Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Panellakásban a műanyag szobaajtókat hogy lehet szebbé tenni? Festeni lehet? Vagy csak a csere marad? fórum

Panellakásban a műanyag szobaajtókat hogy lehet szebbé tenni? Festeni lehet? Vagy csak a csere marad? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 23. 10:37

Köszönöm a válaszokat :)

Engem leginkább az zavar hogy fehér színűek az ajtók... felszeretném dobni valahogy! Az öntapadós fólián én is gondolkodtam csak én azt nem tudnám szépen felrakni szerintem!

13. era06
2009. máj. 22. 16:04

Miért ronda az ajtód? A ablakokkal voltam úgy,hiába sikáltam mégis koszos volt.Hideg zsíroldóval sikerűlt lesúrolnom.

Próbáld ki egy darabon, a lényeg, hogy ne hagy rajta azzonnal mosd le

2009. máj. 22. 14:05
Van öntapadós bútorfólia, nagyon szép fahatásúak is vannak, én azt tudom ajánlani.
2009. máj. 21. 21:31

Szia Copffi!

Én arra lennék kiváncsi, hogy milyen idősek ezek az ajtók, hogy festésre szorulnak? El sem tudom képzelni, a müanyag hogy tud tönkre menni. Azért is érdekelne mert családunk igencsak ketté van szakadva hogy ha csere... akkor müanyag vagy fa nyílászárókat válasszunk.

10. emagdi (válaszként erre: 9. - Koppanya)
2009. máj. 21. 21:10
olajfesték. és azt le lehet mosni:))
2009. máj. 21. 21:03
én is ezen gondolkodom, én remélem, hogy lehet valami olyan festéket kapni, amit utána tisztítani is lehet szépen
2009. máj. 21. 20:58
Öntapadós tapéta? Matrica? Vagy speckó festék? Csak ötletek, meg ne kövezzetek, én sem értek hozzá. :)
2009. máj. 21. 20:55

Természetesen el kell menni szakembert megkérdezni, hogy mivel lehetne szebbé tenné egy műanyag ajtót... Szerintem! :)

Meg lehet mindent oldani! :D

6. emagdi (válaszként erre: 4. - 5b3ed71e62)
2009. máj. 21. 20:47

van olyan festék.

nekem régen apukám festette le a műanyag konyhaszekrényt, és teljesen szép és jó lett, olyan volt festés után, mintha fából lenne a konyhabútor és úgy lenne lefestve fehérre.

szerintem valami olajfesték lehetett az, de tuti hogy a festékboltban v barkácsboltban segítenek!

2009. máj. 21. 20:45
Rendes ajtó műanyag borítással, csak az a baj hogy az ajtófélfa is műanyagból van és utálom! Én is leszerettem volna cserélni csak 24ezer 1 ajtó...:(
2009. máj. 21. 20:43
Tehát akkor van olyan ami kifejezetten műanyagra van?? Igen, félő nehogy festés után még rondább legyen :)
2009. máj. 21. 20:43

Attól függ milyen az a műanyag ajtó? Harmónika, vagy sima ajtó, amelyik műanyagból van?

Szerintem jobban jártok cserével, vagy maximum festeni tudjátok, de véleményem szerint nem olyan szép...

2009. máj. 21. 20:42
le lehet festeni a műanyagot is, csak jól meg kell nézni milyen festékkel
2009. máj. 21. 20:41
Panellakásban a műanyag szobaajtókat hogy lehet szebbé tenni? Festeni lehet? Vagy csak a csere marad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook