Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Panelba milyen párásítót érdemes venni, amit később babához is lehet tenni és nem zajos? Tapasztalatok? fórum

Panelba milyen párásítót érdemes venni, amit később babához is lehet tenni és nem zajos? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


15. youlcsi (válaszként erre: 11. - Pmjudit)
2012. jan. 1. 20:38
nálunk nem szabályozható a fűtés. amióta ablakot cseréltettünk penészedik a lakás... és ceresit, illetve napi 3-4 órányi szellőztetés mellett 80% körüli a páratartalom :/
2012. jan. 1. 17:17

Mi nem fűtünk. A fürdőben van csak fűtés, mert ott nem lehet szabályozni, de máshol melegek a csövek, így a radiátorok el vannak zárva. A nyílászáról újak, műanyagok. Mivel hidegek a radiátorok, ezért párologtatni nem lehet rajtuk.

Hetente 1x mosok (pedig van baba), így a száradó ruhák párája nem sokáig segít.

Mindenképp kell a párásító, fuldoklom a száraz levegőtől és az orrom is bedugul tőle. Nem tudom, hogy más is van-e így ezzel...

13. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2012. jan. 1. 16:10

Szerintem fogsz eleget mosni a babára,hogy később inkább a párával lesz gondod...


Addig is:vizes törölköző a radiátorra,nem igaz,hogy nem válik be.Ha nem,akkor pótold valami placeboval,amiben hiszel,csak ne legyen túl drága...Szerintem.

12. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Youlcsi)
2011. dec. 30. 18:51
Az ablakokat pár éve cseréltettük. Már szinte mindenütt szőnyeg van, így már kicsit párásabb a levegő, de még így is nagyon száraz. Radiátoron is van párologtatóban víz, de hiába... Szóval már csak párásító segíthet!
11. pmjudit (válaszként erre: 8. - Youlcsi)
2011. dec. 30. 14:30
Ha nem szabályozható a fűtés , a szigetelt ablakok mellett is nagyon száraz a levegő.
10. enid79
2011. dec. 30. 13:34
Nekünk is Tefal Babynk van, nagyon szerettük, de már nem kell használnunk szerencsére, eladósorba került... :)
2011. dec. 30. 13:33
szia nekünk mindkét gyereknél van párásító . A régebbi 3 éves Tefal baby home 4.5 literes napi szinten megy nem hangos egyáltalán nagyon jó. Az alsó színt nálunk szinte egybe nyitott és nagyon jó volt jól bevált . igaz nem a legolcsóbb kategória 16ezer körül vettük akkor most már olcsóbban is láttam. A másik pár hónapos 6ezer volt praktikerben Budget márka 3.5 literes. Ez sem hangos és ellátja a feladatát:) szerintem az a fontos hogy sok víz férjen bele ne kelljen naponta utántölteni.
8. youlcsi (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2011. dec. 30. 12:47
cseréltess ablakot és nem győzöd majd kiengedni a párát :/
2011. dec. 30. 12:33
Köszike, ezeket megnézem. Mennyire van hangjuk?
6. Dolores007 (válaszként erre: 5. - Lov.ildi)
2011. dec. 30. 12:27
Az OK-s pingvinetek van, vagy az Emmersonos? Mi a probléma vele?
2011. dec. 30. 12:24

Sziasztok!


Mi a Pingvint próbáltuk,nekünk nem vált be.

A barátnőmék szoba szökőkutat vettek az asztmás gyerek miatt.

Nekik ez nagyon jól bevált.

2011. dec. 30. 12:13
Nekem elin márkájú van.Nem rossz,bár kicsit monstrum.:D De a célnak megfelel!
2011. dec. 30. 12:09

Szia,

Nézz itt körül:


[link]


Nekünk OK Baby párásítónk van, a pingvines. Nagyon elégedett vagyok vele, mi 10e-ért vettük, akkor akció volt. Most is van akció, de a másik fajtánál.

2011. dec. 30. 12:04

Sziasztok!

Panelban lakunk és nagyon száraz a levegő. Párásító készüléket szeretnénk venni, de nem tudjuk melyiket érdemes. 4 éve vettünk már egyet, de azzal állandóan probléma volt, végül vissza adták az árát. Most meg útban a baba és mindenféleképp kell majd vennünk, de nem tudjuk milyet.


Van valami bevált márka?

2011. dec. 30. 12:03
Panelba milyen párásítót érdemes venni, amit később babához is lehet tenni és nem zajos? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook