Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét után teherbe esni? fórum

Pajzsmirigyműtét után teherbe esni? (beszélgetős fórum)


8. Kolett1980 (válaszként erre: 7. - Loretta30)
2014. jún. 17. 09:15

Szia! :)


Azért, mert eddig senkinek eszébe sem jutott megnézni... :)

2014. jún. 4. 16:30
és miért csak most vették észre?
6. Nyuff (válaszként erre: 5. - Kolett1980)
2014. jún. 2. 22:59
Akkor hajrá! :) Várom a fejleményeket :))))))
2014. jún. 2. 15:06
1,1 a TSH-m, és minden már hormonérték is megfelelő. :) Yeaaah! :)
2014. máj. 30. 15:54

Köszönöm szépen Fuoco és Nyuff! :)


Nekem túlműködéssel kezdődött, majd 3cm-es hideg göb, ami nyomta a nyelőcsövem. Most derült ki, hogy a több éves nagyon erős és fájdalmas menstruációmat is ez okozta, és valószínűleg kavarta össze a ciklusom és a hormonjaimat. Kivették, és most észre sem veszem, hogy megjön... :) Nagyon boldog vagyok! Azóta minden változott. Nagyon régóta úgy néztem ki, mint egy agyonhajszolt anorexiás, és végre a műtét óta sikerült felszednem 4 kilót. :) Eltűnt az állandó hőemelkedésem is, amire azt hittem éveken át, hogy normális. :) Szóval most voltam hormonlaboron, meglátjuk, hogy most mi a helyzet. A TSH-m is elég kevés volt éveken át (0,3 körül, de volt kevesebb is)

2014. máj. 30. 14:53
Szia! Van a pajzsmirigy alulműködés c fórum ott nagyon sok mindent olvashatsz. Amúgy igen, ha kezelik teherbe lehet esni! :) Nem feltétlen műtét, gyógyszer és folyamatos ellenőrzés és jöhet a gólya ! :)
2. Fuoco (válaszként erre: 1. - Kolett1980)
2014. máj. 30. 14:49

Szia, sok ilyenről lehet hallani, nem egy ilyen történetet olvastam már.


Nekem nem vették ki, alulműködik, vetélés után derült ki, most szedem a hormont és várom, hogy zöld lámpát kapjunk végre...

2014. máj. 30. 14:41

Sziasztok!


Járt már valaki úgy, hogy évekig nem esett teherbe, majd kiderült, hogy baj van a pajzsmirigyével, megműtötték, és nem sokkal később terhes lett? Előre is köszönöm a hozzászólásokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook