Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pálmalevelek.... fórum

Pálmalevelek.... (beszélgetős fórum)


5. gyöngyszemü (válaszként erre: 4. - Cicus62)
2014. júl. 23. 20:35
Én is "megkerestettem" előtte nagy volt a hitem... meg voltam győződve hogy ez tuti igaz.. de rá kellett jönnöm hogy egy nagy átverés az egész!! :-(
2014. júl. 21. 17:40
Köszi szépen a válaszokat. Sokat olvastam már a pálmalevelekről, és amit olvastam az mind azt támasztja alá, hogy ez az itteni dolog egy átverés, márpedig, ha az, akkor remélem a barátom is előbb-utóbb rájön erre.
2014. júl. 21. 16:45

Ami "keletkezés-történetet" ezzel kapcsolatban hallottam, hogy állítólag a földön, aki eddig már élt, jelenleg él, és a jövőben élni fog léleknek van valahol lerakva 1-1 pálmalevél, azon életének főbb eseményei. Kötve hiszem, hogy annyi pálmalevél termett volna már, kötve hiszem, hogy létezik akkora hely, és kötve hiszem, az egészet, hiszen ki is véste volna fel a levelekre a történéseket.


Merthogy alfában, vagy valami egyéb hókusz-pókuszos módszerrek aki jelentkezik az ilyen "olvasásra", az csak a sajátját, kizárólag csak a sajátját elolvashatja, megismerheti.

Gondolom, ez a karmatisztítás, a pálmalevél elolvasása után (ami valószínűleg kemény pénzébe került már ismerősödnek), most azért szükséges, mert esetleg olyasmit olvasott... és ha megtisztítják a karmáját, majd átíródik a pálmalevél... :)))

2014. júl. 21. 11:26
Igen.. én hiszek a pálmalevelekben, meg nagyon sok mindenben, de az oszter féle mutyi átverés, kőkeményen. Saját tapasztalat.. amúgy pont most függesztették fel őket...
2014. júl. 21. 11:23
Egy nagyon kedves egyedül álló , jól kereső mérnök barátom megkerestette a pálmalevelét. A dolognak itt nem lett vége, most karmatisztításra jár, természetesen nem a szép szeméért. Nagyon félek, hogy ez is valami szekta-szerű dolog, s bedarálják ezt a klassz fiút. Mi a véleményetek erről, hallott-e már valaki a pálmalevelesekről????

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook