Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pályázatíráshoz hol találok gyakorlati helyet? fórum

Pályázatíráshoz hol találok gyakorlati helyet? (tudásbázis kérdés)

4. Tündérbogár77 (válaszként erre: 3. - 36f04c14f7)
2012. aug. 20. 16:58
Van ebben tapasztalatod esetleg? Szerinted érdemes komolyabban belevágni?Tanácstalan vagyok nagyon, nincs senki aki a környezetemben ezzel foglalkozna, engem viszont nagyon érdekel.
3. 36f04c14f7 (válaszként erre: 1. - Tündérbogár77)
2012. aug. 20. 16:31

Szia! Válassz ki legalább 10 céget, küld el az önéletrajzod a HR osztálynak, ahová teheted személyesen vidd be. Ők majd hívnak.

Olyan szakmát választottál, ahol a több éves tapasztalat, főiskolai végzettség, nyelvtudás elengedhetetlen. Általában más pályákról térnek le ide, olyanok akik már jártasak pl. közigazgatásban, területfejlesztésben, oktatásban, stb. Nem lesz könnyű.

2012. aug. 20. 16:21
Jelentkezz pályázatíró cégeknél még akkor is, ha a honlapon nem tüntetik fel, h keresnének gyakornokot. Pár évvel ezelőtt a goodwill consulting tudtommal foglalkozott gyakornokokkal is.
2012. aug. 20. 16:09

Sziasztok!

jelentkeztem egy pályázatíró képzésre, viszont azt nem tudták megmondani, hogy a jövőre nézve hol tudok majd gyakorlati hely után nézni. Van már egy alapfokú képzés amin részt vettem, de nem elég, így megyek tovább. Viszont mindenhol feltétel a gyakorlat (és a felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség). Érdeklődnék, aki ilyen területen dolgozik, hogy tudott, merre keresgélt hogy gyakorlatot, referenciát szerezzen.

Köszönöm előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook