Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy izotópos kezelés fórum

Pajzsmirigy izotópos kezelés (beszélgetős fórum)


10. viaszvirág (válaszként erre: 9. - Grizus)
2016. febr. 3. 09:41

Úgy engedhették meg maguknak édesem, hogy rákos volt!!!!! Egyébként pedig van pajzsmirigy hormon, azt kell szednem reggelente 1 pici tabletta.


Gondolj bele, én 1 hétig voltam bent, a doki meg ott dolgozik. Ha minden nap bemenne többször, mennyi sugárzást kapna életében???


A sugár meg azért kell, hogy a maradék pajzsmirigy is elpusztuljon és ne tudjon kiújulni a rák!!

2016. febr. 2. 01:39

Sose mennék ilyenre, pedig gond van a pajzsmirigyemmel. Menjenek rá az orvosok. Ja, hogy ők se mennének? Vajon miért nem.

Más utakat kell találni a gyógyulásban (is). Kivetetni a pajzsmirigyet meg a legnagyobb ostobaság, hogy engedhetitek meg, hogy ezt csinálják veletek? Menjenek a francba.

8. viaszvirág (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2016. jan. 24. 10:49
Nálunk is így volt, a nővér behozta az előtérbe a kaját és elordította magát, hogy itt a reggeli (ebéd vagy vacsora). :-))) Orvos is csak reggel jött be fél percre.
7. viaszvirág (válaszként erre: 6. - Barnaangyal007)
2016. jan. 24. 10:46
Nincs okod parázni, mert semmit nem fogsz érezni. Csak be kell tartani amit mondanak. Gyerek közelébe nem lehet menni meg ilyenek a sugárveszély miatt.
2016. jan. 24. 09:13
Ma az egészségügy NEM tudja biztosítani a körülményeket, ezt otthon kell megoldani.Holnap megyek be,és akkor derül ki,mennyi anyagot kapok.Kicsit parázok.
5. pieta4 (válaszként erre: 1. - Barnaangyal007)
2016. jan. 22. 14:48
Nekem műtét nélkül volt és nem kellett bennfeküdni a kórházban. Attól függ, mekkora adagot kapsz.
4. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - Viaszvirág)
2016. jan. 22. 14:40
Azt nem tudom, annyira részletesen nem számolt be a dolgokról. Én persze azt sem értettem, hogy az üres edényt ő is kitette az ajtón kívül, és a lányáék azt vissza-vitték, legközelebb ugyanabba kapta a következő kaját... nem ismerem teljes mértékben a részleteket, amit mondott, elmondott, azt írtam le.
3. viaszvirág (válaszként erre: 2. - 12d083b51b)
2016. jan. 22. 14:28

Nem értem, hogy hogyan mehetett haza, mikor a vizelet is sugároz és külön WC-nk volt, ami nem a központi lefolyóba megy, hanem egy külön tartályba és a veszélyes hulladék megsemmisítőbe viszik.

Vagy neki otthon gyűjteni kellett a vizeletet?

2016. jan. 21. 14:09
Kolléganőmnek volt, műtét nélküli... hazavitte a cuccot, otthon megitta és magára zárta az ajtót. A házban, de másik lakásban a lányáék naponta a főtt kaját lerakták neki az ajtó mellé, ő ki sem ment, csak kinyúlt érte, amikor a lányáék eltávoztak onnét... még a kutyát sem volt szabad oda-engedni... egy hét, vagy 10 nap, azt mondja annyiból jobb ez, mint a börtön, hogy a Tv, + az internet + a telefon... de megúszta műtét nélkül.
2016. jan. 21. 09:34

Nekem volt 2x is a műtét után. Neked is kivették az egész pajzsmirigyedet?


Tulajdonképpen olyan, mintha szanatóriumban lennél. Meg kell inni az izotópos folyadékot és egy hétig bent kell lenni a kórházban elkülönítve. Tök buli, mert ketten voltunk a szobában és orvost csak reggel láttunk. Senki nem jöhet be a szobába. Látogatók sem jöhetnek.


Vigyél magaddal sok unaloműző dolgot, könyvet, kötést, horgolást, laptopot, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook