Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pályamódosítás 40 felett fórum

Pályamódosítás 40 felett (beszélgetős fórum)

7. griamila (válaszként erre: 6. - Judyt640)
2009. nov. 16. 14:28

Csatlakozom!


Szerintem sem szabad a járt utat járatlanért elhagyni - pláne idősebb korban és pláne közalkalmazotti pályát.

Kivéve, ha már 100% úgy érzed, hogy majd megbolondulsz a jelenlegi helyeden és maximálisan erős késztetést érzel a váltásra! De csakis akkor, különben nagyon meg fogod bánni!

Az unalom ellen érdemes olyan hobbit űzni, ami igazán boldoggá tesz és ha még a mellet is úgy fogod érezni, hogy nem tudsz tovább tanítani, akkor tényleg jobb lesz új vizekre evezni, de csak ha már pontosan tudod, hogy hova fogsz ugrani!

Sok sikert!

6. judyt640 (válaszként erre: 1. - Minto)
2009. nov. 15. 19:10
Szia mi egyidösek vagyunk.14 éves korom óta dolg. a kereskedelemben most mint vállalkozó senkinek sem könnyü énis váltanék mert felürli az idegeimet ez a bizonytalanság ami van és ez csak rosszabb lesz,de 40 felett már senkinek sem kellünk ezt hallom mindenkitöl.Biztosat a bizonytalanért ne add fel.Szerintem kevés ma azaz ember akinek nincs ki a hócipöje az egésszel.
2009. nov. 15. 14:40
azt gondolom róla ez mindenképp nehéz lesz akár egy biztosítási vagy valami forgalmazási vagy ügyintézői dolog .. de látunk tanárokat politikusi posztban is..az egyik sogorom két diplomával zsebébe kiment Svédbe takarít és sokkalta többet keres annak ellenére hogy ott bérli a lakását...stb a lányom most Cipruson tanít ő is kicsit belefáradt közel 10 év után..idehaza..most lassan de kialakul a helyzete talán kint is ..vagy egyik fiam kint németben idősgondozó..most szóval nem olyan egyszerű ez ..és a váltás kimenete is bármi lehet...
4. pinkdreams (válaszként erre: 1. - Minto)
2009. nov. 15. 14:38
Szerintem vágj bele nyugodtan! Váltani sosem késő. Én 40 múltam, amikor beiratkoztam egy fodrász suliba, ma pedig már fodrász-vállalkozó vagyok, és elég jól megélek belőle.
3. Edmond Dantes (válaszként erre: 1. - Minto)
2009. nov. 15. 14:37

Váltani csak akkor szabad, ha biztos az új állás, de szerintem ezzel nem mondtam újat.

Én 23 éves vagyok, három piacképes szakmám van, és nem tudok elhelyezkedni, lehet, mert vidéki vagyok és pályakezdő. :(

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Minto)
2009. nov. 15. 14:36
személyes tapasztalatom nincs de ismerek egy matek kémia szakos tanárt akinek jólmenő virágüzlete van ma és nem sirja vissza a tanitást:)))
2009. nov. 15. 14:33
Több, mint 15 éve tanítok, kicsit unom is és nagyon elegem van a pénztelenségből. Váltanék... de 40 felett ez nem olyan egyszerű. Kinek van e téren személyes tapasztalata? Kérlek, osszátok meg velem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook