Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy-túlműködésre Propycil fórum

Pajzsmirigy-túlműködésre Propycil (beszélgetős fórum)


6. pieta4 (válaszként erre: 1. - Coffee0413)
2017. febr. 20. 12:24

Én sokáig szedtem, semmilyen ízt nem éreztem.

Butaság, hogy ettől később nem lehet gyereked.

Aki teherbe akar esni, annak mindenképpen ezt írják fel, mert a másik gyógyszer, amit írnak a túlműködésre, a Metothyrin árthat a babának.

Én lombikoztam és szedtem a Propycilt. A doki szerint terhesség alatt el is lehet hagyni, mert akkor eleve több jódra van szüksége a szervezetnek és a túlműködő pajzsmirigy ezt biztosítja.


Amúgy semmilyen gyógyszer nem tesz jót a májnak, ennyiből fejfájásra se szednénk semmit:)

5. Coffee0413 (válaszként erre: 3. - R_e_G)
2017. febr. 20. 12:01
Hát, a doki küldött tovább a megyei dokikhoz, mert ő azt mondta, hogy csak olyan gyógyszert tud felírni, amitől később nem lehet gyerekem, így inkább átadta másnak a gondot. Mondjuk mindenki azt mondta, hogy ez butaság...
2017. febr. 16. 09:48
Mindenképp orvoshoz fordulj a kérdéseddel. Meg kell találni a megfelelő gyógyszert, mert a túlműködés viszont egy csomó másodat tönkreteheti, pl a szemedet, szívedet, stb..
3. R_e_G (válaszként erre: 1. - Coffee0413)
2017. febr. 16. 09:34

Tényleg undorító íze van. Nekem egy hónapig kellett szednem.

De szerintem rzeket a kérdéseket a dokinak is felteheted, ő biztosan okosabb, mint mi.

2017. febr. 15. 21:10

Nem lesz semmi bajod tőle.

Én methotyrint szedtem 5 db-ot naponta. Vízzel vettem és az ízét nem éreztem.

Elvileg a túlműködésre adott gyógyszerek szedésénél gyakran vérvételre menni. Én hetente 2x voltam az elején. Így ellenőrizték a hatását a májamra. Amikor látták, hogy nem árt, akkor elég volt havonta 1x menni.

Lehet, hogy sokáig kell szedni. Én szedtem 1 évig, majd megműtöttek.

2017. febr. 15. 21:05

Sziasztok!

Kiderült, hogy pajzsmirigy-túlműködésem van. Ma írt fel a doki Propycilt, 2x1-et kell szednem.

Este be is szedtem az elsőt, és valami brutálisan keserű íze van. Megijedtem tőle, így rákerestem. Sok mindent olvastam, azt is, hogy sokan szedik, meg egy cikket is, hogy Amerikában emberek haltak meg miatta, mert tönkre vágta a májukat.

Félek tőle, és undorodom is. Meddig kell vajon szedni? Mi a legkevesebb idő, amiben reménykedhetek? Lehet tőle bajom? Van már két kicsi gyermekem, de szeretnénk majd harmadikat is.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook