Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Panelprogram, tapasztalatok, költségek...! Megéri? fórum

Panelprogram, tapasztalatok, költségek...! Megéri? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 6. 09:48
Még valaki tapasztalatok?
5. L.Niki18 (válaszként erre: 4. - S.irma)
2009. okt. 5. 19:28
Hú akkor tényleg érdemes. Megkérdezhetem, hogy nektek mennyit kellett fizetni? És részletben mennyire jön ki 5 évre? Bocsi, ha tolakodó vagyok, csak mi jelenleg amúgyis külföldön vagyunk, majd megyünk haza október végén pár napra. De addig itt is érdeklődöm. :-)
2009. okt. 5. 19:23

Megéri!!!!

Mi már túl vagyunk rajta. Az, hogy mi fér bele egyrészt a lakóközösség döntésén múlik, másrészt tudni kell, hogy mi minden tartozik a pályázatba.

Mi szigeteltünk, új ablakok kerültek a lakásokba és a lépcsőházba. Új tetőt is tetettünk ( a régi tetejére) Festve lettek a falak és a garázsajtók is.

Mi még a költség 1/3-át fizettük. 1/3-át a város 1/3 át pedig költségvetési keretből finanszirozták.

Iszonyatosan jó dolog. 5 kamrásak az ablakok. Nincs zaj kintről semmi. A szigetelés és az ablakok együtt pedig azt jelentik, hogy én azóta nem fűtök a lakásomban.

Csak ajánlani tudom!

2009. okt. 5. 19:16
Valószínű, hogy panelprogramos lesz a mi lakásunk is, mi bele fogunk egyezni. A bérházakat belülről is felújítják? Új kapucsengő, új bejárati ajtó, postaláda bérház belüli felújítása (festés). Tudom, ezek a program keretén belül tudódik ki. De nem tudná valaki megmondani, hogy ha nekünk kellene csak 1 millát fizetnünk, akkor szerintetek ebben a millában mi lenne benne? :-) Köszi!
2009. okt. 5. 19:15
Sztem,meg.Sokkal melegebb télen a lakás.
2009. okt. 5. 19:12
Panelprogram, tapasztalatok, költségek...! Megéri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook