Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Paleo, gyümölcs nélküli süti receptet tudnál ajánlani? fórum

Paleo, gyümölcs nélküli süti receptet tudnál ajánlani? (tudásbázis kérdés)


9. Lillus-M (válaszként erre: 1. - Nuray)
2013. aug. 6. 16:27

Itt vannak kipróbált és többször sütött recepjeim (gyümölcs nélküliek is) amiket nem pleosok és válogatós gyerekek is szívesen esznek


(Ha szóközt tesz a hoxa azt szedd kia linkből)


[link]

2013. aug. 6. 07:38

Például a paleo Bounty:

[link]


Nagyon finom :).

2013. aug. 1. 13:55

Hát akkor jót beszélgettünk. Fúúúújjj, gyümölcs! :D


Amúgy én a cukortartalma miatt nem eszem.

6. Nuray (válaszként erre: 4. - Eandi78)
2013. aug. 1. 12:24
Én pont így vagyok..válogatok nagyon..és nyersen se minden gyümölcsöt eszek meg..jakába meg fujj :D
5. 3d0696d927 (válaszként erre: 4. - Eandi78)
2013. aug. 1. 08:19

Jó, én sem fogyasztok szinte semmi gyümölcsöt, de az érdekelne, a fórumindítónak mi az oka, sokan azt hiszik a paleoban nem szabad.


Nem akarok találgatni, ezer ok lehet, de a kérdés megválaszolása miatt van jelentősége.


Én ketogénen vagyok, de paleo alapokon, ezért nem fogyasztom.

4. eandi78 (válaszként erre: 3. - 3d0696d927)
2013. aug. 1. 07:48

Gondolom nem szereti a gyümölcsöt. Van ilyen, én se igazán eszem meg. Nyers gyümölcs önmagában még csak-csak, de ételben elképzelhetetlen számomra, főleg darabosan. Beleturmixolva krém formában jöhet, de akkor se minden gyümölcs és gyümölcsleves szóba se jöhet:)

Részletekbe nem mennék bele, ez olyan agyi zavar nálam:)

3. 3d0696d927 (válaszként erre: 1. - Nuray)
2013. aug. 1. 03:44
Mi az oka, hogy nem akarsz gyümölcsöt? Van idefent is paleo fórum, öreg rókákkal, szívesen segítenek. Sokuknak sütireceptes naplója is. Gyere.
2013. aug. 1. 00:29
van a fészbukkon paleolit életmód néven futó zárt csoport, ott egy rakás ilyen recept van, másoknál biztos bevált, én még nem próbáltam, de szétnézni szét lehet.
2013. aug. 1. 00:00
Áttérek a paleolit táplálkozásra, és szeretnék segítséget kérni, aki jártas benne...Milyen sütireceptek vannak, amikben nincs gyümölcs, és bevált, jó kis recept? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook