Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Panelprogramos lakást vásároltunk, majd az előző tulajdonos helyett mi fizettünk, követelhetem tőle az összeget? fórum

Panelprogramos lakást vásároltunk, majd az előző tulajdonos helyett mi fizettünk, követelhetem tőle az összeget? (tudásbázis kérdés)


9. evamaria0803 (válaszként erre: 7. - Zsu1984)
2013. márc. 27. 13:56
Ilyen szerződést még nem láttam, de nem is hallottam ilyenről, hogy valaki addig nem adhatja el, ameddig ki nem fizeti. Most a Te lakásod értéke nagyobb, úgy gondolom, jól jártál vele, de ez még mindig csak egy magánvélemény.
8. zsu1984 (válaszként erre: 5. - Spiritus)
2013. márc. 27. 12:53
Nem egyeztünk meg semmiben....kb 1-1,5 évig fizettük, ezt az összeget szeretném visszakapni csak sajna ügyvédre nincs lehetőség és érdeklődtem volna hátha valaki jártas ilyen dolgokban, hogy követelhetem-e vagy mindenképp tereljük jogi útra vagy követelhetem-e jogosan....valami, bármi:)
7. zsu1984 (válaszként erre: 6. - Evamaria0803)
2013. márc. 27. 12:50
Mint később kiderült(ezt az eladónak tudnia kellett, mert amikor megkötötték a panelprogranm szerződést azt az akkori tulajdonos vállalta és át nem ruházható és a kifizetése nélkül el sem adható a lakás a társasházi szerződésben foglaltak szerint) Különböző okok miatt számunkra ez csak később derült ki sajnos.
6. evamaria0803 (válaszként erre: 4. - Zsu1984)
2013. márc. 26. 19:03
Konkrét választ nem tudok adni, de a Te lakásod már, így nem az előző tulaj helyett fizeted. (ez csak magánvélemény)
5. Spiritus (válaszként erre: 3. - Zsu1984)
2013. márc. 26. 19:01

Kicsit részletesebben?!?!


Mióta ment ott a panel program stb?


Állítólag megegyezés kérdése, hogy hogyan kell. Ha abban egyeztetek meg az adásvételiben, hogy ő fizeti, akkor behajthatjátok szerintem!

2013. márc. 26. 18:52
Mint kiderült nálunk nem adhatta volna el ìgy,mert ittnem a házra szól.
2013. márc. 26. 18:50
Az eladónk nem fizette ki és úgy adta el a lakás. Mi kifizettük. Követelhetem rajta a pénzt?
2013. márc. 26. 18:46
a panelprogram részleteire gondolsz? ha igen, én vettem ilyen lakást, kk-ban fizetem tovább, mert a házra szól, nem a tulajdonosokra. depersze ez háztól függhet. a közösképviselőd lehet hogy tud segíteni jobban.
2013. márc. 26. 18:44
Panelprogramos lakás eladása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook