Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Panel konyha és fürdő felújítás gyötrelmei fórum

Panel konyha és fürdő felújítás gyötrelmei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Panel konyha és fürdő felújítás gyötrelmei

1 2
2013. szept. 6. 12:01

Szép lett!Megérte, nem igaz?:)


A szakembergárdáról meg annyit, hogy csak ajánlás útján, leinformálható szakembereket szabad megbízni, akikkel előre megegyeztek minden költségben. Kötni kell az ebet a karóhoz, hogy írja alá a megbízási szerződést, amiben benne vannak az adott munka részletei,pontos ára, stb. Egy nem lehúzós, jó szakember, már ránézésre meg tudja mondani, mennyi az annyi pláne egy kisebb terület esetén! De gondolom, sokat tanultatok ebből a kis kéthetecskéből.:) Sok örömöt kívánok az új konyhához és fürdőszobához!:)

2013. szept. 6. 10:38
A felújítás mindig stresszel jár :) a végeredmény lebegjen az ember szeme előtt,meg az hogy de legalább megengedheti magának...így könnyebb elviselni a kellemetlenségeket :)
6. vova
2013. szept. 6. 10:32
Ès hová tettétek a mosógépet ? Egyébként szép lett.
2013. szept. 6. 10:14
Gyönyörű lett minden :) Mi majd jövő nyáron vagy 2 év múlva akarjuk felújítani a konyhát meg a fürdőt :)
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Esto70)
2013. szept. 6. 10:08
Nagyon szép lett! Ne aggódj, az én lakásom felújításánál szinte ugyanez volt! :)
3. cristal6996 (válaszként erre: 1. - Esto70)
2013. szept. 6. 09:53
Szia!Nagyon szép lett a lakásod.Mosolyogtam,mert nálunk is így zajlott egy pár évvel ezelőtt.A barátaink azt mondták olyan klassz lett,mintha nem is panellakás volna.Gratulálok nektek.
2013. szept. 6. 09:48

Szép lett! Gratulálok! :)


Mi is éppen felújítunk, egy egész lakást, nagyon sok idő, pénz és idegeskedés...


Milyen az új főzőlap?

Én is éppen ilyet szeretnék!

Könnyű tisztán tartani?

2013. szept. 6. 09:08
Sokat gondolkodtam, hogy leírjam e megpróbáltatásaimat a konyha és fürdő felújítás miatt. Úgy döntöttem megteszem, hátha ezzel tudok segíteni valakinek. Végül is minden jó ha jó a vége.
Gyötrelem ide, gyötrelem oda a végeredményt kell nézni, és elfelejteni a sok kínlódást. Ma már élvezzük a végkifejletet.

Ugrás a teljes írásra: Panel konyha és fürdő felújítás gyötrelmei
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook