minden vizsgálaton túl vagyok fogytam 10 kg-ot és minden leletem negatív lett. Elmentem a pszichiátriára és ott mondták hogy el kell járnom pszichoterápiára mert az segíteni fog lelki okok miatt alakul ki ez a betegség és majd ott segítenek!!! Én nem tudok elindulni itthonról ha mennem kell valahova akkor irány a budi!!! Hasfogó és úgy tudok buszra ülni. Úgyhogy 7 hónapja így járok melózni hasfogóval. De én már parapszichológushoz is járok! és nem tom min idegeskedtem hogy ez kialakult!!4
2008. márc. 2. 15:43

Ha ön-és közveszélyes,akkor nem lehetne szabadon,ez tény és való!Ezt nem értem,akkor ő hogy lehet mégis kinn?Nem próbálták még kezelni pszichiátrián?Milyen gyógyszert kap?Én is pánikbeteg vagyok,én az utcára nem merek kimenni gyalog!Mondjuk,amikor jobb napjaim vannak,akkor 3 utcányit is el tudok gyalogolni,ha nincs jó napom,akkor itthon is rosszul vagyok!Egyedül nem merek megmaradni sehol! :(

Tök gáz ez a betegség,de azt mondják,gyógyítható!

A hugodnál miért keletkezett ez a betegség?Azt tudják?

2008. febr. 16. 08:18
ha saját és mások életét is veszélyezteti, akkor nem lenne szabadon, nem?
2008. febr. 11. 19:29
a hugom gyerekkora óta pánikbeteg.(most 30 éves).huszas évei végére kényszerbetegség is társult hozzá.mostanra már skizo. állapot is tapasztalható nála.sok helyet és orvost megjárt, de állapota nem javul, hanem romlik.Saját és mások életét is fenyegeti.Ha valaki tud olyan helyet vagy módszert amivel eredmény lehet elérni, kérem írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook