Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pajzsmirigy betegségek és egészséges életmód fórum

Pajzsmirigy betegségek és egészséges életmód (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
159. cseperke (válaszként erre: 158. - Anny50)
2008. máj. 15. 12:24

Szia!

Köszönöm érdeklődésed,fogjuk rá.

Nincs időm rosszul lenni,9 nap,és férjhez megyek,ez most leköti minden gondolatom...

158. Anny50
2008. máj. 14. 21:12

Szia cseperke!!

Hát nagy a pangás itt, úgy látszik mindenki jól van, aminek nagyon örülnék! Te jól vagy???

2008. máj. 14. 20:56

Sziasztok!!!!!

Mi van Veletek?

156. Anny50
2008. máj. 4. 13:30

Sziasztok!

polár azt hiszem az volt a baj, hogy megtelt a levelezőm, ma töröltem, de ha bent is volt akkor nagy a valószínűsége, hogy azt is kitöröltem. Kérlek írj a gyurka.anna@gmail.com ra! cseperke ezt a gyógyszert nem ismerem, nekem mást irtak fel.Szájszárasságom már régóta van, azt mondták ez a velejárója!

155. polar08
2008. máj. 4. 12:49

Sziasztok!

Azt hittem fölraktam reggel valamit a fórumra, de most nem látom. Lehet, hogy elküldtem valakinek.

Mindenesetre Anny, tőled még semmilyen levelet nem kaptam. Lehet, hogy nem működik a levelező programod?

Cseperke, ha igaz neked is küldtem valamit priviben.

154. cseperke (válaszként erre: 151. - Anny50)
2008. máj. 3. 15:33

Szia!

L-thiroxint kaptam.

Már 2 szemet vettem be,nem tudom mitől,de fáj a gyomrom.

És szomjas is vagyok állandóan.

Ettől lehet?

153. Anny50
2008. máj. 2. 18:41

Sziasztok!

polár akkor majd irok erre a cimre!!! Köszönöm!!

152. Anny50
2008. máj. 1. 09:29

Sziasztok!

Szép napot kivánok én is, ámbár nekem a munka jutott a mai napra is. Polár, egyszerűen nem értem, én irtam neked, megirtam 2xs is, hogy engem érdekel és ird meg a cimet mert sokszor voltam Pécsett az elmúlt napokban. Most már azért irom ide, nehogy ez is elkallódjon.

151. Anny50
2008. ápr. 30. 22:01

Sziasztok!

Hát cseperke nem si tudom milyen gyógyszer lehet, ha igy kell szedned, ird már meg!! Olyan kiváncsi vagyok mit irtak ki neked! Az , borzalom!

150. cseperke (válaszként erre: 149. - Anny50)
2008. ápr. 30. 12:51

Szia!

Én is tegnap voltam,reggel 8tól ott ültem délután 1ig.

Nekem mértek vérnyomást,ekgt,de egy kicsit én is csalódott vagyok.

Mivel rosszabbodtak az eredményeim,felírtak egy gyógyszert/hormont/

De nekem semmit nem mondtak róla,úgy kaptam mintha egy algopirint vettem volna.

Azt hittem ez egy komolyabb dolog ennél.

Ma vettem be az elsőt,kétnaponta kell szednem.

3 hónap múlva kell visszamennem.

Igazad van, h borzalom!

149. Anny50
2008. ápr. 29. 22:13

Sziasztok!

Én tegnap voltam vérvételen, ma lett meg az eredmény! Hát ami javulás az az, hogy a TSH az eddig nem mérhető alacsony szintről, felment 0,001 re:) F3 és F4 nem igazán jó, magas. Tehát tulajdonképpen semmi változás, ja és egy hónap múlva menjek vissza, szedjem továbbra a gyógyszereket. Ennyi volt! Még a vérnyomásomat se mérték meg, nem néztek súlyt, hát mit mondjak kissé meglepett a dolog. Kint a folyósón suttogták, ha nem adsz nem csinálnak semmit, csak adják a gyógyszereket. Borzalom!!!!!!!!!!!!!

2008. ápr. 28. 20:21

sziasztok!

Ma megvolt a vérvétel,már az sem a régi,még csak el sem ájultam...

Holnap megyek vissza a belgyógyászhoz,holnap dől el mi lesz velem...

Kicsit tartok tőle..

Ti hogy vagytok?

2008. ápr. 27. 20:02

Sziasztok!

Hol vagytok?

2008. ápr. 26. 19:34

Sziasztok!

Hogy vagytok?

145. Anny50
2008. ápr. 24. 20:12

Sziasztok!

Köszönöm polár, mert nagyon érdkelne!!

144. cseperke (válaszként erre: 142. - Anny50)
2008. ápr. 24. 16:59

Szia!

Mondtam a háziorvosomnak,tud a vizsgálatról.

Mondta,hogy a belgyógyásznak mindenképpen említsem meg.

Remélem nem kell újra csinálni maj a vérvételt ez miatt.Miért kellett ennek pont most lennie....

143. Anny50
2008. ápr. 24. 15:38
polar most néztem meg az elküldött leveleim között ott van a tied is, néz meg akkor itt légyszives és jelezz ha megvan!!!
142. Anny50
2008. ápr. 24. 15:36

Sziasztok!

Polár itt válaszoltam neked privátba!! Nem nagyon értem miért nem érkezett meg, de megirom mégegyszer! Cseperke, nem emlitetted az orvosnak?? Hogy mész vizsgálatra? Véleményem szerint a gyulladás nőveli a fehérvérsejtszámot és a süllyedést, tehát ha van gond a pajzsmiriggyel akkor teljesen más képet fog mutatni. Nem minegy hogy magas a fv számod, mert az nagyobb gond. Mindenképpen kérdezd meg, avgy emlitsd meg amikor mész a laborba, hogy iylen problémád van!!!

2008. ápr. 24. 12:18

Sziasztok!

Tegnapra tüszös-mandulagyulladásom lett.

Ma voltam a háziorvosomnál,kaptam is egy antibiotikumot,de most attól félek,h hétfőn megyek vérvételre,mert vizsgálják a pajzsirigyben a gyulladást,és ez a gyógyszer befolyásolni fogja az eredményem.

Szerintetek?

140. NOA (válaszként erre: 139. - Anny50)
2008. ápr. 22. 19:10

Megerősiti a hasizmot a mozgássorozatokat onnét kell inditani és ahátizmot is ami nálunk igen fontos.

Megnyújtja a geerincet, eltávolitja a csigolyákat egymástól.IZmot is nyújt, feszesit és ragalmasságot ad.Nekem nagyon bejött.A kezdet nehéz de észrevétlenül szépen lehet fejlődni.

139. Anny50
2008. ápr. 22. 17:45
Hát mint emlitettem gerincsérveim vannak és agykontrollos tornákat végzek( Silva) ezenfelül vannak meditációs kazettámi, és olyankor az agyban egy kis rendet teszek. Hiszem, hogy minden ott döl el. Cska sokszor én magam se tudom úgy kontrolálni, hogy ne legyenek ilyen fájdalmaim. Most a séta után jobb, a mozgás mindig jót tett. Nem ismerem a Pilates tornát, ámbár mintha valahol olvastam volna , úgy az emlékeim között van. Tudnál bővebben írni, hogy milyen is??
138. NOA (válaszként erre: 137. - Anny50)
2008. ápr. 22. 17:22

Nem gondoltál a Pilates tornára, hogy kipróbáld?

Agykontrollal mit érsz el? Csak érdeklődöm , hogy mit tudsz vele változtatni.

137. Anny50 (válaszként erre: 135. - NOA)
2008. ápr. 22. 15:38
NOA ma is úgyanolyan rosszúl, fáj mindenem, de remélem hamar túlleszek rajta. Dolgoztam délelött, most pihentem egy kicsit, massziroztam a hátam és a derekam (elektromos masszirozóva, olyan párna alakú).Most kicsit jobb, megyek sétálok egyet, megnézem édesanyám. Remélem mindenki jól van!!!!!
136. Anny50
2008. ápr. 22. 15:33

Sziasztok!

Polar köszönöm!! Irtam privibe is neked! Tudod ha nem is hall az ember ilyen módszert , akkor nem is próbálja ki. Sajnos elég kevés ismerősőm van itt Komlón, mivel hosszú évekig nbem itt éltem , igy ha lehet magam próbálnám ki!!Irj róla bővebben, mert nagyon is érdekel!!!!

135. NOA (válaszként erre: 133. - Anny50)
2008. ápr. 22. 09:33

Hogy vagy? Elvonult a vihar, rendet tettem:)

Nekem is fájt de nem nagyon, úgy néz kis a torna jót tesz de hogy meddig nem tudom.

Ronda egy betegség..csak műtéeni ne kelljen én is azért izgulok.

134. cseperke (válaszként erre: 126. - Balance)
2008. ápr. 21. 20:16

Balance!

Nagyon sok érdekes dolgot írtál.

Én még nem tudom pontosan mi lesz velem,egy hét múlva derül ki.

Akkor majd megkereslek,és a tanácsod kérem.

Neked pontosan mi a problémád?

133. Anny50
2008. ápr. 21. 18:22
Köszönöm NOA!! A tramadolort szedem most, ma már 3x vettem be, csak sandost tudok, mert a gyomrom már kikészíti. Tudtam egy kicsit pihenni, de ez az idő okozza, ez már biztos. Itt baranyában esik és olyan sötét van, de már dörög is!! Ez nekem nem jó:( Még szerencse., hogy csak félnapos leszek holnap!!
132. NOA (válaszként erre: 131. - Anny50)
2008. ápr. 21. 13:38

Valami más módszer kellene.-most lehet, hogy nagy butaságot mondtam talán olyan torna ami jobban használ.Ennél fájdalmasabb dolgot nem is tudok elképzeli mint az idegfájdalom.

Egy anyának az a dolga, hogy aggódjon, biztos Te is ezt teszed a családodért.. szerintem ez olyan természetes.

Egy retard kapszulát szoktam szedni ilyenkor az segit valemennyit.

Szinte átérzem a kinlódásod.Hivd ki az orvost ne szenvedj.Jobbulás kívánok:)

131. Anny50
2008. ápr. 21. 12:50
Köszönöm NOA!! Próbálok vigyázni, de látod most se tudok feküdni!! Ilyenkor még az se jó:( Nagyon befolyásolja és sajnos úgy mint neked, most a jobb lábam (deréktól) mintha késsel szurkálnák!! Ez ha megint olyan lesz mint a múlkor ( hát már rettegek) akkor lehet fejen állok!! Mindenesetre inkább bejöttem netezni, egy kis figyelem elterelés!! Most jön az agykontroll, mert tudom, hogy segiteni fog!!! Igen, szegény édesanyám a 72 évével engem félt, aztán neki is van elég baja, bár nálunk ez családi örökség, mert a nővérem is sajnos nagyon beteg:( Már gondolkodtam lehet valaki megátkozott bennünket (morbid).
130. NOA (válaszként erre: 128. - Anny50)
2008. ápr. 21. 09:59

Akartam kérdezni mennyire befolyásolva a sérved az időjárás változás?

Nekem nagyon mintha késsel szúrkálnák a gerincem.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook