Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Palotapincsi kiskutyámnak kifolyt a szeme, valaki járt már így? Mit tudnék tenni? fórum

Palotapincsi kiskutyámnak kifolyt a szeme, valaki járt már így? Mit tudnék tenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
7. tareszti (válaszként erre: 5. - Honey555)
2012. jan. 5. 14:58
Ez egy állatkórház volt szombat éjszaka :( normál esetben nem tudom mennyi. Hát a műtét után én is hanyatt vágottam!
2012. jan. 5. 14:57
köszönöm nektek:(
2012. jan. 5. 14:56

Úristen 38 ezer forint??

Egyedül vagyok itthon nem tudok elindulni 5 ezer forint van náéam, ennyiért meg se nézi egy álltorvos:'(

2012. jan. 5. 14:53
Szia! Nekünk 3 hónapja járt így a pincsink megműtötték és eltávolították a szemét nem lehet már megmenteni. 38000Ft-ba került. De hát így sem maradhat szegény kutyus.
2012. jan. 5. 14:51
Szia!Azt teheted,hogy amint elolvasod ezt a hsz-t veszed a kabátod és a kutyát aztán irány az állatorvos!Mert jelen pillanatban csak az időt pocsékolod!!Sok sikert!!!
2. 00a194caf9 (válaszként erre: 1. - Honey555)
2012. jan. 5. 14:49

Jézusom!!!!

Úgy tudom ez az ő fajtájukban nem ritka dolog... Hallottam már erről, hogy kifolyt a szeme kis pincsenek. Annak egyszerűen valahogy vissza tették, és látott is vele.


Nem viszitek orvoshoz ti??? Másik orvoshoz...? Aki ráér?!

2012. jan. 5. 14:47

Ma vettem észre mikor hazaértem, azóta is csak zokogok:'(

Apa szerint éjjel történt mert reggel mikor kiment megetetni, így talált rá:'(

Egyből felhívta az állatorvost, de ő csak később tudja megnézni:'(. Most mit csináljak???

Azt olvastam ilyen sérülésnél azonnal állatorvoshoz kell vinni mert elveszíti a látását, bár szerintem ilyyen fokú sérülésnél ez egyértelmű, nem is reménykedem:(

10-11 éves már, öregnek számít, és szegénykémnek biztos nem tudjálk visszatenni mert ki is folyt, és véres. :'((((((

Mikor megláttam úgy éreztem menten kiszakad a szívem a helyéről, nagyon sjanálom szegényt:(

Anya próbál nyugtatni, hogy ne sírjak, és szerinte nem érdemes műtéttel kínozni mert már nagyon öreg:(((((

Nem akarom h meghaljon, rettenetesen félek h altatni kell:'(

Fogalmaj sincs mennyiért műtenék meg, nekem most nem igazán férne bele több tízezres kiadás:'( Nincs munkám, nem tudom honnan szerezzek pénzt és h mi legyen, mit érdemes tenni:'(

Már nagyon régóta velem van, teljesen hozzámnőtt

Aki válaszol a kérdésemre annak előre is nagyon szépen köszönöm.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook